Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kwatery w Baśka Voda.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14582
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszubskiexpress » 17.02.2012 16:28

kriss49 napisał(a):Witam .
Czy jeszcze jedno klikniecie nie sprawi problemu? DZIĘKUJE .
Moje namiary adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl



Poszło.

Zniknęło zdjęcie, więc wklejam jeszcze raz.

Obrazek


8)
agav
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 20.02.2012
Pytanko....

Nieprzeczytany postnapisał(a) agav » 20.02.2012 19:56

[quote="kaszubskiexpress"][img]http://img217.imageshack.us/img217/9827/p6230264.jpg[/img]

Robiąc to zdjęcie stałem na chodniku, za moimi plecami jest plaża.

Namiary do właściciela mogę podrzucić na maila.

Jak ktoś będzie zainteresowany lokalizacją w Baśce tego obiektu podrzucę link.

Pozdrav.[/quote]


hej.....proszę opodanie namiaru na tą kwaterę lub inną w tej miejcowości jeśli posiadasz. Pozdro....ups moje namiary adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Waldii77
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 10.09.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Waldii77 » 20.02.2012 21:33

Kolega kaszubskiexpres prawdę mówi: Robiąc to zdjęcie stałem na chodniku, za moimi plecami jest plaża... Tylko przejść przez jezdnię i plaża ech... a obok tej posesji przy skrzyżowaniu kantor a w kantorku...no własnie ładna Chorwatka obsługiwała...ech te czarne oczy, włosy...Dobra, koniec marzeń i wspomnień:(
Pozdr all
agav
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 20.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agav » 20.02.2012 21:39

[quote="Waldii77"]Kolega kaszubskiexpres prawdę mówi: Robiąc to zdjęcie stałem na chodniku, za moimi plecami jest plaża... Tylko przejść przez jezdnię i plaża ech... a obok tej posesji przy skrzyżowaniu kantor a w kantorku...no własnie ładna Chorwatka obsługiwała...ech te czarne oczy, włosy...Dobra, koniec marzeń i wspomnień:(
Pozdr all[/quote]



Możesz podać namiary na tą kwaterę.....Dzięki z góry
kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14582
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszubskiexpress » 21.02.2012 08:56

agaw poszło 8)

Waldi byłeś w okolicy, czy mieszkałeś u niego ?
Waldii77
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 10.09.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Waldii77 » 22.02.2012 22:58

Kaszubskiexpres! Byłem w okolicy i codziennie tam przechodziłem albo do kantoru biegałem...:)
kor_nick
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 754
Dołączył(a): 09.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kor_nick » 22.02.2012 23:06

ludzie! tam już nie ma miejsc do 2015! nie proście o namiary 8)
kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14582
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszubskiexpress » 22.02.2012 23:17

kor_nick napisał(a):ludzie! tam już nie ma miejsc do 2015! nie proście o namiary 8)


Nie wątpię, ja po znajomości w grudniu byłem spóźniony, prezwalił gości ze Słowenii do innych pokoi, żeby mnie ulokować w "moich".

8)
grzegorz146
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 17
Dołączył(a): 27.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzegorz146 » 24.02.2012 19:48

Witam.
Mam pytanie do bywalców u Pani Uli,czy macie jakieś zdjęcia ?
Konkretnie chodzi mi o widok z balkonu z apartamentu-pokoju dwuosobowego,oraz na jakiej ulicy się znajduje.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam.
amadeus222
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 28.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) amadeus222 » 28.02.2012 19:03

Szukam kwater w miejscowości Baśka Voda mam takie pytanie czy macie jakies namiary na kwatery w tych okolicach (2 cztero-osobowe rodziny) czyli 8 osób ) jeżeli tak to proszę o kontakt i jakieś namiary ewentualnie ceny co i za ile wybieramy sie w pierwszej połowie lipca 4-15.07.2012r.Za pomoc będę bardzo wdzięczny adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
greg088
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 28.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) greg088 » 28.02.2012 21:56

Aj, niepotrzebnie pisałem w innym temacie, bo jakimś sposobem nie widziałem tego :(


kaszubskiekspress mógłbym prosić o namiar na kwaterę? Będę wdzięczny! adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Malgohna
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 31
Dołączył(a): 07.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Malgohna » 26.03.2012 18:22

Po przemyśleniach i przegrzebaniu Cro.pl padło na Baską (Podstrane wybiłam sobie z głowy po przeczytaniu części forum :)
Szukam kwatery na parterze bez schodów - w Cro mają nawet partery ze schodami (jak będą ze dwa to nie będzie jeszcze dramatu) ;) (2+2 dzieci) blisko plaży i po płaskim.
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie, proszę o namiary! adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z góry dziękuję :D
cavalier
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 31.03.2012
Kwatera dla 6 os

Nieprzeczytany postnapisał(a) cavalier » 31.03.2012 17:41

Witam wszystkich!

Mam pytanie do forumowiczow znających oferty w Baskiej Vodzie.
Szukamy apartamentu dla 6 osob - koniecznie 3 osobne sypialnie.
Okazuje się, ze wcale nie jest latwo taka oferte znalezc - wszedzie sa tylko 4+2, 5+1 itp itd...
Przejrzalem juz chyba kilkadziesiat ofert i znalazlem doslownie kilka, a po nalozeniu "filtru pienięznego", wyszly 2 apartamenty.... :/
Czy moglibyscie mi pomoc w znalezieniu sprawdzonego apartamentu zdolnego pomiescic 6 osob?

Z gory dziekuje za podpowiedzi :)
Pozdrawiam
PETERENZO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4042
Dołączył(a): 30.01.2009
Re: Kwatera dla 6 os

Nieprzeczytany postnapisał(a) PETERENZO » 01.04.2012 01:31

cavalier napisał(a):Witam wszystkich!

Mam pytanie do forumowiczow znających oferty w Baskiej Vodzie.
Szukamy apartamentu dla 6 osob - koniecznie 3 osobne sypialnie.
Okazuje się, ze wcale nie jest latwo taka oferte znalezc - wszedzie sa tylko 4+2, 5+1 itp itd...
Przejrzalem juz chyba kilkadziesiat ofert i znalazlem doslownie kilka, a po nalozeniu "filtru pienięznego", wyszly 2 apartamenty.... :/
Czy moglibyscie mi pomoc w znalezieniu sprawdzonego apartamentu zdolnego pomiescic 6 osob?

Z gory dziekuje za podpowiedzi :)
Pozdrawiam


Trochę już późno na takie wymagania. W Baśce może być już ciężko - w końcu mamy kwiecień.
Urszula Turić
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 19.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Urszula Turić » 14.05.2012 19:54

Mogę pomóc znaleźć adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl (mieszkam w Baśka Voda)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Kwatery w Baśka Voda. - strona 15
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone