Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Półwyspu Pelješac

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Basiulinek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4400
Dołączył(a): 10.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basiulinek » 20.07.2013 23:14

Poczytaj dalej! :lol:
Goniaa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 559
Dołączył(a): 03.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Goniaa » 20.07.2013 23:35

Poczytałam.... :) Miesza się tam, oj miesza :) ale pewno coś z tego wyjdzie. Tylko nie do końca wiadomo w jakim składzie. Na razie się nie dopisuję, ale wątek śledzić będę :)
gusia_cz
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 5
Dołączył(a): 22.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia_cz » 22.07.2013 17:08

Kochani!

na forum jestem nowa, ale na Peljesac wybieram się już 3 raz. Wyjazd zaplanowany na za 3 tygodnie, dlatego będę wdzięczna za szybką pomoc. Czy ktoś może polecić apartament/pole namiotowe i podać namiary (adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl) dla 2 osób przy plaży lub blisko plaży ;) w Divnej lub w Borje? Z góry wielkie dzięki ;)
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 22.07.2013 21:06

W Borje pola namiotowego nie ma, apartamenty i owszem, ale o bliskości plaży można pomarzyć, kawałek trzeba sobie w dół zejść (to akurat łatwe, podchodzić mniej się chce). Pole namiotowe jest zaraz za miejscowością Postup (Camping Paradiso), byłam tam tylko w gościnie, ale fajnie tam jest. Plaża blisko.

Na Dibnej camping jest tylko jeden i tam już bliżej do plaży chyba być nie może :) Apartamenty też jakieś są, aczkolwiek w sezonie chyba o nie ciężko.
Kawałek dalej, w Dubie Peljeskiej też jest camping.
Darkos
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1480
Dołączył(a): 17.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darkos » 23.07.2013 08:58

Aldonka napisał(a):............ w Dubie Peljeskiej też jest camping.


Ale bardzo mały, mniej więcej na 10 namiotów.
Chyba, że się coś zmieniło od 2010 roku.
viltob08
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 09.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) viltob08 » 23.07.2013 09:04

Jest jeszcze Trpanj i camping Vrila ( bodajże). Nie byłam, ale w relacjach z Trpanj kilka razy się spotkałam z tą informacją.
gusia_cz
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 5
Dołączył(a): 22.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia_cz » 23.07.2013 09:52

Dzięki wielkie! W Paradiso w Postupie byłam w zeszłym roku i faktycznie wart polecenia - raczej ciężko, żeby się taki powtórzył :) Co do Borje istotnie zauważyłam na zdjęciach, że do morza z górki, a zależałoby mi na jakimś kontakcie do gospodarza w Divnej bo obawiam się, że właśnie z miejscami może być ciężko :( Trpanj nie do końca mi odpowiada z tym promem :) Zakładam, że albo apartament, albo jakieś naprawdę dobre pole :)
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 23.07.2013 12:28

gusia_cz info poszło na priv
gusia_cz
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 5
Dołączył(a): 22.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia_cz » 23.07.2013 15:28

Wielkie dzięki !!! na pewno podzwonię i posprawdzam. Wygląda bardzo obiecująco :) Jeszcze nie "rozkminiłam" forum bo ostatnio mało czasu, a ponoć nie mam uprawnień do wysyłania prywatnych wiadomości :)
Koziorożec
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 314
Dołączył(a): 15.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Koziorożec » 29.07.2013 12:26

Witam Klubowiczów !


W tym roku niestety już po wczasach (Suha Punta) ale już planuję wyjazd w przyszłym roku i chodzi mi po głowie "zatunelowy" Pelješac na przełomie czerwca i lipca a konkretnie Potočine. I tu prośba do Szanownych Klubowiczów o opinię na temat apartamentów, ewentualnie małych domków (bo i takie są w ofercie). Przejrzałem chyba całą dostępną w sieci ofertę. Ze względu na jej skąpość chyba się zdecyduję na wcześniejszą rezerwację (dotąd zawsze jeździliśmy "w ciemno"). Wiadomo, że w necie nie wszystko jest opisane, stąd właśnie moja prośba o podzielenie się Waszymi wiadomościami w tym temacie.

Pozdrav :wink:
gusia_cz
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 5
Dołączył(a): 22.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia_cz » 04.08.2013 15:23

Będę na Peljesacu za 2 tygodnie i planuję szukać czegoś za tunelem, także jak się czegoś ciekawego dowiem to chętnie podzielę się później informacjami :)
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 04.08.2013 16:32

gusia_cz napisał(a):Będę na Peljesacu za 2 tygodnie i planuję szukać czegoś za tunelem, także jak się czegoś ciekawego dowiem to chętnie podzielę się później informacjami :)

Na pewno znajdziesz morze i drogę w lewo i prawo... :lol:
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 04.08.2013 21:36

Bocian napisał(a):
gusia_cz napisał(a):Będę na Peljesacu za 2 tygodnie i planuję szukać czegoś za tunelem, także jak się czegoś ciekawego dowiem to chętnie podzielę się później informacjami :)

Na pewno znajdziesz morze i drogę w lewo i prawo... :lol:

To masz zagwarantowane, jednak z wolnymi kwaterami może być mały problem.
gusia_cz
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 5
Dołączył(a): 22.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia_cz » 04.08.2013 22:01

Bocian napisał(a):
gusia_cz napisał(a):Będę na Peljesacu za 2 tygodnie i planuję szukać czegoś za tunelem, także jak się czegoś ciekawego dowiem to chętnie podzielę się później informacjami :)

Na pewno znajdziesz morze i drogę w lewo i prawo... :lol:



tyle to już widziałam na filmikach (youtube), a jak się nic nie znajdzie tam, to się znajdzie gdzieś indziej - bez pośpiechu ;)
Koziorożec
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 314
Dołączył(a): 15.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Koziorożec » 05.08.2013 08:56

Mam wrażenie, że "prawdziwi" Cromaniacy i "najlepsi" Członkowie KMPP nie chcą puścić pary z ust a raczej z klawiatury na temat zatunelowych miejscówek i wolą sugerować, że tam to raczej "jednak z wolnymi kwaterami może być mały problem". Po prostu chyba prawie na pewno chcą ten zatunelowy Pelješac mieć tylko dla siebie.
A ja i tak tam pojadę ! :oczko_usmiech:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Półwyspu Pelješac - strona 20
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone