Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kemping Soline-Biograd.

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
krystek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1287
Dołączył(a): 15.01.2003
Kemping Soline-Biograd.

Nieprzeczytany postnapisał(a) krystek » 04.03.2004 09:11

Proszę o wszelkie przydatne informacje na temat tego kempingu oraz samego Biogradu,których nie znajdę w folderach i na oficjalnych stronach www.W archiwum są o nim "śladowe" ilości.Z góry dzięki i pzdr.
januszpaszek
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 16
Dołączył(a): 12.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) januszpaszek » 04.03.2004 13:07

Krystek! Byłem dwa lata temu w Biogradzie na campie Soline. Było świetnie. Musisz sprecyzować o jakie informacje ci chodzi. Ja wcześniej kupiłem sbie przewodnik Pascala o Chorwacji i tam jest wystarczająco dużo wiadomości. Pomysł z campem Soline jest bardzo dobry! Pzdr.
krystek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1287
Dołączył(a): 15.01.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krystek » 04.03.2004 13:28

Witam!Chodzi mi o takie sprawy , jak:czy miejsca do rozbicia namiotów są zacienione i podłoże , gdzie nalepiej rozbić namiot, jaka jest plaża , warunki bytowe tj. stan sanitariatów , możliwość zaopatrywania się w podstawowe produkty spoż.(sklep,bar itp.),bezpieczeństwo na kempingu , odległość od miasta.Uff,chyba na razie tyle.
anka
Odkrywca
Posty: 90
Dołączył(a): 03.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) anka » 19.03.2004 18:07

jak jedziesz żeby się pobawić to Biograd jest OK, jak chcesz spokoju to nie za bardzo. Pozdrawiam
liwan
Croentuzjasta
Posty: 374
Dołączył(a): 23.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) liwan » 19.03.2004 22:34

Dwa razy tam pochodziłem aby ocenić na przyszłość, bo mieszkałem w pokoju- 15 minut dojścia.Kamp bardzo zacieniony starymi drzewami ładny,schodzi prawie do morza.Warunki sanitarne -takie sobie-niby wszystko jest ale nie nowe,często w złym stanie,tak było 2 lata temu.Bardzo dużo przyczep z bardzo zaawansowanym ekwipunkiem zajmujących sporo terenu, ale widziałem też mini namiociki.Plaża i płytka dość woda w małej zatoce obficie wysypana piaskiem, spore zaplecze barowe,sklep i mnóstwo ludzi (sierpień),dwa marne prysznice na plaży(kolejki po 10 minut) i chyba około kilometra do miasta.Typowy kurort z różnymi atrakcjami.Dość blisko na Kornati- kilkanaście statków i stateczków wycieczkowych tam pływa- bliżej nieco(taniej) jest tylko z Murteru.Są trasy rowerowe nad nieodległe jezioro Vransko.Jak kogoś nie stresują tłumy to pewnie będzie się tam dobrze czuł. 8)

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kemping Soline-Biograd.
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone