Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kempingi Hvar, Korcula.

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004
Kempingi Hvar, Korcula.

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 24.02.2004 13:17

Bardzo proszę o wszelkie informacje ( ceny, położenie itp).Oczywiście o kempingu w Jagodniej już się naczytałam i wydaje się bardzo kuszący ale z tego co się orientuję to chyba nie jedyny kemping na Hvarze.... no i czekam na wieści z Korćuli i tamtejszych kempingów! :wink:
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 25.02.2004 13:46

:( nikt nic nie wie????????
Jacunio
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1645
Dołączył(a): 13.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacunio » 26.02.2004 15:44

ally napisał(a)::( nikt nic nie wie????????

To może ja - co prawda nie korzystałem z kampingów ani na Hvarze ani na Korculi, ale mieszkałem na kampingu w Orebicu, naprzeciwko Korculi i w okolicach weekendu widziałem POTWORNE kolejki do promu na Korculę. 8O
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 26.02.2004 20:24

Brzmi groźnie.... ale to chyba wynika z faktu, iż przeprawa jest krótka, a miasto Korcula jest nie lada atrakcją i w weekend wielu turystów robi jednodniowy wypad właśnie na stare miasto.
Mam nadzieję, że się nie mylę.
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 26.02.2004 20:29

A czy prócz kempingu Lili na Hvarze, słyszał ktoś o kempingu w miejscowości Vira( niedalego mista Hvar), w Jelsie, Vrobska( to chyba kemping dla naturystów), Sucuraj, Stari Grad, lub jeszcze jakiMś innym.............. NAPEWNO KTOŚ BYŁ .......................... CZEKAM NA POSTY............................
Skubi
Croentuzjasta
Posty: 343
Dołączył(a): 15.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Skubi » 26.02.2004 20:43

Jacunio napisał(a):[To może ja - co prawda nie korzystałem z kampingów ani na Hvarze ani na Korculi, ale mieszkałem na kampingu w Orebicu, naprzeciwko Korculi i w okolicach weekendu widziałem POTWORNE kolejki do promu na Korculę. 8O


Te kolejki wcale nie są takie straszne :P W najgorszym przypadku poczekasz na powrót promu, co nie trwa wcale tak długo, zwykle chyba mniej niż godzinę. Trzeba zobaczyć, jakie są kolejki w szczycie sezonu na promy w Splicie. Tu naprawdę trzeba dużo więcej cierpliwości lub po prostu przewidywania pewnych sytuacji :) Ale o tym też można dowiedzieć się na forum...
MariuszLo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 238
Dołączył(a): 18.09.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) MariuszLo » 27.02.2004 09:55

Kamp Vira koło Hwaru był nieczynny w czerwcu 2003 i nie wyglądało żeby miał być czynny później (ogrodzony zardzewiałym płotem przedstawiał obraz całkowitego zapuszczenia). Jest mały, prywatny kamp w miejscowości Milna (5 km od Hwaru). Dosyć drogi, ale bardzo przyjemny :)
Jacunio
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1645
Dołączył(a): 13.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacunio » 27.02.2004 11:57

ally napisał(a):Brzmi groźnie.... ale to chyba wynika z faktu, iż przeprawa jest krótka, a miasto Korcula jest nie lada atrakcją i w weekend wielu turystów robi jednodniowy wypad właśnie na stare miasto.
Mam nadzieję, że się nie mylę.


Niezupełnie. Turyści, pragnący zwiedzić Korculę zostawiają zamochody w Orebicu. Samochodami wjeżdżają tylko Ci, którzy tam chcą mieszkać, ew. ci, którzy chcą pojeździć po całej wyspie, ale to chyba rzadkie przypadki...
A te kolejki były naprawdę długie. Promy są malutkie - zabierają może ze 30 samochodów na raz a kursują niezbyt często, o ile pamiętam, więc to naprawdę może być problem.
W Splicie też są ogromne kolejki, ale tam promów jest dużo - w różnych kierunkach i są to na ogół bardzo duże, dalekobieżne promy.

PozdraV,
J.
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 27.02.2004 12:11

.......Jest mały, prywatny kamp w miejscowości Milna (5 km od Hwaru). Dosyć drogi, ale bardzo przyjemny........


Czy masz może namiary na ten kemping??????????Jakiekolwiek, adres, telefon, mail.... Wszystko sie przyda.

Mam nadzieję, że kemping jest bezpośrednioprzy plaży..... ( a może wiesz coś na temat tej palży? mała? duża?skały?żwirek? itp)
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 27.02.2004 12:12

A znasz moze ceny na tym kempingu??????? :)
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 27.02.2004 12:13

A znasz moze ceny na tym kempingu??????? :)
MariuszLo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 238
Dołączył(a): 18.09.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) MariuszLo » 27.02.2004 12:20

Pisałem już o tym kampie:
forum/viewtopic.php?t=3152&highlight=

Plaże były dwie, obie żwirowe, ale szczerze mówiąc to plaż " nie używałem" . Do wody chodziliśmy prosto z cienia przy namiocie - 10 m (a może być mniej)
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 27.02.2004 12:51

Brzmi bardzo ale to bardzo obiecująco!!!
Możliwość rozbicia się w cieniu i .......do tego nad samą wodą to jest wspaniałą sprawa. Obym tam dotarła w tym roku!!!
Bardzo dziekuję za tak cenne informacje. :hearts:
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 27.02.2004 12:52

...a zapytam jeszcze kiedy byłeś tam na urlopie to znaczy sierpień czy lipiec....?????
MariuszLo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 238
Dołączył(a): 18.09.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) MariuszLo » 27.02.2004 13:35

Byłem tam trzy dni (28-30 czerwca)
Następna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kempingi Hvar, Korcula.
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone