Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Makarska 2011 Przygody jakich mało ... :)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kamil1929
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamil1929 » 11.07.2012 12:48

To Cie Orlen znajdzie :wink: czekam na finał :wink:
pb
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) pb » 11.07.2012 13:41

To zasiadam i ja w kolejnym rzędzie. Może być ciekawie i mam nadzieje że wesoło ze szczęśliwym zakończeniem.
MRK
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) MRK » 11.07.2012 13:51

Zostawię ślad, bo na razie jest dobrze:).
Agasz
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agasz » 11.07.2012 14:16

tez jestem :)
jeremijo
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) jeremijo » 11.07.2012 14:25

I ja się dosiadam :D :oops:
Goniaa
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Goniaa » 11.07.2012 14:30

A po co Wam tyle piwa???
Kevlar
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kevlar » 11.07.2012 14:34

I ja po pierwszym odcinku poczytam co dalej...
mlodyzx636r
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) mlodyzx636r » 11.07.2012 15:41

no i ja jestem ciekaw:)
mimik
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) mimik » 11.07.2012 18:05

Choćby z racji ilości przyjemnego dla oka bagażu sie dosiadam. :D
ARTUR_KOLNICA
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ARTUR_KOLNICA » 11.07.2012 18:21

I ja dołączę do zacnego grona oglądaczy.
Wklejaj zdjęcia i pisz jak najwięcej... 8O
Aneta.K
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta.K » 11.07.2012 18:26

Fajnie się zapowiada :lol:
KrzychuZiom
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzychuZiom » 11.07.2012 18:42

odpowiadając na Wasze pytania: odnośnie ilości napoi itd.-nie miały one żadnego wpływu na uszkodzenie auta, co do chorwackich trunków bardzo je lubimy a polskie piwo było tylko do aklimatyzacji czyt. 2 dni:P

Co do Orlenu... no cóż ciąg dalszy nastąpi :D

CD.

godz 12.00 upał nie do zniesienia wjeżdżamy w centrum Makarskiej w poszukiwaniu apartamentu, parkujemy, kierowca zasłużenie zostaje w aucie reszta rusza na poszukiwania.

Po obejrzeniu paru apartamentów mi.in. łózko w kuchni, piękne widoki na ściany budynków itd. postanawiamy wrócić na obrzeża. Po godzinie znajdujemy apartament spełniający nasze oczekiwania:)

Po rozpakowaniu "traktorinki" czas powiadomić rodzinę, że dojechaliśmy cali i zdrowi. No i oczywiście o tym, że nie zapłaciliśmy za paliwo i zepsuło się nam auto.

Wychodząc na balkon naszym oczom ukazuje się o właśnie coś takiego... jedyne słowo jakie się nasuwa "o fuck!"

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Rodzina w pl kombinowała jak tu zapłacić za nieszczęsne paliwo, a my w tym samym czasie usilnie próbowaliśmy wymyślić sposób na naprawę samochodu m.in. sprawdzenie wszystkich bezpieczników, pompowanie ręcznym kompresorem, sprawdzenie poduszek i przewodów ogólnie szukanie co się popsuło.

Dzięki Bogu mieliśmy laptopa i interfejs diagnostyczny do BMW, który wskazał na błąd kompresora w między czasie otrzymaliśmy wiadomość z polski, że nasza przygoda na stacji została nagrana i opisana jako ucieczka :D chłopak siostry pojechał na stację i uregulował należność ufff jedno z głowy:) teraz auto...

Wykonałem kilka telefonów do speca od BMW i okazało się, że kompresor nie ma siły napompować zawieszenia i w tej sytuacji trzeba kupić nowy.
Pierwsza myśl: serwis BMW- cena 2500 tys... ile!?
Druga myśl: allegro... ale skąd wsiąść dostęp do internetu...
Na szczęście wspaniała Makarska posiada wi-fi :) wykupujemy więc tygodniowy dostęp do internetu w punkcie w centrum i szybko niemalże biegiem wracamy do apartamentu:D

Znajdujemy kompresor na aukcji z Wrocławia hmm no cóż szybki tel do domu i wysłanie rodziców na wycieczkę po część :D

Pojawia się drugi problem: jak dostarczyć kompresor na Makarską?
Pierwsza myśl: kurier...nie, to głupi pomysł.
Druga myśl: wspaniałe forum cro.pl :) tu na pewno ktoś nam pomoże:) Wcale się nie myliliśmy:
forum/viewtopic.php?t=34311

W między czasie po napisaniu wątku okazuje się, że jedna ze znajomych wybiera się na Chorwację w okolicę Makarskiej w ptk na noc, więc nam to zabierze:)

Sobota rano- cała brygada wyrusza na stację obok apartamentu w oczekiwaniu na przesyłkę:) i w końcu nadjeżdża jupi!:D

Super szybka rozmowa, bo każdy chciał już sprawdzić czy się uda:P i biegiem do naszej traktorinki wymienić część:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Koniec wymiany czas na chwilę prawdy. Podłączamy komputer i włączamy pompowanie...

...jest!aaaaaaaaa! działa pompuje się!:D Radość ogarnęła nas wszystkich:)

Wieczorem uczciliśmy rozpoczęcie bezstresowej części urlopu :)

Obrazek

Następnego dnia pojechaliśmy na wycieczkę do Splitu już normalnym autem:

Obrazek

http://imageshack.us/content_round.php? ... 007058.jpg

Obrazek

Obrazek

cdn.
Czesiek63
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Czesiek63 » 11.07.2012 18:50

no pięknie ja znam te uczucie hehhe pozdrawiam :D
CROnikiCROpka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 11.07.2012 18:59

Działo się, działo - zasiadam i czekam na ciąg dalszy :)
madzia1981
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 11.07.2012 19:15

Ufff, ile stresu, na szczęście są dobrzy cromaniacy , którzy w największej biedzie pomogą...

Pamiętam kilka lat temu koleżance padł rozrząd, też ktoś dopomógł na forum, formalnie w Splice wyceniono naprawę na 7 tysięcy złotych.

Dobrze, że rodzina rozwiązała ten problem z zapłatą...moi pracownicy kiedyś nie zapłacili na Orlenie za kawę i odjechali...kosztowało ich to po 170 zł na głowę, z pewnością najdroższa kawa w życiu :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Makarska 2011 Przygody jakich mało ... :) - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019