Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kwatery Omis i okolice

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
janusz0990
Croentuzjasta
Posty: 132
Dołączył(a): 08.01.2012
Re: Pytania o apartament na wakacje 2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz0990 » 09.07.2016 15:41

dziękuje ale chodzi mi konkretnie o marusici.. jak wygląda tam sytuacja z wolnymi pokojami
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Pytania o apartament na wakacje 2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.07.2016 16:09

janusz0990 napisał(a):dziękuje ale chodzi mi konkretnie o marusici.. jak wygląda tam sytuacja z wolnymi pokojami

To jest prawie całe Marušici

Obrazek

Nie ma za bardzo dużego wyboru, to malutka wioska.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 09.07.2016 16:15

My jesteśmy na kwaterzew Lokvie dzielnicy Ivasnjak. Jeśli szukasz spokoju, pokoi w dobrym standardzie i cenie to pisz na priv.Jest klima, duży osłonięty parking, widok na morze i góry. Do morza ok 250 m .Jedyny minus to wzniesienie na którym stoi dom ale jak dla nas to nie problem:)
mateusz318
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 27.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) mateusz318 » 29.07.2016 11:03

Witam

Prosiłbym o namiary na apartamenty w Omisiu, szukam apartamentu dla 4 osób w terminie 22-30 sierpnia
slawekkg
Croentuzjasta
Posty: 325
Dołączył(a): 16.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawekkg » 08.02.2017 13:45

Witam. Może ktoś ma jakiś apartament w okolicach Omiś dla rodzinki 2+2. Miało byc wyżej ale jednak jedziemy bardziej na południe. Pozdrawiam
maria77
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 02.03.2017
Omis

Nieprzeczytany postnapisał(a) maria77 » 02.03.2017 21:22

Witam.
Jestem nowy na tym forum mam pytanko odnośnie uciążliwości drogi nr 8 ciągnącej się wzdłuż wybrzeża, od miesiąca przeglądam oferty kwater od Duce do Stanci, większość jest przy drodze ewentualnie w głębi miasteczka, wsi gdzie z podwórka, okna nie widać nawet morza, znalazłem kilka kwater między drogą a morzem czy ta lokalizacja powinna być lepsza od tej za drogą z góry dziękuje za info.
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014
Re: Omis

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 03.03.2017 08:23

maria77 napisał(a):Witam.
Jestem nowy na tym forum mam pytanko odnośnie uciążliwości drogi nr 8 ciągnącej się wzdłuż wybrzeża, od miesiąca przeglądam oferty kwater od Duce do Stanci, większość jest przy drodze ewentualnie w głębi miasteczka, wsi gdzie z podwórka, okna nie widać nawet morza, znalazłem kilka kwater między drogą a morzem czy ta lokalizacja powinna być lepsza od tej za drogą z góry dziękuje za info.

Wszystko zależy od upodobań. My nie wyobrażamy sobie kwatery bez widoku na Jadran. Jak dla nas jest to jeden z priorytetów:). Uwielbiamy jeść śniadanie na balkonie i napawać się widokami tego wspaniałego morza albo wieczorkiem piwko...ale u upodobaniach sie nie mówi. jedni wola widok gór a to mamy z drugiej strony apartamentu:), Co do drogi to nie wiem jak wygląda kwestia uciążliwości bo słyszałem rożne opinie, my zawsze wybieramy albo ciut wyżej albo niżej kwatere.
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Kwatery Omis i okolice - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone