Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kempingi w okolicy Jelsy na Hvarze

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
lukas.jesionek
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 17.06.2009
Kempingi w okolicy Jelsy na Hvarze

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukas.jesionek » 17.06.2009 13:43

Witam,
czy ktos byl, moze polecic jakies kempingi w okolicach Jelsy na Hvarze ?
Jak nie Jelsa to moze cos innego, niemniej jednak Hvar ;)

Planujemy wyjazd na 3 samochody -10-12 os. Pod namioty.
Z gory dziekuje za propozycje;)
Po zakonczonej wyprawie przedstawie relacje ;) (wyjazd 22.08 - 05.09 2009)

Pozdrawiam
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 17.06.2009 13:49

tu wszystkie możliwości.
Nigdy nie byłam gościem na żadnym z nich, ale Grebišće moim zdaniem wyglada najlepiej.
Pozdrawiam
Mean Streak
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 7
Dołączył(a): 23.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mean Streak » 28.07.2009 22:32

Tak potwierdzam tylko Grebiśće. Odwiedziłem wszystkie campy na Hvarze i wybrałem właśnie Grebiśće. Byłem tam dwa razy. Jeśli jeszcze uda się Wam rozbić na górze campu nad lub koło recepcji to tylko pozazdrościć.
Na mojej liście TOP najczystszych sanitariatów Grebiśće zajmuje 1 miejsce. Sam camp jest fajny mimo tego że przebiega przez niego droga i do wody jest kawałek. Właściciele są bardzo OK. Stosunek ceny do oferowanych warunków przyzwoity. Do Miasteczka Jelsy jest zaledwie 15min piechotą więc po jakieś zakupy czy przyjemności wystarczy mały spacerek.
Jeśli chodzi o zwiedzanie STARI GRADU czy miasta HVAR to bez problemu autkiem fajna nie męcząca wycieczka.
Mam jakieś fotki z campu, jak coś to podeślę.

Pozdr. Maciej
Gr4nd0
Globtroter
Posty: 40
Dołączył(a): 27.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gr4nd0 » 29.07.2009 08:43

Moim faworytem w tym regionie jest Mina w Jelsie. Byłem tam dwa lata temu z namiotem. Od tamtego wyjazdu namiot/przyczepa stały się ulubionym sposobem na wakacje dla całej rodziny i to nie tylko w Chorwacji.Obrazek
Obrazek
Ostatnio edytowano 07.08.2009 08:44 przez Gr4nd0, łącznie edytowano 1 raz
Gr4nd0
Globtroter
Posty: 40
Dołączył(a): 27.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gr4nd0 » 29.07.2009 09:00

Moim faworytem w tym regionie jest Mina w Jelsie. Byłem tam dwa lata temu z namiotem. Od tamtego wyjazdu namiot/przyczepa stały się ulubionym sposobem na wakacje dla całej rodziny i to nie tylko w Chorwacji.
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 29.07.2009 12:59

Gr4nd0 napisał(a):Moim faworytem w tym regionie jest Mina w Jelsie. Byłem tam dwa lata temu z namiotem. Od tamtego wyjazdu namiot/przyczepa stały się ulubionym sposobem na wakacje dla całej rodziny i to nie tylko w Chorwacji.

Hm... plaża "przed" jak marzenie... rura ściekowa prosto z kampu wpuszczona w morze dokładnie przy kąpielisku....
Gr4nd0
Globtroter
Posty: 40
Dołączył(a): 27.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gr4nd0 » 29.07.2009 13:42

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):Hm... plaża "przed" jak marzenie... rura ściekowa prosto z kampu wpuszczona w morze dokładnie przy kąpielisku...

Jesteś pewna, że to ścieki. Oglądałem tą rurkę aż zniknęła głęboko pod wodą i nie znalazłem wylotu. Śladów, że coś z niej wypływa też nie było widać.
AndreaMia
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 04.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndreaMia » 29.07.2009 21:33

W zeszłym roku byliśmy na kempingu Grebiśće-bez zarzutu, polecam.Namiot rozbiliśmy w sadzie mandarynkowo-cytrynowym więc cienia nie brakowalo (poniżej recepcji).Okoliczne plaże skaliste , sąsiadujące z lasem -super.
bravo1
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 27.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) bravo1 » 16.08.2016 10:35

Odświeżę temat.

Wybieram się na Hvar na początku września. Czy był ktoś w ostatnich latach na kempingu Mina koło Jelsy. Jakie są tam warunki sanitarne, czy są podłączenia do prądu i czy jest tam WIFI?

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kempingi w okolicy Jelsy na Hvarze
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone