Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

kemping Pod Maslinom

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 07.08.2003 16:04

Jesli bede to pozdrowie na pewno.

Rozumiem, ze podobalo Ci sie na tym kampie?

Pa pa!
Ania :roll:
jacek gryczewski
Cromaniak
Posty: 1053
Dołączył(a): 07.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek gryczewski » 08.08.2003 10:59

zibi masz jak w banku
jacek gryczewski
Cromaniak
Posty: 1053
Dołączył(a): 07.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek gryczewski » 03.09.2003 11:10

zibi masz pozdrowienia od Matoo z PECI :D :!:
ewa.z
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 824
Dołączył(a): 11.09.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa.z » 11.09.2003 15:48

Cześć! Dzięki waszym wypowiedziom trafiłam w tym roku na kremping "Pod maslinom". Było rzeczywiście tak jak mówiliście. Ciekawe czy jest ktoś na forum kto, był po 26 sierpnia na tym kempingu? Może napisze co tam słychać u Boża? :D
gladiatrix_24
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 161
Dołączył(a): 04.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) gladiatrix_24 » 11.09.2003 15:57

ewa.z napisz jak bylo i ogolnie jakies info - za rok chce sie wybrac wlasnie tam
czekam - byle bys zdarzyla przed sierpniem 2004 %-)
pozdrowionka
ewa.z
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 824
Dołączył(a): 11.09.2003
kemping pod maslinom

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa.z » 12.09.2003 09:53

Bardzo polecam ten kemping. Właścicielem jest PRZESYPATYCZNY Bożo dla którego nie ma żadnego "problema". Jest dużo drzew-laurowe(można narwać listków do domu),oliwkowe, z chlebkami świętojańskimi. Kiedyś przyszedł do nas żółw stepowy. W drodze do sklepu( może pół kilometra) można narwać sobie migdałó, a chyba we wrześniu mandarynek i granatów.Świeże figi jedliśmy codziennie.Na kempingu jest piwo, napoje, lody. Można bezpłatnie korzystać z lodówek i zamrażarek.Bożo wypożycza elektryczne grile.Łazienki są zawsze czyste. Jedynie zejście na plażę jest nie za ciekawe-400 m w dół, spadek 15%, ale można zjechać samocodem- wtedy nici z piwka i super fajnych drinków w barze na plaży( nie radzę wjeżdżać po kilku piankach).Serwują pizzę (30 kn) i jakieś kanapki.Do Dubrownika jest pół godziny jazdy. Po drodze jest prześliczny Zaton-akurat jak byłam były Dni Polskie.Duże zakupy robiliśmy w Getro (nasze Makro, nie można płacić kartą) zaraz za Dubrownikiem, albo trochę dalej w Mediatorze.Jadąc z kempingu w drugą stronę na Split warto zatrzymać się w Trsteno i zwiedzić ogród botaniczny. Bożo urządza podobno wycieczki na okoliczne wyspy (nie korzystaliśmy). W przyszłym roku jadę tam na trzy tygodnie :D :papa:
ewa.z
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 824
Dołączył(a): 11.09.2003
kemping pod maslinom

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa.z » 12.09.2003 09:56

Czy może mi ktoś powiedzieć co zrobić żeby mieć emblemat(oprócz informacji, że trzeba to zrobić na początku)
spaniel
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 14
Dołączył(a): 02.09.2003
Re: kemping pod maslinom

Nieprzeczytany postnapisał(a) spaniel » 12.09.2003 12:51

ewa.z napisał(a):Czy może mi ktoś powiedzieć co zrobić żeby mieć emblemat(oprócz informacji, że trzeba to zrobić na początku)


Zalogowana musisz wcisnąć "Profil", u dołu jest Pane Kontrolny Emblematów. Najprościej będzie pewnie użyć opcji wyślij emblemat z Twojego komputera.

Pozdrawiam,
Bartek
ewa.z
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 824
Dołączył(a): 11.09.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa.z » 12.09.2003 13:30

:D
ewa.z
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 824
Dołączył(a): 11.09.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa.z » 12.09.2003 13:32

dzięki! udało się.
P.S. Nie wiem dlaczego, ale jak chcę wstawić bużki to kasuje się tekst.
Mariusz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 316
Dołączył(a): 19.04.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mariusz » 13.09.2003 08:09

ewa.z napisał(a):Ciekawe czy jest ktoś na forum kto, był po 26 sierpnia na tym kempingu?

Czyli po Wielkim Sierpniowym Załamaniu Pogody :D, gdy 26-go o świcie wszyscy w pośpiechu zwijali namioty ???
Niestety, byłem przed 26 sierpnia. 26-go rano też się zwinąłem stamtąd :wink:
Pozdrowienia,
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 15.09.2003 09:50

Ja wyjechalam 27 sierpnia. Po chmurach nie bylo sladu - piekna pogoda. Pod Maslinom bylismy tydzien, bardzo udany. Az zal bylo jechac, ale Murter wzywal;)
Tam tez przezylismy nastepne zalamanie: wialo straszliwie cala noc, a my mielismy bilety na Kornati na dzien nastepny. Poplynelismy, ale co nas spotkalo po drodze... Teraz fajnie sobie wspominac, ale strachu sie najedlismy za wszystkie czasy!
Wczesniej myslalam, ze piekna pogoda w Chorwacji jest caly czas, ale okazalo sie, ze niecalkiem. Bylismy w trzech miejscach i w kazdym z nich trafilismy na jeden dzien gorszej pogody. Gorsza nie oznaczala duzo nizszej temperatury, tylko duzo chmur, czasem deszcz czy wiatr.
Pozdrawiam :D

P.S. Czy Wy tez tesknicie juz za Chorwacja??? :roll:
Ja - bardzo.
ewa.z
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 824
Dołączył(a): 11.09.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa.z » 15.09.2003 10:27

Codziennie oglądam zdjęcia i prospekty, robię plany na następny rok. Zastanawiam się, co tam słychać u Boża. Znalazłam na forum naklejkę, którą można przykleić na szybie w samochodzie, może rozruszamy ten temat na przyszły rok? Każdemu komu ją pokażę bardzo się podoba. W którym miejscu byliście na kempingu?
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 15.09.2003 11:06

Bylismy po prawej stronie od wejscia, niedaleko ulicy, srebrna hondka, szary namiocik, dwoje i chlopiec 9 lat.
A Wy w ktorym miejscu byliscie?
Ja snuje marzenia o przyszlym roku, Hvar, Peljisac, Korcula... Ale to jeszcze taki kawal czasu...
Ania
P.S. Gdzie znalezc ta naklejke?
ewa.z
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 824
Dołączył(a): 11.09.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa.z » 15.09.2003 11:31

My byliśmy na tym dużym, wolnym placu - czerwone bmw i białe uno, mieliśmmy pawilon biało-granatowy. A jak miał na imię chłopiec, może bawił się z moimi dziećmi- Mateusz i Karolina.Naklejka jest w forum Społeczność chorwacka. W przyszłym roku też chciałabym pojechać na wyspę Brać i zobaczyć tą plażę w miejscowości Bol.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
kemping Pod Maslinom - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone