Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
anka581
Croentuzjasta
Posty: 176
Dołączył(a): 09.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) anka581 » 24.07.2018 16:06

Lechoo napisał(a):Na więcej niż 3-4 dni do przodu nie ma co patrzeć. Wczoraj np. sprawdzałem 3x w ciągu dnia prognozę na weekend i za każdym razem była inna :D

No to już jest pocieszenie jakieś
p.korol
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 26.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) p.korol » 24.07.2018 20:24

Wczoraj okolice Omis w pogodzie burze cały dzień (wg prognozy). W rzeczywistości deszcz do 9 rano. Potem lampa.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.07.2018 23:19

W Srimie wczoraj bardzo gorąco tylko wiatr chłodny. dziś lampa a wiatr zdecydowanie cieplejszy.
Endrju
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 788
Dołączył(a): 01.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Endrju » 25.07.2018 14:32

Bibinje 31 stopni, rano był lekki wietrzyk, teraz już mocniej powiewa i trochę chmurek, ale w niczym to nie przeszkadza :)
artwro
Odkrywca
Posty: 99
Dołączył(a): 17.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) artwro » 25.07.2018 15:15

Kustici na Pagu. Grzeje jak ta lala, około 30 stopni. Szkoda, że jutro wyjeżdżamy...
kminek
Globtroter
Posty: 52
Dołączył(a): 02.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) kminek » 25.07.2018 16:00

Drodzy,

Nie wiem czy to w tym wątku ma byc czy nie ale sprobujmy. Pożary w HR. Nadeszly afrykanskie upały do Europy. Grecja i Szwecja już zmagają się z pożarami. Niemcy już mają dużą suszę.

Slyszalem ze niedawno był spory pożar w okolicach Szybeniku.

Macie moze wiecej informacji na ten temat ? Jak to wyglada aktualnie w różnych czesciach Chorwacji ?

Chodzi oczywiście o kwestie bezpieczeństwa .
Z góry dziekuje
shaman72
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 204
Dołączył(a): 27.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) shaman72 » 25.07.2018 16:20

Pääkäyttäjä napisał(a):A widzisz, tak się bałeś o pogodę :mrgreen:


Pierwszy raz w Cro, to i przestraszony jechałem
;)
Robert_Leszno
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 18.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Robert_Leszno » 25.07.2018 19:25

Dziś w Gradacu od rana pochmurno, trochę pogrzmiało w oddali, ale z plaży nie wygoniło; od 15 lampa. Temp ok. 28 stopni, morze idealne, po południu były fale :) Temperatura rakiji w barze też ok.
Marcinusik
Croentuzjasta
Posty: 257
Dołączył(a): 31.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcinusik » 26.07.2018 17:38

Lechoo napisał(a):Na więcej niż 3-4 dni do przodu nie ma co patrzeć. Wczoraj np. sprawdzałem 3x w ciągu dnia prognozę na weekend i za każdym razem była inna :D


Ja dla jaj sprawdzam pogodę na accuweather. W Cro będziemy dopiero w drugiej połowie sierpnia. Co kilka dni pokazuje coś innego. Raz 25 stopni, raz 31. Ale dziś zmroziło mi krew w żyłach. Wiem, że na miesiąc do przodu nie ma co patrzeć ale wygląda to przerażająco :O
Załączniki:
Screenshot_20180726-104721.png
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 26.07.2018 17:48

Marcinusik napisał(a):Ja dla jaj sprawdzam pogodę na accuweather. W Cro będziemy dopiero w drugiej połowie sierpnia. Co kilka dni pokazuje coś innego. Raz 25 stopni, raz 31. Ale dziś zmroziło mi krew w żyłach. Wiem, że na miesiąc do przodu nie ma co patrzeć ale wygląda to przerażająco :O


Nie wpadłbym na to aby sprawdzać prognozy ponad miesiąc do przodu i się jeszcze tym przerażać ;)

Baška. Do około 16 lampa. Teraz 31 ale bez słonka. Oby jutro tak było bo mam w planie na 3-5 godzin w górki wyskoczyć

Kolo 4 nad ranem obudziły mnie podmuchy wiatru i deszcz. Kolejna pobudka 8:40 i oczywiście lampa
p.korol
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 26.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) p.korol » 26.07.2018 18:02

Omis.

Cóż. Monotonia. Lampa lampa lampa i wiatr.
I lampa.

I tak trzymać.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 26.07.2018 18:42

Krk teraz, pochmurno, powiewa wiatr, miejscami porywisty. Kropić kropilo, meteoradar pokazuje jakiś deszcz ale szału nie ma.
leswac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 925
Dołączył(a): 09.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) leswac » 26.07.2018 21:00

hej :papa: :papa: :papa: :papa:
oto chodzi że portale pogodowe pokazują bzdury i każdy co innego
ja jadę do Breli na 09 sierpnia i też się wpieniam bo pogoda raczej pochmurna a ja lubię garówę żar i ponad 30 stopni.
ma ktoś adres stronki pogodowej gdzie prognozy były by wiarygodne ????
pozdrawiam Leszek :| :| :| :| :|
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 26.07.2018 21:09

Z okna widzę, że nad stałym lądem (nad Velebitem bodajże) się błyska. Tymczasem nad Krkiem wylazł łysy. Jutro o tej porze zaćmienie księżyca :mrgreen:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 26.07.2018 21:11

leswac napisał(a):hej :papa: :papa: :papa: :papa:
oto chodzi że portale pogodowe pokazują bzdury i każdy co innego
ja jadę do Breli na 09 sierpnia i też się wpieniam bo pogoda raczej pochmurna a ja lubię garówę żar i ponad 30 stopni.
ma ktoś adres stronki pogodowej gdzie prognozy były by wiarygodne ????
pozdrawiam Leszek :| :| :| :| :|


Wejdź sobie może na vrijeme.hr... Porównaj z YR.no albo jakimś innym, poważnym i sensownym portalem pogodowym.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat



cron
Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ? - strona 356
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone