Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kalendarze ścienne Cro.pl 2017

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 14.11.2016 22:00

Piter_M napisał(a):Doklejka czy druga wersja kalendarza :?:
Te dodatkowe 3 zł. musi mi wystarczyć, i to jest właśnie na doklejkę ...

Jeśli dobrze rozumie, to Kalendarz z "doklejką" ma 14 stron :?:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 14.11.2016 22:05

piekara114 napisał(a):Właśnie jestem ciekawa czy ten Murter zwiśnie w tych kuchniach, gdzie teściowe kukają i pokojach córek :wink:

Nie mam teściowej, nie ma córek - a Kalendarz CRO.PL zawsze wisi w moim pokoju (z wywieszką :wink: ) :idea:

DSCF2532.JPG
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 14.11.2016 22:09

piekara114 napisał(a):
Piter_M napisał(a):
piekara114 napisał(a):Czasu jeszcze trochę jest.... Ciekawe co z osobami, które bardzo chciały kalendarz, ale Wolność im nie odpowiadała....


No jak to co ? Będą miały Twoje zdjęcie w listopadzie :wink:

Właśnie jestem ciekawa czy ten Murter zwiśnie w tych kuchniach, gdzie teściowe kukają i pokojach córek :wink:

Zawiśnie bez wątpienia. Przynajmniej w kuchni, bo córka ma już greckie koty. :wink: Będzie miło przypominał o piekarze114 i zachęcał do snucia wakacyjnych planów, gdy wokół szaleć będą jesienne wichry i chłody. :smo:
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 14.11.2016 22:20

zamówienie na kalendarz bez zdjęcia "wolność" + naklejka poszło na maila.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 14.11.2016 22:29

Piter_M napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):
Piter_M napisał(a):.Tylko się tak zastanawiam czy nie drukować specjalnie drugiej wersji kalendarza :roll:

Czyli zgodnie z wcześniejszym pytaniem o taką techniczną możliwość :oczko_usmiech: :idea:


Techniczna możliwość zawsze była, ale później mogło by się okazać, że zostałoby mi ze 30 kalendarzy, których nikt by mi nie zapłacił.
A teraz jak widzę zamówienia to wiem więcej i się na razie zastanawiam.
Doklejka czy druga wersja kalendarza :?:
Te dodatkowe 3 zł. musi mi wystarczyć, i to jest właśnie na doklejkę ... ale oryginalny kalendarz lepiej by wyglądał, czyli druga wersja, muszę to jeszcze przemyśleć ... tak, żebym nie wtopił :roll:


Czy w związku z tymi wątpliwościami - przesyłać już kasę, czy jeszcze nie? Tzn. czy podana kwota może ulec zmianie, czy już nie, niezależnie od opcji jaką wybierzesz?
labusm
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3270
Dołączył(a): 11.12.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) labusm » 14.11.2016 23:11

To i ja zamówię wersję z doklejką. Cena +3 zł ,czy nie bez znaczenia.
1 sztuka, wysyłam zamówienie mailem
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 14.11.2016 23:19

Piotrze wysłałem maila, że chciałbym kupić jeszcze naklejkę cro.pl i dostać ją razem z kalendarzami, jeśli to możliwe.
Czekam na wiadomość.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 15.11.2016 08:29

Mikromir napisał(a):
piekara114 napisał(a):
Piter_M napisał(a):
piekara114 napisał(a):Czasu jeszcze trochę jest.... Ciekawe co z osobami, które bardzo chciały kalendarz, ale Wolność im nie odpowiadała....


No jak to co ? Będą miały Twoje zdjęcie w listopadzie :wink:

Właśnie jestem ciekawa czy ten Murter zwiśnie w tych kuchniach, gdzie teściowe kukają i pokojach córek :wink:

Zawiśnie bez wątpienia. Przynajmniej w kuchni, bo córka ma już greckie koty. :wink: Będzie miło przypominał o piekarze114 i zachęcał do snucia wakacyjnych planów, gdy wokół szaleć będą jesienne wichry i chłody. :smo:


O jak miło.... zdjęcia już na pierwsze odcinki wybrane.... ale teraz taki wysyp relacji, że chyba jeszcze chwilę poczekam....
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 15.11.2016 08:33

piekara114 napisał(a): zdjęcia już na pierwsze odcinki wybrane.... ale teraz taki wysyp relacji, że chyba jeszcze chwilę poczekam....

Nie zwlekaj, dawaj, dawaj prędko! Ja czekam. :D
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 15.11.2016 08:59

Mikromir napisał(a):
piekara114 napisał(a): zdjęcia już na pierwsze odcinki wybrane.... ale teraz taki wysyp relacji, że chyba jeszcze chwilę poczekam....

Nie zwlekaj, dawaj, dawaj prędko! Ja czekam. :D

Ale chyba już Halkidiki z planu wypadło? Chyba, że znowu jakaś zmiana, to będę się czuła zobligowana...
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 15.11.2016 09:11

piekara114 napisał(a):
Mikromir napisał(a):
piekara114 napisał(a): zdjęcia już na pierwsze odcinki wybrane.... ale teraz taki wysyp relacji, że chyba jeszcze chwilę poczekam....

Nie zwlekaj, dawaj, dawaj prędko! Ja czekam. :D

Ale chyba już Halkidiki z planu wypadło? Chyba, że znowu jakaś zmiana, to będę się czuła zobligowana...

Wypadło z 2017, ale na 2018 jak najbardziej zostało. Chyba, że mnie zniechęcisz. :mrgreen: :wink:
Poza tym ciągle jeszcze nie wiem, czy czegoś nie wymyślimy na parę dni, jak już znajomych wyślemy do domu po Rumunii i Bułgarii... :roll:
Lechoo
Cromaniak
Posty: 1417
Dołączył(a): 13.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechoo » 15.11.2016 13:46

Poszedł przelew :)
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 15.11.2016 15:22

piotrze czekam na informacje zwrotna z numerem konta odnosnie kalendarza i naklejki.
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 15.11.2016 17:02

Janusz Bajcer napisał(a):
Piter_M napisał(a):Doklejka czy druga wersja kalendarza :?:
Te dodatkowe 3 zł. musi mi wystarczyć, i to jest właśnie na doklejkę ...

Jeśli dobrze rozumie, to Kalendarz z "doklejką" ma 14 stron :?:


Niestety źle to rozumiesz, kalendarz z doklejką ma 13 stron,
po prostu w listopadzie zdjęcie będzie zaklejone specjalnie dodrukowanym zdjęciem nr 14 na folii samoprzylepnej.
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 15.11.2016 17:06

Mikromir napisał(a):
Piter_M napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):
Piter_M napisał(a):.Tylko się tak zastanawiam czy nie drukować specjalnie drugiej wersji kalendarza :roll:

Czyli zgodnie z wcześniejszym pytaniem o taką techniczną możliwość :oczko_usmiech: :idea:


Techniczna możliwość zawsze była, ale później mogło by się okazać, że zostałoby mi ze 30 kalendarzy, których nikt by mi nie zapłacił.
A teraz jak widzę zamówienia to wiem więcej i się na razie zastanawiam.
Doklejka czy druga wersja kalendarza :?:
Te dodatkowe 3 zł. musi mi wystarczyć, i to jest właśnie na doklejkę ... ale oryginalny kalendarz lepiej by wyglądał, czyli druga wersja, muszę to jeszcze przemyśleć ... tak, żebym nie wtopił :roll:


Czy w związku z tymi wątpliwościami - przesyłać już kasę, czy jeszcze nie? Tzn. czy podana kwota może ulec zmianie, czy już nie, niezależnie od opcji jaką wybierzesz?


Podana kwota na pewno nie ulegnie zmianie, można wpłacać.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
Kalendarze ścienne Cro.pl 2017 - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone