Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Makarska-który kamping polecacie w okolicy???

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Krzysiekm
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 413
Dołączył(a): 25.05.2004
Makarska-który kamping polecacie w okolicy???

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzysiekm » 25.05.2004 15:23

Makarska-który kamping polecacie w okolicy???
Zawsze jeżdziłem na Istrię[4 lata pod rząd(Rabac)] teraz mam zamiar jechać niżej w okolice Makarskiej.
Niestety to mój pierwszy wyjazd pod namiot i dlatego proszę Was o pomoc. A może gdzieś są jakieś tanie domki campingowe???
Zdecydowanie bardziej wolę naturę i ładne widoki niż metropolię.
Mam dwójkę dzieci(6 i 12 lat).
Za każdą informację bardzo dziękuję i pozdrawiam.
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 25.05.2004 19:18

Polecam kemping w pobliżu miejscowości Zivogosce. Blisko jadrańskiej ale kemp jest bardzo fajny, blisko do Makarskiej.
Krzysiekm
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 413
Dołączył(a): 25.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzysiekm » 25.05.2004 21:37

Jeszcze jedno
Może znacie kampingi gdzie można wypożyczyć jakiś domek,przyczepę i w ogóle jak to wygląda w porównaniu z namiotem
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 26.05.2004 08:51

Skoro jest to Twój pierwszy wyjazd pod namiot to może poprostu nie szukaj domków a spróbuj tego co nieznane!!! Ten rodzaj wypoczynku jest naprawdę fajowy i zupełnie inny niż pozostałe. Natura wchodzi Ci non stop do namiotu :mrgreen:
Dodam tylko, że naprzykład moja siostra jeździ z rodzicami od dobrych kilku lat właśnei pod namiot zaczęła mając lat 5. I zawsze jej się bardzo podobało.
izmir
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 54
Dołączył(a): 06.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) izmir » 26.05.2004 10:24

Witam !!!
Kamping DOLE w miejscowości Żivogośće. Niedaleko Makarskiej. Myślę, że na początek to dobry wybór. Kamping jest ładnie zadrzewiony, o dobrym standardzie. Na kampie znajduje się bar i sklep. Plaża jak w większości Chorwacji kamienista. Z ciepłą wodą bywa czasem krucho, choć końcem czerwca nie powinno być problemów. Proponuję poszukać miejsce raczej dalej od drogi, ponieważ hałas w miejscach blisko położonych potrafi dokuczać zwłaszcza w nocy. Również proponuję spróbowanie namiotu.

pozdrawiam Mariusz
Jackus
Croentuzjasta
Posty: 176
Dołączył(a): 01.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jackus » 26.05.2004 10:28

...a ile m od namiotu do morza?
anka
Odkrywca
Posty: 90
Dołączył(a): 03.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) anka » 26.05.2004 15:10

to zależy czy w pionie, czy w poziomie :wink: można być 3m w poziomie i 5m w pionie, można odwrotnie. Można na płaskim i kilka do kilkudziesięciu metrów - pełny wybór (przy odrobinie szczęścia typu burza z piorunami, która wygania tych co już nie mają namiotów, ... bo odpłynęły) :? Anka
izmir
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 54
Dołączył(a): 06.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) izmir » 26.05.2004 15:29

Witam !!!
Dość humorystycznie potraktowane, ale właściwie to prawda, wybór jest wszelki o ile jest miejsce, a z tym w sezonie bywa tam problem.

Mariusz
Irek Wołomin
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 1
Dołączył(a): 28.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Irek Wołomin » 28.05.2004 18:08

Jest duży camp w miejscowości Baska Voda, trochę daleko do morza ok.300 m ale namioty stoją w lesie a to też jest ważne
wiko
Croentuzjasta
Posty: 184
Dołączył(a): 07.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiko » 08.06.2004 08:10

Apropo piewrwszej wypowiedzi, wybieram się w tym roku do Rabaca, Ty ponoć byleś 4 razy pod rząd - może podzielisz się ze mną swoimi wrażeniami. Wyjeżdżam 19 lipca na camp Oliva. Sory, ŻE NIC NIE WNOSZĘ DO TWOJEGO PROBLEMU, ale Rabac interesuje mnie teraz najbardziej.

WIKO
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Krzysiekm
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 413
Dołączył(a): 25.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzysiekm » 08.06.2004 14:27

www.rabac.prv.pl
-To moja stronka(znów ta kryptoreklama;)),a o szczegóły pytaj na maila.
Pozdrawiam
Krzysiek

Powrót do Kempingi

cron
Makarska-który kamping polecacie w okolicy???
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone