Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Półwyspu Pelješac

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Mazowsze
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 27.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mazowsze » 06.07.2014 21:25

Sylwetka&Gienuś napisał(a):wszystko już przygotowane, czeka na "wrzucenie" do auta... :mrgreen:


8O o matko 8O a ja jeszcze nic :? od jutra zaczynamy "akcja Chorwacja" :)
telepol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1544
Dołączył(a): 03.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) telepol » 06.07.2014 21:26

a my nawet jeszcze kwatery nie mamy załatwionej :)
Sylwetka...
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5132
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwetka... » 06.07.2014 21:27

Mazowsze napisał(a): 8O o matko 8O a ja jeszcze nic :? od jutra zaczynamy "akcja Chorwacja" :)


nie no ... może nie wszystko ....brakuje jeszcze ciuchów :oczko_usmiech:
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 06.07.2014 21:53

A ja jeszcze tyyyyyle dni :( Oby szybko zleciało :D
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 06.07.2014 22:08

Aldonka napisał(a):Co tak zamarliście wszyscy? Już na wakacjach? :D

Aaa, obiecuję w tym roku nie popełniać relacji z wakacji, ale tutaj kilka zdjęć Wam na pewno wkleję, nie będę sobie potrafiła odmówić :D

O!!! Dobro došla gospođo ;) Iskra w wątku :) jak miło 8)
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 06.07.2014 22:12

Zauważyłem, ze niektórzy przesadzają z letka :) Wczoraj napisem do Bobo i okazało się, ze nie ma dla mnie apartmanów w terminie o który mi chodziło. I żeby nie było, pisałem o 2015 rok :) Tak to jest jak gospodarz jest spoko i nie bierze zaliczek, co jest błędem... Ludzie widząc komercjalizacje Cro łapią terminy na rok, dwa na przód, bo znają dobre miejsce, myśląc sobie, ze jak znajdą coś fajniejszego, to bez konsekwencji rezerwacje oleją...
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 06.07.2014 22:22

Ups, nieźle, już na 2015 rok....no ale fakt, ludzie rezerwują "za zapas". To przykre może co powiem, ale czasem się zastanawiam czy oby dobrze robimy opowiadając o tych "naszych miejscach na ziemi". Niby super, wszak dzielić się trzeba, tylko później dla nas zaczyna brakować tam miejsca niestety.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 06.07.2014 22:46

Aldonka napisał(a):Ups, nieźle, już na 2015 rok....no ale fakt, ludzie rezerwują "za zapas". To przykre może co powiem, ale czasem się zastanawiam czy oby dobrze robimy opowiadając o tych "naszych miejscach na ziemi". Niby super, wszak dzielić się trzeba, tylko później dla nas zaczyna brakować tam miejsca niestety.

Ja przestałem polecać już z 5 lat temu... Przede wszystkim doszedłem do wniosku, że nie wszyscy mają taki gust jak ja. Po wizycie moich kolegów z roboty, jak im naopowiadałem jacy to tam są mili gospodarze i jeden drugiego dnia zaniósł im worek gaci do prania a drugi chciał 200 euro bo mu niby ich pies auto porysował powiedziałem dość... Ale ta miejscówka reklamuje sie sama, od lat stała cena, niewysoka, super gospodarze i nie biorą zaliczki. I to powoduje, że ludzie to wykorzystują bezczelnie.
ewa.krakuska
Croentuzjasta
Posty: 380
Dołączył(a): 06.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa.krakuska » 06.07.2014 23:30

Ja też już nie polecam mojej miejscówki ( którą w tym roku zdradzam z Półwyspem).

Kiedyś nawet straciłam "przyjaciół" po wspólnym pobycie w ukochanym przeze mnie miejscu w CHorwacji.

W tym roku mam trochę obaw bo niezbyt lubię miasta na spędzanie urlopu ale w dużej grupie trzeba szukać kompromisu.
Mam nadzieję, że widoki z sw. Iliji zrekompensują tłok na plaży.
maluszek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1213
Dołączył(a): 07.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) maluszek » 06.07.2014 23:50

W końcu wątek odżył... :D bo cisza była przez czas jakiś okrutna.... :D Zdziwiłam się, że już ludzie na 2015 rok rezerwują wakacje... my możemy planować najwyżej kilka miesięcy wcześniej a i przez rok może się tyle zdarzyć.... ale jak napisałeś Bocian, ludzie wykorzystują to, że nie trzeba płacić zaliczek. Zapewne gdyby zaliczki były takich rezerwacji byłoby znacznie mniej... :D
U mnie odliczanie także trwa... w końcu zobaczę ten osławiony tutaj Borak..... :D
Jackar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 683
Dołączył(a): 07.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jackar » 07.07.2014 06:41

Jakie plaże warto odwiedzić na półwyspie? Będę chciał odwiedzić: Divne, Mala Duba. Prapratno, Extravaganza.
Polecicie coś jeszcze?
Sylwetka...
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5132
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwetka... » 07.07.2014 06:58

Jackar napisał(a):Polecicie coś jeszcze?


Może TU coś znajdziesz. :D

Plaż w B... nie będę polecać bo tam strasznie nudno i nieciekawie jest :oczko_usmiech:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 07.07.2014 08:03

Sylwetka&Gienuś napisał(a):
Jackar napisał(a):Polecicie coś jeszcze?


Może TU coś znajdziesz. :D

Plaż w B... nie będę polecać bo tam strasznie nudno i nieciekawie jest :oczko_usmiech:

Plaża w Borku, jedna czy druga nie jest jakaś super piękna. Jej atutem jest to, że można do niej zejść z domu, niedaleko. Dla kogoś przyjezdnego to problem, tam nie ma gdzie postawić auta.
Sylwetka...
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5132
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwetka... » 07.07.2014 08:32

Bocian napisał(a):......


I tu się zgodzę, może być problem z zaparkowaniem auta :D
asikx&rafikx
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 265
Dołączył(a): 07.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) asikx&rafikx » 07.07.2014 09:12

Wczoraj napisem do Bobo i okazało się, ze nie ma dla mnie apartmanów w terminie o który mi chodziło. I żeby nie było, pisałem o 2015 rok :) ...


Co będziemy ściemniać, ja sierpień 2015 u Bobo rezerwowałam w lutym 2014 bo zależy mi na konkretnym apartmanie w konkretnym terminie. W tym roku chcieliśmy mieć urlop w innym terminie ale w zeszłym roku w lipcu już tegoroczny sierpień był niedostępny. Dostosowaliśmy się do kalendarza Bobo.
Zresztą pamiętam, że w lecie 2012 już miał rezerwację na 2014.

Ale szczerze, to co roku są tam Ci sami ludzie wracający po raz kolejny. Wbicie się na tzw. pierwszy raz nie jest łatwe. Nawet się śmieliśmy że jak ktoś z jednego roku wypadnie, to potem musi od września zaczynać....Chyba, że wiesz od Bobo, że ktoś rezerwuje z ogromnym wyprzedzeniem i potem odwołuje... to świństwo rzeczywiście.

A nas masz na sumieniu osobiście :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Półwyspu Pelješac - strona 95
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone