Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Laptop w podrozy

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
dakard
Odkrywca
Posty: 116
Dołączył(a): 03.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) dakard » 26.05.2006 07:25

AgaKon napisał(a):krzychu 8O 8O 8O no to pięknie ja muszę mieć internet włączony przez 24 h na dobę :? kurcze chyba musze z moim prezesem pogadać jak chce mieć mnie dostępną to niech buli :D


te 3 zł to w era biznes przy wyborze konkretnego kraju, na normalnych zasadach jest to ok 6 zł za 100 kB.

No to prezes powinienie utworzyć rezerwę celową i to dość sporą skoro masz być 24h on-line
Luk@sek
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 20.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Luk@sek » 26.05.2006 07:26

AgaKon napisał(a):krzychu 8O 8O 8O no to pięknie ja muszę mieć internet włączony przez 24 h na dobę :? kurcze chyba musze z moim prezesem pogadać jak chce mieć mnie dostępną to niech buli :D

To co to za urlop??:) jak prezes bedzie Cie wiecznie meczyl, ech ludzie nie maja za grosz wyrozumialosci dla wypoczywających....
Chyba jedynym rowiazaniem bedzie poszukac jakiegos darmowego hotspota - chyba tak to sie nazywa (chyba jest w Dubrowniku). No ale spedzanie wakacji w mieście zamiast na plazy to chyba nie jest Twoj szczyt marzeń:)
AgaKon
Croentuzjasta
Posty: 175
Dołączył(a): 22.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) AgaKon » 27.05.2006 11:43

no prezes prezesem ale niestety taką mam pracę moja skrzynka mailowa musi hulać non stop :? przez 24 godziny przychodzą do mnie kontrakty i tak to już jest 8) odchodzę od laptopa o 2, 3 w nocy a zasiadam ok 6,7 rano :roll:

ale już załatwiłam sobię wymianę karty i będę miała większy abonament ale za to internet w jego cenie dostępny na cąłym świecie :D :D :D także będąc w Cro będę was zameczać jak jest cudownie :lol: :lol: :lol:
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 27.05.2006 12:40

AgaKon napisał(a): odchodzę od laptopa o 2, 3 w nocy a zasiadam ok 6,7 rano


To co robisz w przedziale między 2,3 a 6,7?? :lol: :lol: :lol:

FUX
aneta_jacek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1065
Dołączył(a): 05.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) aneta_jacek » 27.05.2006 13:31

Aga to co kupiłaś?

Mi też net poetrzebny non-stop za granicą ale nie wiem jak się do tego zabrać.
JachuG
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 142
Dołączył(a): 05.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) JachuG » 27.05.2006 13:42

FUX napisał(a):
AgaKon napisał(a): odchodzę od laptopa o 2, 3 w nocy a zasiadam ok 6,7 rano


To co robisz w przedziale między 2,3 a 6,7?? :lol: :lol: :lol:

FUX


myślę że jest to pora na toaletę wieczorno - poranną
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.05.2006 13:55

AgaKon napisał(a):....ale już załatwiłam sobię wymianę karty i będę miała większy abonament ale za to internet w jego cenie dostępny na cąłym świecie :D :D :D także będąc w Cro będę was zameczać jak jest cudownie :lol: :lol: :lol:

Aga,
jakieś zdjęcia z plaży podeślesz :?: :)
JachuG
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 142
Dołączył(a): 05.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) JachuG » 27.05.2006 20:15

slapol napisał(a):
AgaKon napisał(a):....ale już załatwiłam sobię wymianę karty i będę miała większy abonament ale za to internet w jego cenie dostępny na cąłym świecie :D :D :D także będąc w Cro będę was zameczać jak jest cudownie :lol: :lol: :lol:

Aga,
jakieś zdjęcia z plaży podeślesz :?: :)


trudno mnie zrozumieć jaki ma związek większy abonament z dostępnością na całym świecie, myślałem iż w każdym abonamencie jest opcja przesyłania danych w systemie GPRS, EDGE czy UMTS?
Jesli w chorwacji jest UMTS myśle że możemy spodziewać sie nawet webcam live z plaży :D
dariusz73
Odkrywca
Posty: 111
Dołączył(a): 02.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) dariusz73 » 27.05.2006 23:12

ja jade z przyczepa i bede mial neta dwukierunkowego przez satelite :)
AgaKon
Croentuzjasta
Posty: 175
Dołączył(a): 22.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) AgaKon » 28.05.2006 09:21

FUX a jak myślisz co mogę robić :?: :?: :?: oczywiścię idę spać , czasami tez dopadam męża :wink: jeśli wiesz co mam na myśli :twisted:

aneta_jacek od 3 lat mam jedną i tą samą kartę GPRS EDGE ale jak się na czytałam o płatnościach o których pisali użytkownicy forum to zwątpiłam , zadzwoniłam więć do operatora i zaproponował mi wymianę karty na nowszą wcześniej miałam abonament 54 zł i 56kb teraz za 120 zł 240 kb i internet na cłym świecie bez dodatkowych kosztów :D jakie by one nie były :wink:

slapol dla Ciebie zawsze :wink:

Jachu ja tam w tym wszytskim obeznana nie jestem ale poczytaj to co napisałam dla anecie :wink: ach i ja też tak myślałam jak Ty ale niestety tak nie jest bo roaming trzeba wykupić :evil:

dariusz a gdzie się wybierasz :?:
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 28.05.2006 10:18

JachuG napisał(a):
slapol napisał(a):
AgaKon napisał(a):....ale już załatwiłam sobię wymianę karty i będę miała większy abonament ale za to internet w jego cenie dostępny na cąłym świecie :D :D :D także będąc w Cro będę was zameczać jak jest cudownie :lol: :lol: :lol:

Aga,
jakieś zdjęcia z plaży podeślesz :?: :)


trudno mnie zrozumieć jaki ma związek większy abonament z dostępnością na całym świecie, myślałem iż w każdym abonamencie jest opcja przesyłania danych w systemie GPRS, EDGE czy UMTS?
Jesli w chorwacji jest UMTS myśle że możemy spodziewać sie nawet webcam live z plaży :D


W Chorwacji UMTS jest tylko w największych miastach - i to raczkujące. Taką informację dostałam w salonie operatora GSM.
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 28.05.2006 10:21

AgaKon napisał(a):aneta_jacek od 3 lat mam jedną i tą samą kartę GPRS EDGE ale jak się na czytałam o płatnościach o których pisali użytkownicy forum to zwątpiłam , zadzwoniłam więć do operatora i zaproponował mi wymianę karty na nowszą wcześniej miałam abonament 54 zł i 56kb teraz za 120 zł 240 kb i internet na cłym świecie bez dodatkowych kosztów :D jakie by one nie były :wink:



Znaczy nie ma roamingu? Hm... To dobra sprawa :) Jak dzwonię z chorwackiej komórki np. do Polski to też rozmawiam, jak za połączenie wewnątrz Chorwacji. podobnie z smsami...
dariusz73
Odkrywca
Posty: 111
Dołączył(a): 02.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) dariusz73 » 28.05.2006 12:42

AgaKon napisał(a):
dariusz a gdzie się wybierasz :?:


w sumie jest mi bez roznicy gdzie jechac, mam 2 miesiace wolnego, wazne zebym tylko mogl zacumowac lodz jak najblizej kampa.
AgaKon
Croentuzjasta
Posty: 175
Dołączył(a): 22.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) AgaKon » 28.05.2006 14:48

Plumek wiesz co nie wiem jak to jest z rozmowami i czy faktycznie jakby przełożyć tą kartę do telefonu rozmowy były by w mormalnej cenie ale raczej wątpie tu chyba tylko chodzi o połączenie GPRS :roll: cholera no nie zapytałam się o to :(
dariusz73
Odkrywca
Posty: 111
Dołączył(a): 02.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) dariusz73 » 28.05.2006 15:43

nie ma czegos takiego jak GPRS na calym swiecie bez dodatkowych kosztow.Po prostu w to nie wieze. Ja tez mam modem GPRS ale za kazdy przeslany pakiet kb operator pobiera kaske. W chorwacji sa to pakiety po 150kb.Ja nawet nie biore pod uwage korzystanie w ten sposob bo to strata kasy i czasu.Lepiej juz isc z laptopem do kafejki i sie podpiac.Gdybybyl taki darmowy GPRS na calym swiecie to byla by bajka....na razie nieograniczony dostep do neta to tylko internet satelitarny...i ja wlasnie taki zapodalem.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Laptop w podrozy - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone