Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Lato 2006 Orebić - Lato 2007? - gdzie warto pojechać

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 17.01.2007 22:54

Dwa lata temu jechałem ze znajomymi. Wyjechaliśmy z kraju dwa dni wczesniej ponieważ chcieli zobaczyc J. Plitwickie. Po zwiedzaniu ruszyliśmy na Zadar z myślą że zobaczymy.. powałęsamy się i dotrzemy na KRK ( jak zawsze :D ). Ze wzgledu na jakis duży wypadek na trasie, drogi były całkowicie zakorkowane, tak nas policjanci kierowali, tak manewrowali że dojechalismy .......... z powrotem na Plitwickie ( myślałem że mnie k.... zaleje z tego wszystkiego). Z Zadaru już nic nie wyszło, jednak dojechalismy do Jadranki i brzegiem w kierunku na KRK. Tak beznadziejnego wybrzeża trudno spotkać. Noc na obrzeżach Novi Vindolski, po wielkich perypetiach znaleźlismy apartament, ktoś się zlitował i na jedną noc nas przyjął. Na KRK-u byłem już jak ryba w wodzie ( małżonka w 7 niebie), jednak dla mnie jest to miejsce, tam mam wszystko czego chcę. KRK, moim zdaniem, jest pod tym wzgledem uniwersalny.
wojak999
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 66
Dołączył(a): 20.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojak999 » 20.03.2007 22:31

AgaU napisał(a):.... :jednak okolice Trogiru bo jak nie pojadę to będę żałować ...( więc jeśli macie jakieś sprawdzone domy i możecie dać namiary to baaardzo proszę [laluga@buziaczek.pl]
Pzdr :D

W 2003 roku byłem na wyspie Ciovo w m. Gornij Okrug. Jest to jedyna miejscowość gdzie stykasz sie z otwartym morzem. Pozostałe miejscowosci mają dostep do morza od strony zatoki. Na wyspę wjeżdza się przez jedyny most w m. Trogir. Wiele agencji turystycznych reklamuje wyspe Ciovo jako Trogir a tak nie jest. Na wyspie są 4 miejscowości, wspomiany Gornyj Okrug, Dolnyj Okrug, Arbanija i Slatina. Poszukując kwatery znalazłem =reklama= i z jego oferty korzystałem. Ponieważ byłem 4-osobową rodziną korzystałem z apartamentu Babaja. Ten apartament mogę polecić. Co ważne dla wybierających się na Ciovo. Fajne miejsce na wypoczynek i opalanie się. Mankamentem jest wyjazd z wyspy, zdarzyło mi sie stać w sobotę 2,5 godziny aby wyjechac z wyspy (4 km). Po wyspie można sie poruszać autem bez ograniczeń oby nie wjeżdać na wspomiany most łączący wyspę z lądem. W Trogirze jest mnóstwo knajpek, gdzie można zjeść róznorodne posiłki za przyzwoitem kwoty. Przy wjeżdzi do Trogiru od strony Szybenika jest hurtownia napoi, gdzie trzeba kupować całe zgrzewki ale o wiel taniej niz w sklepach.(w 2005 roku też tamtędy przejedzałem i hurtownia była).[/url]
PRIESTPL
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 21.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) PRIESTPL » 23.03.2007 18:01

A ja bym prosił na maila o te namiary na kwaterę w Orebnic - chcę się wybrać w te wakacje do Chorwacji i przeglądając forum to raczej decyduje się właśnie na tą mieścinę.

Warto tam pojechać na początku września??

Mój mail:
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Iwona Baśka
Cromaniak
Posty: 1096
Dołączył(a): 15.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona Baśka » 23.03.2007 18:09

madzia1981 napisał(a):Gdybym ja to wiedziała :wink: ale z tego co kojarzę to nie warto sobie zadawać tyle trudu żeby to powiększyć :D :D kiepska modelka

Madzia, nie interesuje mnie modelka / nic z tych rzeczy/, ale chętnie obejrzę te zdjecia w powiększeniu. Możesz puścić jeszcze raz ?
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 23.03.2007 19:05

http://cro.pl/forum/viewtopic.php?p=156 ... ht=#156623

Iwona Baśka są jeszcze za małe? Wyżej link poprawionych.
Iwona Baśka
Cromaniak
Posty: 1096
Dołączył(a): 15.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona Baśka » 23.03.2007 19:11

madzia1981 napisał(a):http://cro.pl/forum/viewtopic.php?p=156623&highlight=#156623

Iwona Baśka są jeszcze za małe? Wyżej link poprawionych.

Madziu, gapa jestem. Nie zauważyłam tego linku. Zdjęcia piękne. Dziękuję.
Pozdrawiam. Iwona
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Lato 2006 Orebić - Lato 2007? - gdzie warto pojechać - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone