Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jak nie Omiś to co?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
majkelfm
Globtroter
Posty: 49
Dołączył(a): 16.05.2017
Jak nie Omiś to co?

Nieprzeczytany postnapisał(a) majkelfm » 25.06.2018 14:47

Cześć

Mam pytanie jak w temacie. Byłem do tej pory dwa razy w CRO i dwa razy był to Omiś. Chętnie pojechałbym w inne miejsce ale spełniające założenia poniżej. Byliśmy przy okazji w tym roku w odwiedziny u znajomych w Vodice ale to zupełnie nie nasz klimat.
Założenia są takie:
1. Piaszczysta plaża dla dzieci (albo bardzo mały żwirek)
2. Bliskie góry w krajobrazie
3. W odległości spaceru jakieś "centrum życia" z restauracjami itp

może ktoś coś poleci?

Pozdrawiam
Michał
Mak1
Odkrywca
Posty: 113
Dołączył(a): 16.11.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mak1 » 25.06.2018 15:45

Dla mnie najpiękniejszym rejonem w jakim byłem jest Peljesac i Orebić i wszystko masz tam w pakiecie.

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone