Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Makarska 2011 Przygody jakich mało ... :)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
KrzychuZiom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 661
Dołączył(a): 04.08.2005
Makarska 2011 Przygody jakich mało ... :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzychuZiom » 11.07.2012 00:26

Witam , jako Cromaniak postanowiłem podzielić się z wami tym co spotkało nas rok temu w Chorwacji :) , w tym roku również wybieramy się nad piękny Adriatyk a więc będę starał się opowiadać regularnie nasze wyprawy , było ich już sporo ponieważ aż 8 , KRK , RAB , CRES ,HVAR , ZADAR , CIOVO x2 , MAKARSKA a co w tym roku to jeszcze nie wiemy :) Niestety wcześniej na chwaliłem się relacjami z podróży ale dokonam wszelkich starań aby się to zmieniło :)

Wakacje Makarska 2011 , planowany wyjazd 15.08 godzina ok 14 , rano przed wyjazdem okazuje się za zakupiony tydzień wcześniej aparat fotograficzny ma wadę , robi rozmazane zdjęcia , dużo nie myśląc sru w autko i do Saturna aby wymieniono nam aparat na sprawny , po wizycie okazuje się że "ten typ tak ma" po godzinnej negocjacji pan idzie nam na rękę i mówi że wymieni nam aparat na inny za dopłatą , zgadzamy się , wracamy do domu ok 15 , a zostało nam jeszcze pakowanie , znajomi którzy z nami jechali czekali już u nas z walizkami :) szybkie pakowanie i w drogę :)

Artykuły pierwszej potrzeby :)
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Największa Torba oczywiście jednej z Pań :)
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

W drogę ....

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Po dojechaniu do granicy w Cieszynie pierwszy przystanek :) tankujemy auto pod korek , kupujemy winiety i dalej ... :)

Po przejechaniu ok 300 km na liczniku oświeca się kontrolka : błąd pompowanego tylnego zawieszenia , zjazd na parking oceniamy wizualnie wszystko ok , dużo nie myśląc w drogę przecież przed nami 1000 km i szukanie noclegu (jechaliśmy w ciemno) , Czechy , Austria , Slovenia , omijamy objazdem na Ptuj płatną autostradę , wjeżdżamy do Chorwacji , przerwa na kawę na stacji :) , wyjeżdżając z parkingu nagle słyszymy głośne "łup" , mówię yhmmm coś jest nie tak .... najbliższy parking za 30 km , samochodem jedzie sie fatalnie , telepie jak w traktorze , jakiś koszmar , dojeżdżamy do stacji , okazuje się że tył samochodu jest praktycznie na ziemi , siadł układ pompowanego tylnego zawieszenia , co robić ? przed nami 400 km do celu , pierwsza myśl , auto jest za ciężkie , trzeba go wyładować podnieść lewarkiem i będzie ok , a więc ok 6 rano na parkingu opróżniamy auto ...

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Rozładowanie samochodu nic nie daje , podejmujemy szybką decyzje aby jechać dalej , prędkość max 100 km/h komfort - TRAKTOR

Reszta idzie spać , jadąc spokojnie rozmyślam nad kosztami paliwa , i liczę je sobie w głowie Shell , Orlen .... zaraz zaraz Orlen , budzę Ule , Kochanie sprawdz proszę rachunek z Orlenu .... nie ma , jak nie ma ? okazuje się że nie zapłaciliśmy za paliwo przed granicą , zamieszanie na stacji , kupowanie winiet i ..... odjechaliśmy nieświadomie ... w samochodzie zapada cisza , w 1 dzień wszyscy mają dość po długiej wyczerpującej drodze naszym oczom ukazuje się:

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

CDN ...
Ostatnio edytowano 11.07.2012 00:37 przez KrzychuZiom, łącznie edytowano 1 raz
lhd
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 123
Dołączył(a): 09.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) lhd » 11.07.2012 00:31

Już mi się podoba!!
krispinus
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) krispinus » 11.07.2012 07:00

Niezły początek. '8O'

Pewnie do śmiechu Wam nie było.

Przepraszam zatem , że wstęp wywołał u mnie rozbawienie, ale przypomniał mi się film z Chevy Chasem "W krzywym zwierciadle Europejskie wakacje".

Mam nadzieję, że skoro zdecydowałeś się z nami podzielić swoimi przygodami, to negatywne emocje już dawno opadły.

Jak na razie tytuł bardzo trafny i czekam co będzie dalej :).
karolcia1
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 145
Dołączył(a): 28.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolcia1 » 11.07.2012 08:00

Świetny początek.Więc zasiadam i czekam na cd. :wink:
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 11.07.2012 08:02

Dzień dobry.
viltob08
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 09.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) viltob08 » 11.07.2012 09:09

Jestem i ja :papa:
aleksandra6400
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 405
Dołączył(a): 23.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) aleksandra6400 » 11.07.2012 09:24

Jestem
kmusial
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 364
Dołączył(a): 19.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmusial » 11.07.2012 09:26

Reszta idzie spać , jadąc spokojnie rozmyślam nad kosztami paliwa , i liczę je sobie w głowie Shell , Orlen .... zaraz zaraz Orlen , budzę Ule , Kochanie sprawdz proszę rachunek z Orlenu .... nie ma , jak nie ma ? okazuje się że nie zapłaciliśmy za paliwo przed granicą , zamieszanie na stacji , kupowanie winiet i ..... odjechaliśmy nieświadomie ... w samochodzie zapada cisza
Nie przejmuj się, Orlen się upomni. Moja znajoma też miała taki przypadek, znaleźli ją.
alj
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 11.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) alj » 11.07.2012 09:29

Czekam na dalszą relację ... Tak na szybko dostrzegłem ok 60 puszek piwka (nie licząc innych napojów owocowo-zbożowych). Może przyczyną kłopotów z zawieszeniem było przeciążenie napojami?
brokers7
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 303
Dołączył(a): 24.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) brokers7 » 11.07.2012 09:42

Początek super, czekamy na więcej :-)
bociek68
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 15.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bociek68 » 11.07.2012 09:50

No, no niezły Hitchcock. Czekamy na ciąg dalszy,
pozdrav.
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 11.07.2012 10:24

Krzuchu a wracając do pierwszych zdjęć...?

Nie smakuje wam Karlovacko ani Ozujsko ?
Magda75
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 176
Dołączył(a): 25.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda75 » 11.07.2012 10:35

Też pomyślałam o Karlovacko, a szczególnie o K. Limun i K.Grape :)
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 11.07.2012 10:39

O też te lubię, ale rozumiem, że faceci mają trochę mocniejsze gardła i pewnie wolą browar w wersji standard ( jak mój mąż) .

No ale skoro byli tyle razy w cro to raczej im nic nie przypasowało :wink:
tajemnicza
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 66
Dołączył(a): 01.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tajemnicza » 11.07.2012 11:00

Zapowiada się bardzo ciekawie :lol:
Następna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Makarska 2011 Przygody jakich mało ... :)
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone