Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 28.06.2018 12:19

Dziś po robocie lub jutro rano wbijamy na 1-2 dni do

https://debki.webcamera.pl/

Jak na razie pogoda zachęcająca


Patrze na kamery w Baśce, gdzie w jej okolice wbijamy za 3 tygodnie i szkoda mi tych wszystkich turystów :(

No ale nic, jadąc pod namiot mamy wszystko w nosie i niczym uwiązani nie jesteśmy :)
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 28.06.2018 12:22

sdolas napisał(a):Pocieszę Cię, teraz już będzie tylko lepiej :wink:
Do kolejnej bury :lol:

Oby...gorzej jak kolejna zawita za kilka dni...
marcgrzy
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 217
Dołączył(a): 22.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcgrzy » 28.06.2018 12:51

A u mnie w Rogoznicy od rana plazowanie. Woda daje rade. Mierzone 22 st. Lekkie fale ale fajne.
Jak patrze na mapy to moj rejon najcieplejszy :)
sloneczko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 299
Dołączył(a): 25.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) sloneczko » 28.06.2018 15:04

I strasznie wieje wiatr :D :D :D i słoneczko wyszło
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107682
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 28.06.2018 15:19

Bibinje słonecznie ale wietrznie.
Jadran faluje i chłodny.
anlama
Croentuzjasta
Posty: 321
Dołączył(a): 06.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) anlama » 28.06.2018 15:31

Janusz Bajcer napisał(a):Bibinje słonecznie ale wietrznie.
Jadran faluje i chłodny.

Bibinje - piękna miejscowość. Cicho i spokojnie :papa:
boboo
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 4915
Dołączył(a): 06.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 28.06.2018 16:32

te kiero napisał(a):
boboo napisał(a):Na naszej ulycy świeci dziś słońce - jak mawiał Sofronow :hut:

Czekamy na relację z Salpunary, pogodowa zajawka już jest :D

Dzisiaj tylko tyle, ale stan morza był miejscami nieślizgowy.
Screenshot_20180628-161434.jpg

Za to pogoda jak dzwon. Słońce, co jakiś czas dla ochłody za chmurką, miła bryza.
Ostatni kawałek powrotny, "cypel Saplunary", był moim pierwszym takim pływaniem.
Fale około 2 metry, ale "miękkie", czasem bryzg w gębę, bo wiało od północnego zachodu.
Jak można wywnioskować z mapki, obiadek był w Okuklje 8)
Jutro mam nadzieję na niegorszą pogodę.
I będę się musiał przeprosić z kotwicą. Nie ma takich "plażyczek/lądowisk", jak na Pagu.
Do snurkowania trzeba będzie kotwiczyć.
mario mario
Odkrywca
Posty: 84
Dołączył(a): 14.05.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) mario mario » 29.06.2018 00:22

Współczuje obecnym urlopowiczom. Naprawde. Patrzyłem wczoraj na kamerki w Baska Voda to dobrze to nie wyglądało. Tydzień temu wróciłem do PL z Cro i tez pogoda na riwierze makarskiej nie rozpieszczała. Na szczęście moglismy zmienić plany i na drugi tydzień uciekliśmy na Peljasac. Tam pogoda była właściwa, jak na Cro przystało. Byliśmy trzeci raz w Cro i takiej sytuacji się nie spodziewałem, żebyśmy musieli śledzić na bieżąco prognoze pogody. Nawet żona mi wypomina, że jak przed wyjazdem lukała na pogode w cro to ja wyśmiewałem, że to nie potrzebne... Pytanie do bardziej doświadczonych niż ja cromniaków, czy tak bywa czasem w Cro w czerwcu, czy taka pogoda to jednak ewenement?
Trajgul
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1778
Dołączył(a): 26.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trajgul » 29.06.2018 06:31

mario mario napisał(a): Tydzień temu wróciłem do PL z Cro i tez pogoda na riwierze makarskiej nie rozpieszczała. Na szczęście moglismy zmienić plany i na drugi tydzień uciekliśmy na Peljasac. Tam pogoda była właściwa, jak na Cro przystało.

Właścicielka mojego apartamentu mówiła, ze wlasnie tydzień temu była rodzina co na 7 dni miała tylko 2 dni słoneczne (Peljesac).
Od wczoraj robi się lepiej, aczkolwiek wieczory bardzo chłodne przez wiatr.
P.S. Ja też bez przerwy siedzę na norweskim portalu pogodowym.
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 29.06.2018 06:54

boboo napisał(a):Ostatni kawałek powrotny, "cypel Saplunary", był moim pierwszym takim pływaniem.
Fale około 2 metry, ale "miękkie", czasem bryzg w gębę, bo wiało od północnego zachodu....

Rozumiem że powstanie niebawem z tego jakaś relacja :wink:
Przyznam że z wielką chęcią zobaczyłbym tą część Mljetu z perspektywy wody :wink:
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 29.06.2018 07:11

mario mario napisał(a):Współczuje obecnym urlopowiczom. Naprawde. Patrzyłem wczoraj na kamerki w Baska Voda to dobrze to nie wyglądało. Tydzień temu wróciłem do PL z Cro i tez pogoda na riwierze makarskiej nie rozpieszczała. Na szczęście moglismy zmienić plany i na drugi tydzień uciekliśmy na Peljasac. Tam pogoda była właściwa, jak na Cro przystało. Byliśmy trzeci raz w Cro i takiej sytuacji się nie spodziewałem, żebyśmy musieli śledzić na bieżąco prognoze pogody. Nawet żona mi wypomina, że jak przed wyjazdem lukała na pogode w cro to ja wyśmiewałem, że to nie potrzebne... Pytanie do bardziej doświadczonych niż ja cromniaków, czy tak bywa czasem w Cro w czerwcu, czy taka pogoda to jednak ewenement?


ja się naciąłem trzy razy więc w czerwcu nigdy więcej nie pojadę
najgorzej było 4 lata temu na Korculi, siedziałem i oglądałem mundial w tv bo padało i było zimno
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 29.06.2018 07:18

W ubiegłym roku wrzesień też nie rozpieszczał, delikatnie mówiąc :roll:
Czyli co, pogoda pewna tylko w szczycie sezonu 8O 8O :roll:
bykman
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 242
Dołączył(a): 19.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) bykman » 29.06.2018 07:21

Tučepi 20°C do 27 w ciągu dnia. Piękne bezchmurne niebo!!!
My dzisiaj po tygodniu w Tučepi przeprowadzamy się na Čiovo!
Będę dawać znać o pogodzie z wyspy.
ApropoDefacto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 576
Dołączył(a): 18.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) ApropoDefacto » 29.06.2018 07:56

jackuc napisał(a):
mario mario napisał(a):Współczuje obecnym urlopowiczom. Naprawde. Patrzyłem wczoraj na kamerki w Baska Voda to dobrze to nie wyglądało. Tydzień temu wróciłem do PL z Cro i tez pogoda na riwierze makarskiej nie rozpieszczała. Na szczęście moglismy zmienić plany i na drugi tydzień uciekliśmy na Peljasac. Tam pogoda była właściwa, jak na Cro przystało. Byliśmy trzeci raz w Cro i takiej sytuacji się nie spodziewałem, żebyśmy musieli śledzić na bieżąco prognoze pogody. Nawet żona mi wypomina, że jak przed wyjazdem lukała na pogode w cro to ja wyśmiewałem, że to nie potrzebne... Pytanie do bardziej doświadczonych niż ja cromniaków, czy tak bywa czasem w Cro w czerwcu, czy taka pogoda to jednak ewenement?


ja się naciąłem trzy razy więc w czerwcu nigdy więcej nie pojadę
najgorzej było 4 lata temu na Korculi, siedziałem i oglądałem mundial w tv bo padało i było zimno


Masakra ale dobrze, że chociaż było co oglądać w tv :wink: jechać tyle km i mieć do dupy pogodę to odechciewa się wszystkiego. Ja wybieram teoretycznie "bezpieczny" sierpień i mam nadzieje, że w tym roku mnie również nie zawiedzie.
LFB
Croentuzjasta
Posty: 184
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) LFB » 29.06.2018 08:50

sdolas napisał(a):W ubiegłym roku wrzesień też nie rozpieszczał, delikatnie mówiąc :roll:
Czyli co, pogoda pewna tylko w szczycie sezonu 8O 8O :roll:

W Chorwacji pogoda "pewna" nie jest nigdy. Ja kilka lat temu trafiłem na bardzo zimny okres na początku sierpnia. Na 7 dni pobytu zimno i deszczowo było przez 4 dni.
Statystycznie jest duże prawdopodobieństwo że pogoda będzie dobra, jednak zostaje jakiś tam procent że źle trafimy. Nawet lipiec i sierpień nie daje gwarancji.
Wystarczy poczytać ten wątek i sami się przekonacie że w zasadzie każdego roku jest jakiś czas kiedy ludzie piszą o tym "co dzieje się z pogodą i kiedy ma się poprawić".
Życzę wszystkim szczęścia w tej pogodowej loterii i jak najwięcej wygranych dni.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat



cron
Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ? - strona 344
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone