Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
przemo99
Croentuzjasta
Posty: 471
Dołączył(a): 14.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemo99 » 10.09.2017 21:15

Jak widzę te prognozy to mnie krew zalewa. Tylko tyle albo aż tyle.

Ide dopic Prosek i pooglądać burze na jadranie. Rano dalej plazing smazing.
sito_zabrze
Cromaniak
Posty: 2661
Dołączył(a): 13.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sito_zabrze » 10.09.2017 21:47

W Baśce po lekku sie normuje
Juz nie ma grzmotów i piorunów
Ale za to pada

My kończymy flaszke rakiji od gospodyni naszej :lol:
dyzio74
Odkrywca
Posty: 104
Dołączył(a): 24.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) dyzio74 » 11.09.2017 06:48

Omiś -wczoraj patelnia, popadało intensywnie ale zaledwie od 20:00 do 22:30

Zwiedzam Chorwację od tygodnia i to dość intensywnie, do tej pory był Pag, Zadar, Vodice i okolice, Kornaty, Krka, Trogir, Split, Omiś i Riwiera. Już czuje te komentarze, że to przesada, zwiedzanie po łebkach i temu podobne - niech każdy wypoczywa/zwiedza jak chce i lubi. Prognozy były bardzo słabe ale zdecydowanie przesadzone.
Burza i deszcz złapały mnie dwa razy. Pierwszy raz w Vodice miedzy 03:00 a 06:00 i wczoraj Omiś między 20:00 a 22:30.
Reszta pobytu świeciło i to czasami zbyt intensywnie jak dla mnie.
Czytając Wsze wpisy stwierdzam, że albo mam farta i mnie z racji pierwszego pobyty w tych stronach, Chorwacka pogoda jakoś oszczędza, albo cześć ludzi mocno przesadza.
Z tym, że burze faktycznie intensywne i widowiskowe Macie racje, ale 2/3 godziny deszczu wieczorem czy rano to tylko lekkie orzeźwienie powietrza, całkiem przydatne do zwiedzania.

Życzę wszystkim pięknej pogody na resztę wypoczynku.
kaska123
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 11.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaska123 » 11.09.2017 08:43

Hej,
Dołączam sie do wątku. Planujemy wyjazd w tym tyg do Chorwacji, tylko nie wiemy gdzie:D celujemy w wyspy, Hvar, Brać albo Murter, może ktos teraz jest tam? Jaka tam jest pogoda obecnie? Bo te wszystkie prognozy pogody z neta to można... Dzieki z góry za info;)
rock_is
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 52
Dołączył(a): 12.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) rock_is » 11.09.2017 09:29

Spokojnie, prognozy od tygodnia zapowiadają ciągle deszcz, a od tygodnia padało tylko dwie noce, a tak to maleńkie przeloty. Dziś na Brać troszkę pochmurno, ale zaczyna się przejaśniać.
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 11.09.2017 13:23

W Orebiću pompa i wiatr bardzo silny, sztorm. Od 4 dni pogoda tutaj niezbyt rozpieszcza, brak przewidywalności i lazurów na wodzie, czarne chmury kłębią się nad śv.Ilją - wygląda jak wulkan 8O :evil:
krakusowa
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6442
Dołączył(a): 08.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 11.09.2017 13:53

W Czarnogórze w Petrovacu pada , od czasu do czasu burze. :( Przynajmniej wczoraj było słonecznie i bardzo ciepłe morze. :)
stpman
Croentuzjasta
Posty: 218
Dołączył(a): 27.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) stpman » 11.09.2017 14:55

Wczoraj przeżyliśmy mały koszmar na promie ze Splitu do Supetaru, dopadła nas silna burza i sztorm, nie było wesoło...
Dziś na Brać do południa nie padało, ale o plażowaniu można było zapomnieć. Na Zlotym Rogu pustki jak w grudniu ;)
W Sutivanie właśnie zaczęło padać, raczej bez nadzieji na poprawę pogody. Jutro wg prognoz taka sama pogoda, cały dzień deszcz... To mój czwarty raz we wrześniu w Dalmacji i tak fatalnej pogody nie miałem... jest mi smutno, bo dwa dniu urlopu zmarnowane... i to w przypadku gdy faktycznie od środy wróci słońce... o upale już nawet nie marzę... ehh...
lasus1
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 09.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) lasus1 » 11.09.2017 16:30

Hej.
Wczoraj wieczorem przyjechalem do Zadaru. Od 200 km na autostradzie padalo i w Zadarze mocno dalo deszczu, ale to bylo nic. Dzisiaj od 7 rano do 14 burza z piorunami, studzienki wywalało, wlasciciel mowi ze to kataklizm i tak jeszcze nie bylo. Od 14 burzy nie ma ale pada deszcz. Raz siąpi raz pada. Pogoda na ubranie czegos od deszczu i zwiedzanie miasta.
Jutro jade dalej i dam zanc co w Omiszu
Zycze Wam pogody i spokoju.
pawelh
Cromaniak
Posty: 1318
Dołączył(a): 25.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelh » 11.09.2017 21:46

Mieliśmy jeszcze w dniu dzisiejszym plażować a jutro Plitwice,ale prognoza pogody była bezlitosna więc wyjazd został skrócony o jedną noc.Gospodyni doradzał,ale wytłumaczyłem problem(w tej chwili dokładnie wie co miałem na myśli)i 7.15 ruszyliśmy z Pakostane.
Po kilkunastu minutach zrobiła się ponownie noc a z nieba lunęło jakby wiadrami ,odruchowo chciałem włączyć szybsze obroty wycieraczek,które już były na pełnych obrotach,woda przelewała się przez chodniki.Jechaliśmy do Zadaru wzdłuż morza,które od nanoszonej ziemi zrobiło się czerwone.
Około 9.00 zatrzymałem się na stacji przed tunelem Św.Rok,która była oświetlona jak w nocy a wokół panowała ciemność(wyglądało jakbyśmy byli w środku czarnej chmury)dopiero o 10.40 nawigacja przeszła na tryb dzienny.
Dotarliśmy do Budapesztu,który przywitał nas 31 stopniami więc dziś i jutro zwiedzanie no i termy :D
lasus1
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 09.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) lasus1 » 12.09.2017 11:27

Hej.
Teraz w Sibeniku 25 stopni, slonko piecze, wiatru zero. Mozna plazowac jak ktos chce. Po drodze z Zadaru widać ślady ulewy, miasto i ludzie tam mieszkający dostali popalić wczoraj.
Milych wakacji Wam zycze.
sito_zabrze
Cromaniak
Posty: 2661
Dołączył(a): 13.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sito_zabrze » 12.09.2017 13:52

Po wczorajszym armagedonie w Baśce i Makarskiej dzisiaj sie wyklarowało :hut:
cronaturki
zbanowany
Posty: 2196
Dołączył(a): 10.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) cronaturki » 12.09.2017 13:54

cronaturki
zbanowany
Posty: 2196
Dołączył(a): 10.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) cronaturki » 12.09.2017 13:55

endryu
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1344
Dołączył(a): 10.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) endryu » 12.09.2017 14:54

W rejonie Zadaru ulewy, podtopienia http://tvnmeteo.tvn24.pl/informacje-pog ... 3,1,0.html
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat



cron
Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ? - strona 328
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone