Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kuchnia bałkańska we.... Wrocławiu :)

Dział dla miłośników nie tylko czystej turystyki i wypoczynku. Nauka języka chorwackiego. Tematy publicystyczne, historia, film, muzyka, literatura, sport i kuchnia chorwacka.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009
Kuchnia bałkańska we.... Wrocławiu :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 02.07.2019 21:00

Cześć,
odwiedziliśmy ostatnio znajomych w Iwinach pod Wrocławiem. Dojeżdżamy do ich domu a tu obok wielki szyld "Kuchnia bałkańska AJVAR". Zajrzeliśmy do środka, spróbowaliśmy parę dań i GORĄCO POLECAM!!!!
Gdy wszyscy wrócimy z wakacji w tym roku warto podtrzymać smaki :) Dla chcących mogę podesłać adres ale znajdziecie go w internecie bez problemu. Smacznego :)

Powrót do Kultura chorwackacron
Kuchnia bałkańska we.... Wrocławiu :)
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone