Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

ISTRIA CZY CZARNOGÓRA

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107676
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 27.01.2017 00:06

ja+ty=my napisał(a):a czy ktoś ma policzone koszt trasy na Istria ?

Inne koszty są z Gdańska, inne z Cieszyna :idea: czy z Nowego Sącza. :wink:
ja+ty=my
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 26.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) ja+ty=my » 27.01.2017 00:20

Janusz Bajcer napisał(a):
ja+ty=my napisał(a):a czy ktoś ma policzone koszt trasy na Istria ?

Inne koszty są z Gdańska, inne z Cieszyna :idea: czy z Nowego Sącza. :wink:



ale jak ktoś powie jechałem z GDA, albo Cieszyna , albo Wawy to będę umiała sobie policzyć z mojej miejscowości ;)
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13436
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 27.01.2017 00:25

ja+ty=my napisał(a):ale jak ktoś powie jechałem z GDA, albo Cieszyna , albo Wawy to będę umiała sobie policzyć z mojej miejscowości ;)

Koszty paliwa znane, ceny winiet i opłat autostradowych znane. Arkusz excel'a i jedziemy. :D
ja+ty=my
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 26.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) ja+ty=my » 27.01.2017 00:35

walp napisał(a):
ja+ty=my napisał(a):ale jak ktoś powie jechałem z GDA, albo Cieszyna , albo Wawy to będę umiała sobie policzyć z mojej miejscowości ;)

Koszty paliwa znane, ceny winiet i opłat autostradowych znane. Arkusz excel'a i jedziemy. :D


no własnie ja się średnio znam na tych opłatach autostradowych wchodzę tam i " nic nie widze " :)

ale ok, nikt nie ma policzone to sobie policzę jakoś
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13436
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 27.01.2017 00:43

ja+ty=my napisał(a):ale ok, nikt nie ma policzone to sobie policzę jakoś

Dane wejściowe są potrzebne: skąd, dokąd i przez jakie punkty pośrednie.
Z maksymalnym wykorzystaniem dróg płatnych, czy jakiś wariant oszczędnościowy?
Poprzednia strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
ISTRIA CZY CZARNOGÓRA - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone