Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Lider16
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 609
Dołączył(a): 29.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lider16 » 07.08.2014 21:20

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):
Lider16 napisał(a):Na Hvarze wieje juz drugą noc. Spać się nie da wiec surfuję po necie :papa:

? Marzniesz? A gdzież to na Hvarze tak strasznie wieje?


Nie marznę :D a wiało w Vrbosce.
piotrekbeti
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 689
Dołączył(a): 26.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrekbeti » 07.08.2014 21:42

od poniedziałku tak 27-30 słonecznie raczej ale trafia się burza ale lekkie opady tylko. Vodice. dzisiaj na wyspie Murter 28stopni i chmurki na przemian ze słońcem. woda się bardzo ochłodziła niestety góra 20 w porywach 22stopnie. w poniedziałek było 25-26. nie wiem dlaczego zimniejsza się robi. w prognozie niby patelnia i do 33 stopni przez cały następny tydzień
CezaryL
Globtroter
Posty: 49
Dołączył(a): 16.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) CezaryL » 07.08.2014 21:45

Nie była taka zła dziś na Murterze- Slanicy ;) Piotrek miałeś termometr?
piotrekbeti
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 689
Dołączył(a): 26.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrekbeti » 07.08.2014 22:12

tak. czułem się jakbym zanurzał się w Bałtyku. a nawet na stronce z pogodą była temperatura z okolicy z 12tej 20stopni.a we wtorek woda była bardzo ciepła
arnie2
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 12.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) arnie2 » 07.08.2014 22:33

Jestem od poniedziałku w miejscowości Privlaka 2km od Nin-u pogoda super .We wtorek było małe wahnięcie pogodow-chmurowe do godz 12.30 ale bez kropli deszczu a potem już "palnik" i tak dzisiaj cały dzień , więc "wbijajcie " śmiało.
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 07.08.2014 23:15

arnie2 napisał(a):Jestem od poniedziałku w miejscowości Privlaka 2km od Nin-u pogoda super .We wtorek było małe wahnięcie pogodow-chmurowe do godz 12.30 ale bez kropli deszczu a potem już "palnik" i tak dzisiaj cały dzień , więc "wbijajcie " śmiało.


hmmm
jak to się ma do tego???
wpis z dzisiejszego dnia, 2km rzut beretem i skrajne wieści pogodowe

pszczol_a napisał(a):Nin. Pogoda do bani. Od przewdwczoraj wieje. Dzisiaj już nie ale jest pochmurno i chłodno. Gdzie jechać na dzisiejsze plażowanie żeby złapać trochę słonca ? W rozsadnej odleglosci ? Wczoraj bylismy w Splicie, pieknie tam i cieplo !!
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 08.08.2014 07:48

gusia-s napisał(a):
arnie2 napisał(a):Jestem od poniedziałku w miejscowości Privlaka 2km od Nin-u pogoda super .We wtorek było małe wahnięcie pogodow-chmurowe do godz 12.30 ale bez kropli deszczu a potem już "palnik" i tak dzisiaj cały dzień , więc "wbijajcie " śmiało.
hmmm
jak to się ma do tego???
wpis z dzisiejszego dnia, 2km rzut beretem i skrajne wieści pogodowe
pszczol_a napisał(a):Nin. Pogoda do bani. Od przewdwczoraj wieje. Dzisiaj już nie ale jest pochmurno i chłodno. Gdzie jechać na dzisiejsze plażowanie żeby złapać trochę słonca ? W rozsadnej odleglosci ? Wczoraj bylismy w Splicie, pieknie tam i cieplo !!

Po pierwsze możliwe, żeby w odległości nawet 2-3 km była inna pogoda, a po drugie pojęcia "pogoda do bani" albo "ładna pogoda" to pojęcia względne... Dla wielu turystów, póki na mapkach w Internecie nie zobaczą, że temperatury w Chorwacji przekraczają 30 st. C, lub póki nie nabawią się poparzeń słonecznych to znaczy, że zimno...
golibroda
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 575
Dołączył(a): 14.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) golibroda » 08.08.2014 08:07

Mit o idealnej (100% pewnej) pogodzie i ciepłej wodzie w Chorwacji upada.

Takie są skutki jak się przystępuje do Unii Europejskiej. Europejskie przywileje i kłopoty. Europejska pogoda :mrgreen:
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 08.08.2014 08:15

Takie mity budują "znawcy Chorwacji", którzy spędzają tu 7 do 10 dni swojego urlopu przeważnie jednorazowo lub dwukrotnie.. to samo dotyczy zresztą tez, że w tym roku w Chorwacji lata nie ma...
golibroda
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 575
Dołączył(a): 14.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) golibroda » 08.08.2014 08:46

Dokładnie.

Co prawda w zeszłym roku miałem te 15 dni mitycznej "żarówy". W tym roku oceniam moją pogodę na 4+
Na 18 dni jeden dzień i jedno przedpołudnie zmarnowane.

To przedpołudnie zmarnowałem na zdjęcia "z jajem" na pustej plaży. Były grzmoty i solidna ulewa :!:

P1090545.jpg

Cała plaża dla mnie, woda cieplutka ... w tle powinna być Korcula :oczko_usmiech:


P1090579.jpg

... i leżaki z parasolami za darmo :mrgreen:



P1090598.jpg

Do centrum czy do hotelu wybór należy do Ciebie :mrgreen:

P.S. Była też deszczowa piosenka .....

A drugi dzień zmarnowany wyglądał tak:

P1090637.jpg

Zastały nas rano lokalne przymrozki ...


P1090644.jpg

a na prawdę było tylko zachmurzenie :papa:
Ostatnio edytowano 08.08.2014 09:00 przez golibroda, łącznie edytowano 2 razy
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 08.08.2014 08:57

golibroda napisał(a):Na 18 dni jeden dzień i jedno przedpołudnie zmarnowane. To przedpołudnie zmarnowałem na zdjęcia "z jajem" na pustej plaży.

I to jest podejście , nic mnie nie zdenerwuje , :oczko_usmiech: nawet te parę kropel deszczu w HR.
W deszczu też się można zrelaksować. :)
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5208
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 08.08.2014 09:08

W przyszłym tygodniu jedziemy w okolice Baski na Krk. Ktoś tam może jest, był i coś podpowie w temacie pogodowym?
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 08.08.2014 09:13

Ja byłem 6 lat temu. W temacie pogody za tydzień stwierdzam, że będzie 24 stopnie Celsjusza. W Velikom Gospe o 15.12 spadnie deszcz.
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 08.08.2014 09:17

piotrulex napisał(a):W przyszłym tygodniu jedziemy w okolice Baski na Krk. Ktoś tam może jest, był i coś podpowie w temacie pogodowym?
8O Piotrze .........ty stary Cromaniak........
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5208
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 08.08.2014 09:35

maniust napisał(a):
piotrulex napisał(a):W przyszłym tygodniu jedziemy w okolice Baski na Krk. Ktoś tam może jest, był i coś podpowie w temacie pogodowym?
8O Piotrze .........ty stary Cromaniak........


znajomi wrócili z Baski i jedyne co na razie mi napisali to:

"W tym roku z racji dziwnej pogody i co zatym idzie małedo obłożenia pola załapaliśmy się na max
W dzień naszego wyjazdu pod lasken było może 3 namioty
A na następny dzień tylko 1 i po południu opdobno go i tak wiater zerwał"

co mnie lekko zaniepokoiło

Tym bardziej, że żona coraz bardziej mnie ciśnie o jakiegoś samolotowego lasta w wersji z wszelkimi wygodami ...

Na szczęście okazało się, ze córce skończył się paszport a wniosek złożyłem w poniedziałek czyli 4 dni temu a wyjazd w czwartek czyli za 6 dni

Kupić więc wycieczki nie mogę bo jest ryzyko a do cro to marna szansa na kontrolę paszportową ;)

Tylko to mnie ratuje przed jakimś leniuchowaniem w turystycznym molochu :(

Mniej bym się stresował mając jakiś apartament ale to zdecydowanie nie klimat dla mnie. Najwyzej jak trafimy lipna pogodę i nam zmasakruje po raz kolejny namiot to takowego poszukamy ;)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat



cron
Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ? - strona 143
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone