Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Istria do 15 września pogoda

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pele
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 22.02.2009
Istria do 15 września pogoda

Nieprzeczytany postnapisał(a) pele » 22.02.2009 23:38

Witam,
od 5 - 12 września będę przebywał na Istrii w miejscowości Rabac. Jeżeli ktoś z was był w tej miejscowości lub w tej części Chorwacji (Istria) w tym czasie, bądź orientuje się jaka w tym okresie jest MNIEJ WIĘCEJ pogoda, bardzo proszę o opinie poniżej.
Pozdrawiam :)
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 22.02.2009 23:43

Zjeździłem trochę Istrię. Jednego roku byłem jakoś do 5 września. Ciepłe dni ale już w nocy chłodno (namiot). A jak Ty będziesz miał? Tego nie wie nikt. Miłego pobytu.
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 23.02.2009 08:17

pele napisał(a):Witam,
od 5 - 12 września będę przebywał na Istrii w miejscowości Rabac. Jeżeli ktoś z was był w tej miejscowości lub w tej części Chorwacji (Istria) w tym czasie, bądź orientuje się jaka w tym okresie jest MNIEJ WIĘCEJ pogoda, bardzo proszę o opinie poniżej.
Pozdrawiam :)


Parę dni temu wątek pogodowy był omawiany :wink:
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=219 ... t=wrze+niu
pele
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 22.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) pele » 23.02.2009 10:29

tak, widziałem trochę, ale wątek dotyczył chorwacji w całości, a mnie interesuje wyłącznie istria :)
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 23.02.2009 10:53

pele napisał(a):tak, widziałem trochę, ale wątek dotyczył chorwacji w całości, a mnie interesuje wyłącznie istria :)


http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=135 ... oda+istria
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 23.02.2009 14:04

Potrzebna Ci będzie wróżka, bo my pogody Ci nie przewidzimy...
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 23.02.2009 14:16

To jest tak, że ostatnio nie potrafią na 2 dni do przodu przepowiedzieć, nie wspomnę o tym, że czasem nawet te przeszłe prognozy nie są zgodne z tym co było w rzeczywistości. Może być tak że trafisz na 28 - 30 st upały z pięknym słoneczkiem, a może się i tak zdarzyć, że pogoda nie przekroczy 15 stopni i będziesz miał 2 tygodnie wiatrów z deszczem 8)
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 23.02.2009 14:30

Moje doświadczenia z Istrią i pogodą we wrześniu są nadzwyczaj wyśmienite. Byłem 5 razy we wrześniu, zawsze mam super słońce, max 2 dni wypadały z plażowania z powodu deszczu i chłodu. Wieczory niestety chłodne, tzn trzeba czasami zakładać sweter lub nawet cienką kurtkę. Rok 2009 i oczywiście wrzesień, przeczył teorii o chłodnych wieczorach, do 22/23 siedzieliśmy na tarasie w kąpielówkach.
Pogodę, o której wspomina Rysio, ja akurat miałem Dalmacji, deszcz i zimno ponad tydzień.
Czyli jak widzisz, nikt nie przewidzi jaka będzie.
arcchie
Globtroter
Posty: 58
Dołączył(a): 14.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) arcchie » 26.02.2009 21:05

pele napisał(a):Witam,
od 5 - 12 września będę przebywał na Istrii w miejscowości Rabac. Jeżeli ktoś z was był w tej miejscowości lub w tej części Chorwacji (Istria) w tym czasie, bądź orientuje się jaka w tym okresie jest MNIEJ WIĘCEJ pogoda, bardzo proszę o opinie poniżej.
Pozdrawiam :)


My byliśmy w połowie X i było bardzo ciepło.

Powrót do Pogoda i klimat


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Istria do 15 września pogoda
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone