Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jeziora Plitvickie , gdzie tani i dobry nocleg

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
MEGGI
Croentuzjasta
Posty: 132
Dołączył(a): 26.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) MEGGI » 14.05.2012 11:42

dzięki, mam nadzieję, że tak będzie. Generalnie nie lubię gdziekolwiek się ruszać w ciemno, ale w tym przypadku chyba tak będzie lepiej.
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 14.05.2012 12:10

MEGGI napisał(a): czy w tym czasie bez problemu znajdziemy nocleg na 1 dzień? może ktoś się orientuje w cenach?


Jak pisał tygrysek0038, kwater jest pod dostatkiem. Powinnaś przyjąć cenę ok. 12 - 15 eur od osoby, choć można znaleźć taniej. My w 2010 roku zapłaciliśmy 120 eur za 13 osób w miejscowości Jezerce 3 km przed/za (zależy od której strony się jedzie) Plitvicami.
MEGGI
Croentuzjasta
Posty: 132
Dołączył(a): 26.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) MEGGI » 14.05.2012 12:20

pojedziemy z Trogiru, może masz wiedzę, gdzie najlepiej zacząć zwiedzanie?
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 14.05.2012 12:32

MEGGI napisał(a):pojedziemy z Trogiru, może masz wiedzę, gdzie najlepiej zacząć zwiedzanie?


My zaczynaliśmy z Ulaz 2 i zwiedzaliśmy trasę H.
Tu masz programy zwiedzania, możesz dobrać trasę pod swoje potrzeby i możliwości :)
Amikol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 447
Dołączył(a): 18.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Amikol » 14.05.2012 12:40

w ub roku wracając do domu odwiedziłem Plitwice , wejście 2 , trasa H , jak poprzednik(Arek) i chyba jest to optymalna wersja ( według mnie) 5 h spokojnie wystarczy , więcej opisów i relacji w temacie J.Plitwickie -na forum
MEGGI
Croentuzjasta
Posty: 132
Dołączył(a): 26.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) MEGGI » 14.05.2012 13:12

dzięki, nie ma to jak informacje z pierwszej ręki
Bosm@n
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 380
Dołączył(a): 28.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bosm@n » 09.08.2012 22:19

nocleg:
http://www.booking.com/hotel/hr/zakula- ... 75e;dcid=1

ze śniadaniem- bardzo przyjemnie.

Ja zwiedzałem zaczynając wejściem 1 - widok na jeziorka z góry - bezcenny:-)
maniusc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 619
Dołączył(a): 24.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniusc » 05.07.2013 20:59

NIGDY NIE BYŁEM na JEZIORKACH i poszukuję SPRAWDZONEGO NOCLEGU....
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 05.07.2013 22:10

maniusc napisał(a):NIGDY NIE BYŁEM na JEZIORKACH i poszukuję SPRAWDZONEGO NOCLEGU....

Nie krzycz. Jacek ci już dał jedne namiary, poza tym tam się bierze pierwszy nocleg z brzegu.
To tylko jedna noc, a i tak większość czasu spędzasz wędrując po parku.

Spokojnie wystarczy jak dojedziesz do trzynastej, czternastej i będziesz miał czas i na znalezienie lokum i na spacer nad jeziorami.
sylvanka
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 6
Dołączył(a): 25.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sylvanka » 26.07.2013 11:26

grax napisał(a):Hey
Zamierzam wracajac z Chorwacji zwiedzic jeziorka :) I chce tam przenocowac w poblizu. Gdzie plecicie niedrogo nocleg, jakis sprawdzony i dobry. Bede wdzieczny.

Polecam Korenicę: adres Vrelo Koreničko 32a, 53230 Korenica.

Bardzo mili państwo, poczęstowali nas piwkiem, sokiem i ciasteczkami :) Poza tym koło ich domu bije czyste żródło, z którego można do woli korzystać. My napełniliśmy butelki tą wodą na podróż. Żadna butelkowa woda nie może się równać z tą. Koszt 100 kun za osobę. Można płacić w euro. Za 4 osoby zapłaciłam 50 euro, a znalazłam ich na booking.pl. Warto :)
G&J
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 31.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) G&J » 31.07.2013 13:39

Witam, szukam informacji nt. noclegu u Marko Luketić w rejonie Plitwickich. Z tego co wiem można zamówić pokój ze śniadaniem. Mam pytanie w sprawie pokoju czy są one z łazienkami? Jaki to jest standard? Czy daleko jest do jezior? Dziękuję serdecznie i pozdrawiam.
MEGGI
Croentuzjasta
Posty: 132
Dołączył(a): 26.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) MEGGI » 24.10.2013 17:50

już byłam i tak w ogóle to .... przereklamowane te Plitvickie
pięknie, ale bez przesady lepiej jechać na Krka i ma się Plitvice w pigułce
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10903
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 02.11.2013 22:23

mogę polecić nocleg w Brajdić Selo k. Rakovicy, na mapce tu
app's. 2os. (pokój na poddaszu, łóżko małżeńskie, kompletna kuchnia, łazienka z prysznicem) 12E/osoba ('2012);

więcej szczegółów jeden z userów zapisał tu

+ parę fotek z otoczenia, myślę że może być ciekawie dla miejskich dzieci, dodatkowo można zrobić sobie spacer do Plitvice Selo i skorzystać ze ścieżki przy niezagospodarowanych jeziorkach jak na zdjeciach
Załączniki:
Obraz 017.jpg
Obraz 011.jpg
Obraz 004.jpg
Obraz 010.jpg
Obraz 021.jpg
Obraz 019.jpg
numenius
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 291
Dołączył(a): 30.05.2009
Jeziora Plitvickie - proszę o sprawdzone noclegi w rejonie.

Nieprzeczytany postnapisał(a) numenius » 15.02.2018 21:27

Witam.

Proszę o polecenie sprawdzonych miejsc noclegowych w miejscowościach w pobliżu NP Jeziora Plitvickie. Do Cro wybieramy się ósmy raz. Tym razem w drodze powrotnej z południowej Dalmacji chcieliśmy zatrzymać się w w/w rejonie i zwiedzić to miejsce. Pomysł jest taki, aby wyjechać z naszej kwatery wczasowej po śniadaniu, aby około 15-16-tej dojechać w ten rejon, zalogować się w kwarterze, późnej zjeść obiadokolację w jakiejś knajpce, odpoczynek, nocleg, po śniadaniu zwiedzanie parku, obiadokolacja, nocleg i po śniadaniu wyjazd do domu.

Kilka lat temu skutecznie wyleczyłem się z wyjazdów w ciemno do Cro. Jeżeli mogę, staram się unikać też jazdy na noc, stąd zamiar 2-ch noclegów w rejonie Plitvic (12/14 VII 2018r.). Stamtąd bliżej do domu, gdy wyjedziemy po śniadaniu, to późnym wieczorem będziemy w miejscu zamieszkania. Jedziemy w dwie rodziny (2, 2+2), fajnie, gdyby była to miejscowość, gdzie są jakieś knajpki, jest gdzie się przespacerować, może jest jakieś miejsce do kąpieli (rzeka, jeziorko, basen).

Zwracam się przede wszystkim do osób, które były, nocowały, widziały i mogą polecić oraz krótko opisać. W zamian służę ew. informacjami z miejsc, w których mieszkałem: Marusici, Poljicy k.Trogiru, Sevidu, Kleku, Molunatu oraz ew. innych miejsc, które miałem przyjemność dotychczas odwiedzić (m.in. Split, Makarska, Omisz, Trogir, NP Krka, Bol, Dubrovnik, Srd, Cavtat, Konavskie Stjeny, Kupari, Prevlaka, Kotor-MN, NP Lovcen-MN, Ston, Prapratno, Neum-BiH).

Z góry dziękuję i pozdr. N
malinero
zbanowany
Posty: 416
Dołączył(a): 05.11.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) malinero » 15.02.2018 22:11

W Otocac jest sporo apartamentów do wynajęcia. Jadąc nad morze nocowaliśmy w Gacka Rogic z booking. 50 € za 4 osoby. W Otocacu jest Konzum, Lidl i parę knajpek.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Jeziora Plitvickie , gdzie tani i dobry nocleg - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone