Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jakie urokliwe miasteczko na wrzesień polecacie?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
peggy_su
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 16.05.2012
Jakie urokliwe miasteczko na wrzesień polecacie?

Nieprzeczytany postnapisał(a) peggy_su » 04.07.2012 10:51

Witajcie cromaniacy :)
W zeszłym roku byliśmy w Primosten na przełomie czerwca i lipca. Bardzo podobał nam się klimat miasteczka, dzika plarza na lewo od cypla, czerwcowe umiarkowane pustki i wieczorne "knajpowanie" :)
Nie podobały nam się za to tłumy które przybyły z początkiem lipca :P

Dlatego w tym roku urlop we wrześniu.
Myślimy by pojechać dalej na południe - Makarska riwiera, a może jeszcze dalej, moze Peljesac?
I teraz pytanie do Was - jaką miejscowość możecie polecić? Szukamy niedużego miasteczka, z jakimś fajnym rynkiem gdzie coś się dzieje wieczorami, z miłymi knajpkami. No po prostu z klimatem :)
kmusial
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 364
Dołączył(a): 19.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmusial » 04.07.2012 11:10

Z własnego doświadczenia polecam Ci miejscowość Vrboska na Hvarze. We wrześniu jest spokój i cisza. Dobra baza wypadowa do zwiedzania Jelsy, Starego Gradu, Hvaru i części za tunelem Pitve.
peggy_su
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 16.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) peggy_su » 05.07.2012 10:15

Myślałam o Hvarze, ale raczej odpada w tym roku ze względu na prom i dodatkowe koszty.
Czytałam trochę o miejscowości Promajna. Ma ładną i spora plażę. Kilka osób polecało jako nieduzą i spokojna miejscowość. Choc znów przeczytałam gdzie indziej że miasteczko bylejakie i nieciekawe. Sama już nie wiem. Zdaje się że na rivierze Makarskiej nie znajde "drugiego Primostenu".
pierenick
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 01.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) pierenick » 17.07.2012 00:40

Potwierdzam Vrboską. Chorwacka mała Wenecja. Urocze miasteczko z niepowtarzalnym klimatem. Warto wydać na prom i zobaczyć...
izabela481
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 17.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) izabela481 » 17.07.2012 20:57

Polecam miejscowość Brela, jest piękna i z klimatem! Wszystko mi się tu podobało.
kafalar
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 21.07.2012
Jakie miejsce polecacie we wrześniu?

Nieprzeczytany postnapisał(a) kafalar » 15.04.2016 10:27

Hej

Jako że kocham Chorwację chce w tym roku po raz kolejny pojechać do tego kraju w okolicach początku wrzesnia. Do tej pory byłem na Krk i w okolicach Makarskiej(3 krotnie 8O ) no i klasycznie Dubrovnik.

Może podam kryteria a będziecie mi w stanie doradzić miejsce.
W przypadku okolic Makarskiej bardzo podobało mi się umiejscowienie miasta - pod sporym masywem górskim. Są jeszcze inne takie miejsca?
Chciałbym aby było gdzie chodzić, ew. jeździć. Aby nie była to toalna "dziura" - fajne miasteczko ze starówką może, ale niezbyt ruchliwe. Znajdzie się jeszcze takie miejsce?:) Zawsze może to być wyspa:) chodzi mi o Chorwacki klimat nocą. Cieplo, wiaterek, w sam raz na spacer z narzeczoną. Jechalibyśmy samochodem wiec lokalizacja w sumie nie ma znaczenia.

Myślałem o wyspach - ale czy to jest gra warta świeczki?

Ogromna prosba o pomoc w doborze lokalizacji

Pozdrawiam wszystkich!:)

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Jakie urokliwe miasteczko na wrzesień polecacie?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone