Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sito_zabrze
Cromaniak
Posty: 2661
Dołączył(a): 13.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sito_zabrze » 05.09.2018 12:36

sito_zabrze napisał(a):
kentucky napisał(a):
sito_zabrze napisał(a):
kentucky napisał(a):W sobotę w nocy pierwszy raz wyjeżdżamy do Chorwacji konkretnie Makarska, jeszcze do wczoraj prognoza pogody była niezbyt ciekawa codziennie deszcz, dziś pokazuje na cały przyszły tydzień piękne słoneczko i wysoką temperature. Czy ktoś z was jest teraz w Makarskiej? Jak obecnie pogoda i temperatura wody? :)


W Makarskiej klara pełna. Woda cieplutka. Na mieście i plaży na moje oko 60% to rodacy :oczko_usmiech:


Ale super, już się nie mogę doczekać :D aż żal, że jeszcze trzeba siedzieć w pracy , dzięki za info :wink:


Jesteśmy na plaży
Żar z nieba a w cieniu po wyjsciu z wody chłodek. Lekko zawiewa wiaterek. Jak nad Bałtykiem. Ino cieplejsza woda i brak parawaningu. I nawet fale są :oczko_usmiech:


Mały UP
W Makarskiej leje :evil:
kentucky
Croentuzjasta
Posty: 205
Dołączył(a): 05.09.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) kentucky » 05.09.2018 12:45

sito_zabrze napisał(a):
sito_zabrze napisał(a):
kentucky napisał(a):
sito_zabrze napisał(a):
kentucky napisał(a):W sobotę w nocy pierwszy raz wyjeżdżamy do Chorwacji konkretnie Makarska, jeszcze do wczoraj prognoza pogody była niezbyt ciekawa codziennie deszcz, dziś pokazuje na cały przyszły tydzień piękne słoneczko i wysoką temperature. Czy ktoś z was jest teraz w Makarskiej? Jak obecnie pogoda i temperatura wody? :)


W Makarskiej klara pełna. Woda cieplutka. Na mieście i plaży na moje oko 60% to rodacy :oczko_usmiech:


Ale super, już się nie mogę doczekać :D aż żal, że jeszcze trzeba siedzieć w pracy , dzięki za info :wink:


Jesteśmy na plaży
Żar z nieba a w cieniu po wyjsciu z wody chłodek. Lekko zawiewa wiaterek. Jak nad Bałtykiem. Ino cieplejsza woda i brak parawaningu. I nawet fale są :oczko_usmiech:


Mały UP
W Makarskiej leje :evil:


właśnie obserwowałam jakiś czas temu kamerki i widziałam nadciągające chmury... no nic daje im czas od niedzieli ma być upał i zero deszczu :D
sito_zabrze
Cromaniak
Posty: 2661
Dołączył(a): 13.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sito_zabrze » 05.09.2018 13:36

Ponowny UP
Uciekliśmy do knajpki
Frytki, kawka, moja Aśka piwko :oczko_usmiech:
Godzinka mija
Powrót na plaże bo znowu klara
Brak fal, uciekły z chmurami
:hut: :hut: :mrgreen:
sneer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 725
Dołączył(a): 19.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) sneer » 05.09.2018 14:52

Novalja / Pag, lampa aż miło ;)
matos1
Globtroter
Posty: 40
Dołączył(a): 15.05.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) matos1 » 05.09.2018 15:07

Petrcane 30 stopni, lampa, woda ciepła, a nawet dzisiaj burzy nie było
CzechuXX
Croentuzjasta
Posty: 191
Dołączył(a): 19.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) CzechuXX » 05.09.2018 15:44

Split
Wczoraj burza od 8 do 10. Reszta dnia żar.
Dzisiaj od rana żar. Trochę chmurek jest ale nie przeszkadzają.
Woda moim zdaniem chłodna. Jak w Bałtyku.
Lechoo
Cromaniak
Posty: 1417
Dołączył(a): 13.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechoo » 05.09.2018 18:55

Według http://meteo.hr/podaci.php?section=poda ... ram=more_n woda 25 stopni, to trochę inna niż w Bałtyku chyba :D
Marsallah
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2275
Dołączył(a): 31.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marsallah » 06.09.2018 07:42

Ech, macie zajebistą pogodę. Trochę popada, trochę poświeci. 10 lat temu pierwsza połowa września była tragiczna - mieliśmy cały 1 dzień plażowy, średnia temperatura 14 C, prawie non stop deszcz i bura i tak przez 2 tygodnie :(
ApropoDefacto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 576
Dołączył(a): 18.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) ApropoDefacto » 06.09.2018 07:46

Marsallah napisał(a):Ech, macie zajebistą pogodę. Trochę popada, trochę poświeci. 10 lat temu pierwsza połowa września była tragiczna - mieliśmy cały 1 dzień plażowy, średnia temperatura 14 C, prawie non stop deszcz i bura i tak przez 2 tygodnie :(


Masakra, takiego niefartu to nie miałem nawet nad pl morzem :wink: współczuje.
kentucky
Croentuzjasta
Posty: 205
Dołączył(a): 05.09.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) kentucky » 06.09.2018 08:53

Mam pytanie do osób będących w Makarskiej - jak tam jest teraz z komarami? Są? Kupić środki przeciw komarom? :)
sito_zabrze
Cromaniak
Posty: 2661
Dołączył(a): 13.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sito_zabrze » 06.09.2018 08:57

kentucky napisał(a):Mam pytanie do osób będących w Makarskiej - jak tam jest teraz z komarami? Są? Kupić środki przeciw komarom? :)


Coś tam lekko gryzie. My zabralismy naszego Raida do kontaktu. Działa. W razie czego w Konzumie są do kupienia w płynie i na pastylki. Oba do kontaktu :wink:

Pogoda ideolo teraz na tarasie.
kentucky
Croentuzjasta
Posty: 205
Dołączył(a): 05.09.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) kentucky » 06.09.2018 09:00

sito_zabrze napisał(a):
kentucky napisał(a):Mam pytanie do osób będących w Makarskiej - jak tam jest teraz z komarami? Są? Kupić środki przeciw komarom? :)


Coś tam lekko gryzie. My zabralismy naszego Raida do kontaktu. Działa. W razie czego w Konzumie są do kupienia w płynie i na pastylki. Oba do kontaktu :wink:

Pogoda ideolo teraz na tarasie.


ok w takim razie sie przygotuje :D jeszcze tylko 2 dni , prognozy pogody na najbliższe 1,5 tygodnia są obiecujące ;)
sito_zabrze
Cromaniak
Posty: 2661
Dołączył(a): 13.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sito_zabrze » 06.09.2018 09:03

kentucky napisał(a):
sito_zabrze napisał(a):
kentucky napisał(a):Mam pytanie do osób będących w Makarskiej - jak tam jest teraz z komarami? Są? Kupić środki przeciw komarom? :)


Coś tam lekko gryzie. My zabralismy naszego Raida do kontaktu. Działa. W razie czego w Konzumie są do kupienia w płynie i na pastylki. Oba do kontaktu :wink:

Pogoda ideolo teraz na tarasie.


ok w takim razie sie przygotuje :D jeszcze tylko 2 dni , prognozy pogody na najbliższe 1,5 tygodnia są obiecujące ;)


Sprawdzamy prognozy będąc na miejscu i sie nie sprawdzają. W górach ciężko przewidzieć pogode. Wczoraj z gór chmury w ciągu kilkunastu minut wyszły nad całe wybrzeże. Deszcz. Za godzine znowu lampa. A wg prognoz miało nie padać :oczko_usmiech:
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 06.09.2018 16:34

Srima koło Vodic bezchmurnie +28C
CzechuXX
Croentuzjasta
Posty: 191
Dołączył(a): 19.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) CzechuXX » 06.09.2018 20:24

Lechoo napisał(a):Według http://meteo.hr/podaci.php?section=poda ... ram=more_n woda 25 stopni, to trochę inna niż w Bałtyku chyba :D


Może ma i 25. Termometru nie mam. Piszę o od odczuciach ;)
A może za dużo wymagam...
Jakby nie było do wody tak samo ciężko się wchodzi jak w Gdańsku.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat



cron
Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ? - strona 366
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone