Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kempingi które warto polecić ....

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Havena
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 130
Dołączył(a): 29.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Havena » 01.08.2017 09:02

Hej,
Solitudo, Dubrownik. Tam zawsze jest miejsce. Tylko maja 3 gwiazdki, moze byc za malo dla Ciebie ;)
My tez lubimy wyzszy standard, ale dla Dubrownika zrobie wszystko :D

Pozdrawiam,
Havena
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Mało ludzi , dużo gwiazdek w sierpniu - czy to możliwe ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 01.08.2017 09:22

veyron napisał(a):Witam

Szukałem podobnych tematów , ale niestety nie udało mi się znaleźć.
Czy ktoś ze stałych bywalców forum będzie w stanie polecić camping w którym w sierpniu bez problemu (albo przynajmniej z niewielkim ) uda się znaleźć wolne miejsce ? Najlepiej pod Campera.
Wymagania mam niewielkie ;) Ale ze względu na to , że jadę z małym dzieckiem , to chodzi mi coś takiego :

Min 3,5 gwiazdki. Im więcej tym lepiej
Cena - dowolna (byleby miejsce było :roll: )
i przy wodzie , ale w ostateczności nawet basen wystarczy.

wielkie dzięki za pomoc :)

Witam.
Na dużych kempingach (50-140 ha) w sierpniu miejsce na kamper powinno być, tylko nie przy wodzie (w pierwsze drugiej, trzeciej linii brzegowej.)
Te duże kempingi na Istrii to np.
Umag 140 ha >>> https://www.istracamping.com/sl/kampi/p ... al-camping
Porec 80 ha >>> https://www.camping-adriatic.com/sl/lanterna-kamp-porec
Funtana/Vrsar 56 ha >>> http://www.campingrovinjvrsar.com/hr/ka ... nela_vrsar

Więcej kampingów (do wyboru, do koloru) >>> http://www.avtokampi.si/kampi.asp?drzav ... obmocje=21
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010
Re: Mało ludzi , dużo gwiazdek w sierpniu - czy to możliwe ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 01.08.2017 12:37

veyron napisał(a):Witam


Czy ktoś ze stałych bywalców forum będzie w stanie polecić camping w którym w sierpniu bez problemu (albo przynajmniej z niewielkim ) uda się znaleźć wolne miejsce ? Najlepiej pod Campera.


Może Prapratno na półwyspie Pelješac? Nie byłem ale w jednej z relacji stwierdzono, że z miejscem nie ma dużego problemu nawet w sezonie. Jednak relacja była sprzed kilku lat więc co nieco mogło się zmienić. Napisz do nich teraz i się zorientuj jak u nich z wolnym placem.

http://www.duprimorje.hr/index.php/auto-kamp-prapratno

Jeśli nie ten, to poszukaj kempingów, które spełniają twoje wymagania i próbuj rezerwować.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 01.08.2017 12:49

Jak się nie zna rozplanowania kampingu - rezerwacja może być miną.
Np. patelnia ...
Np. blisko dyskoteki ...
itp....
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 01.08.2017 15:01

Zgadza się, jednak zawsze można dopytać o to w mailu. Przynajmniej o to czy parcela jest w cieniu. Z drugiej strony mając konkretne wymagania co do kempingu, a zamawiając go kilka dni przed wyjazdem w szczycie sezonu nie można za bardzo grymasić.

Być może kiedyś doczekamy się takich witryn jaką posiada kemping Cikat, który ma sfotografowane większość parceli z opisem wymiarów i poziomu zacienienia/nasłonecznienia.
fullop
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 21.07.2017
Chorwacja.Makarska

Nieprzeczytany postnapisał(a) fullop » 01.08.2017 18:28

Witam chcemy się wybrać z dziewczyna w terminie 14.08 z Rzeszowa na Chorwację okolice Makarskiej lub inne podobne miejsce. Może ktoś polecił by jakiś niedrogi kemping z domkami lub podzielił się wiedzą gdzie pojechać.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Chorwacja.Makarska

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 01.08.2017 21:31

fullop napisał(a):Witam chcemy się wybrać z dziewczyna w terminie 14.08 z Rzeszowa na Chorwację.

Witam.
Chcecie się wybrać do Chorwacji :idea:

http://www.kamp-jure.com/hr/
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: Chorwacja.Makarska

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 01.08.2017 22:03

fullop napisał(a):Witam chcemy się wybrać z dziewczyna w terminie 14.08 z Rzeszowa na Chorwację okolice Makarskiej lub inne podobne miejsce. Może ktoś polecił by jakiś niedrogi kemping z domkami lub podzielił się wiedzą gdzie pojechać.
Domki na kempingach są droższe od apartamentów i w sezonie niedostępne z marszu. Jeśli chcecie kemping i z marszu to ze swoim namiotem a jak nie o szukać apartamentu.
pbskarpy
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 16.06.2017
Kemping bez rezerwacji? Kemping w okolicach Rabac

Nieprzeczytany postnapisał(a) pbskarpy » 03.08.2017 15:15

Słuchajcie, 20-go sierpnia będę w Chorwacji na Istrii. Wstępnie planowaliśmy kemping w Medveji, ale myślimy o kempingach w okolicy Rabac.

Z moich rozmów z przedstawicielem AvtoKampi w Medveji wynika, że nie muszę nic rezerwować - wystarczy, że przyjadę i będę miał miejsce. Mam auto i namiot więc wystarczy mi tylko trochę ziemi- w tej sytuacji nie muszę rezerwować. Ale czy tak jest zawsze? Zawsze przed wyjazdem robicie rezerwację? Bo np. na jednym z kempingów muszę zapłacić około 180 zł opłaty rezerwacyjnej - całkiem sporo.

Jakie są szanse, że w tym okresie nie będzie miejsc na kempingach?
Czy uważacie, że można jechać na kempingi bez rezerwacji i na bank coś w promieniu 50 km coś znajdę?

Dziękuję!
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: Kemping bez rezerwacji? Kemping w okolicach Rabac

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 03.08.2017 15:39

Po 20 się luzuje. Nie wiem kiedy rozmawiałeś z tym kempingiem ale o ile wiem oni w tym roku zaprzestali działalności jako typowy kemping i poszli w domki. Nawet zniknęli z portali prezentujących kempingi. Być może zostawili jaki fragment pod same namioty.
pbskarpy
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 16.06.2017
Re: Kemping bez rezerwacji? Kemping w okolicach Rabac

Nieprzeczytany postnapisał(a) pbskarpy » 03.08.2017 16:01

Hej. Rozmawiałem z nimi w zeszłym tygodniu więc myślę, że aktualne. A jak jest w innych kempingach? Gdzie znajdę dobrą stronę z kempingami na Istrii? I z numerami do recepcji :) Szczerze przyznam, że szukam czegoś małego a niekoniecznie molochów. Dziękuję.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Kemping bez rezerwacji? Kemping w okolicach Rabac

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 03.08.2017 16:57

pbskarpy napisał(a):Gdzie znajdę dobrą stronę z kempingami na Istrii? I z numerami do recepcji :) Szczerze przyznam, że szukam czegoś małego a niekoniecznie molochów. Dziękuję.

Tam gdzie byłeś , to dobra stronka z kempingami na Istrii. :idea:
Havena
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 130
Dołączył(a): 29.07.2010
Re: Kemping bez rezerwacji? Kemping w okolicach Rabac

Nieprzeczytany postnapisał(a) Havena » 04.08.2017 08:12

pbskarpy napisał(a):
Jakie są szanse, że w tym okresie nie będzie miejsc na kempingach?
Czy uważacie, że można jechać na kempingi bez rezerwacji i na bank coś w promieniu 50 km coś znajdę?

Dziękuję!


Czy "na bank" to nie wiem :) Ale my od zawsze jezdzimy bez rezerwacji (8 raz w tym roku) i zawsze mamy miejsce. Czasem trzeba sie troche naszukac chodzac po kempingu i robiac liste wolnych parceli, bo te ich systemy komputerowe dosc slabo dzialaja.
Jesli chodzi o domki i ich dostepnosc: Lanterna ciagle wysyla maile zachecajace do rezerwacji i, o dziwo, sa niby wolne w sierpniu.

Pozdrawiam,
Havena
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Kemping bez rezerwacji? Kemping w okolicach Rabac

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 04.08.2017 08:17

Havena napisał(a):Jesli chodzi o domki i ich dostepnosc: Lanterna ciagle wysyla maile zachecajace do rezerwacji i, o dziwo, sa niby wolne w sierpniu.

Widocznie "sierpniowa" cena skutecznie zniechęca ....
Havena
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 130
Dołączył(a): 29.07.2010
Re: Kemping bez rezerwacji? Kemping w okolicach Rabac

Nieprzeczytany postnapisał(a) Havena » 04.08.2017 08:21

Janusz Bajcer napisał(a):Widocznie "sierpniowa" cena skutecznie zniechęca ....


Mnie zniecheca rowniez lipcowa cena ;)

Pozdrawiam,
Havena
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kempingi które warto polecić .... - strona 57
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone