Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Istria - bez kajaka i bez cykad ;)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 06.08.2018 11:41

Sara76 napisał(a):Szkoda, że już koniec relacji z Istrii. Udanego urlopu letniego gdziekolwiek będziecie go spędzali, bo następną relacja na pewno będzie hitem na forum.

Dziękuję :D Urlop był baaardzo udany 8)

te kiero napisał(a):Lubię i czekam na takie dłuższe powroty... Istarskie wspomnienia odżyły :D

Cieszę się :)

piotrf napisał(a):będą nowe wakacje - już leci nam ślinka
bo kolejną relację napisze Maslinka
:papa:

Zobaczymy, czy napisze ;)
Na razie muszę się trochę ogarnąć, wróciliśmy w środku nocy.

CROnikiCROpka napisał(a):Dzięki za pokazanie Istrii. Pewnie prędko tam nie zawitam, dlatego tym bardziej cenię sobie wirutalne wycieczki z Tobą :) Część miasteczek mi się podobała, część absolutnie nie i totalnie nie mój klimat, ale każdy kraj ma swoje uroki i fajnie, że są ludzie potrafiący docenić ten koloryt :)

Dzięki za obecność :D

Katerina napisał(a):Po tylu latach mam wątpliwości, ale chyba nie ja... Forum narzuca sposób posługiwania się pewnymi określeniami... typu "zacne", " focić , cyc(anie), tak, że ani się człowiek obejrzy, a już zaczyna używać na co dzień :D

Dokładnie tak jest. Taki forumowy slang :D

Mr hepik napisał(a):Równie dobry tytuł relacji mógłby brzmieć:Istria-po japońsku ;)

Japończycy nie daliby rady :lol:

Mr hepik napisał(a):O ile dobrze pamietam,to z relacji autorki juz kiedys korzystałem(Bracz?)czyli 100% zaufania mam. ;)
Dobra robota,Maslinka.

Fajnie, jeśli się przyda :)

Mr hepik napisał(a):PS
Efektownie i efektywnie byłoby stworzyć mapkę z wyrysowanym przebiegiem waszego krążenia po Istrii.

Pomyślę o tym 8)

mysza73 napisał(a):Udanych wakacji życzę :papa:

Dziękuję. Było super! :D

pomorzanka zachodnia napisał(a):
mysza73 napisał(a):Dokończyłam czytanie przy kawie i princessie ofkors :wink:

Oj tak, ja też pozostanę wiernym czytaczem :wink: :lol: Ja przy prince polo(classic) :boss:

Lubię oba te batoniki :D
ruwado
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruwado » 07.08.2018 19:07

Bardzo dużo znajomych miejsc z naszego pobytu na Istrii w 2014 roku. Ech.....wspomnienia. Nawet ten sam stragan z miejscowymi napitkami nad Kanałem Limskim :D Prześliczny Hum z roku 2009! Fantastyczne miejsce.

My mumie widzieliśmy. Jednak aury nie było mi dane dostrzec - widać niegodnym.
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 07.08.2018 22:53

ruwado napisał(a):Bardzo dużo znajomych miejsc z naszego pobytu na Istrii w 2014 roku. Ech.....wspomnienia. Nawet ten sam stragan z miejscowymi napitkami nad Kanałem Limskim :D Prześliczny Hum z roku 2009! Fantastyczne miejsce.

Spacer po pustym Humie to jedno z moich najlepszych istryjskich wspomnień :)

ruwado napisał(a):My mumie widzieliśmy. Jednak aury nie było mi dane dostrzec - widać niegodnym.

:oczko_usmiech:
agata26061
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 20.08.2018 16:35

Dzięki za relację. Właśnie ją nadrobiłam, bo niestety ostatnio bardzo mało czasu na forum mi zostaje.
Właśnie mi tak troszkę przemknęło przez myśl, że może w przyszłym roku powtórzymy sobie Istrię podczas wakacji, może połączyć ją z wyspą Krk... Byłoby na pewno ciekawie. Póki co, to tylko luźne przemyślenia, ale może przerodzą się w przyszłości w konkretny plan ;)
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 20.08.2018 17:02

agata26061 napisał(a):Dzięki za relację. Właśnie ją nadrobiłam, bo niestety ostatnio bardzo mało czasu na forum mi zostaje.
Właśnie mi tak troszkę przemknęło przez myśl, że może w przyszłym roku powtórzymy sobie Istrię podczas wakacji, może połączyć ją z wyspą Krk... Byłoby na pewno ciekawie. Póki co, to tylko luźne przemyślenia, ale może przerodzą się w przyszłości w konkretny plan ;)

Miło mi, że tu ze mną byłaś :)

A jeśli coś Ci się z tej relacji przyda, będę się cieszyć :D
agata26061
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 20.08.2018 20:27

maslinka napisał(a):
A jeśli coś Ci się z tej relacji przyda, będę się cieszyć :D

Jeśli się zdecydujemy, to na pewno do niej jeszcze raz zajrzę, żeby zaczerpnąć informacji ;)
sandomingo
Mistrz Euro 2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) sandomingo » 04.02.2019 19:18

Super relacja!
W zeszłym roku była przerwa związana z nowym członkiem naszej rodzinki ale w tym roku już zarezerwowane i powrót do CRO :D 8)
Ponieważ Dalmacja już dość konkretnie zjeżdżona, nasz wybór padł na Istrię - na podstawie Twojej relacji część turystyczną mam już opracowaną!
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 05.02.2019 20:05

sandomingo napisał(a):Super relacja!
W zeszłym roku była przerwa związana z nowym członkiem naszej rodzinki ale w tym roku już zarezerwowane i powrót do CRO :D 8)
Ponieważ Dalmacja już dość konkretnie zjeżdżona, nasz wybór padł na Istrię - na podstawie Twojej relacji część turystyczną mam już opracowaną!

Fajnie, że Ci się podobało :D
Cudownych wakacji!
kaeres
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 26.06.2019 10:10

Ogarniam temat Istrii i pierwsza relacja jaką o niej przeczytałem.
Ja pinkole !
Wszystkie miejscowości na Istrii w 6 dni !
Innych relacji jeżeli chodzi o zwiedzanie już czytać nie muszę :)
Teraz szukam relacji z plaż.
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 26.06.2019 15:26

kaeres napisał(a):Ogarniam temat Istrii i pierwsza relacja jaką o niej przeczytałem.
Ja pinkole !
Wszystkie miejscowości na Istrii w 6 dni !

W 7, a nawet w 7,5 :mrgreen:

Jak już tu napisał Mr hepik - Istria po japońsku :oczko_usmiech:
kaeres
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 26.06.2019 15:30

Liczyłem od 29 kwietnia. Nie liczyłem pierwszego wieczora we Vrsarze bo później go całego zwiedziliście i tak porządnie.
A powrotu 6 maja też nie liczę bo już nie był w Chorwacji, a liczyłem tylko Istrię :)
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 26.06.2019 15:35

kaeres napisał(a):Liczyłem od 29 kwietnia. Nie liczyłem pierwszego wieczora we Vrsarze bo później go całego zwiedziliście i tak porządnie.
A powrotu 6 maja też nie liczę bo już nie był w Chorwacji, a liczyłem tylko Istrię :)

Ja też tak liczyłam ;) Od niedzieli do soboty jest dokładnie 7 dni :P (Wiem, bo mieliśmy rezerwację na 8 nocy.) Powrót był w kolejną niedzielę, 6 maja.
Ale to szczegóły są ;)
kaeres
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 26.06.2019 15:38

No racja :)
Ale i tak zwiedzanie w szokowym dla mnie tempie.
Ja to ogarnę na 2 wyjazdy po 2 tygodnie :)
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 26.06.2019 15:42

Wiesz, w maju można było szaleć ze zwiedzaniem - inne temperatury. Plażowaliśmy sporadycznie i przy okazji, więc ten czas poświęciliśmy na dokładne zwiedzanie ;)
Habanero
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 28.01.2020 15:13

Dziękuję Agnieszko za świetny przewodnik, z którym, już za 2 tyg. :D , mamy zamiar zwiedzać Istrię. Podziwiam Wasze tempo i ilość odwiedzonych miejsc. W zasadzie, po takiej lekturze, nie mam wielu pytań. Tylko jedno :wink:
Czy warto poświęcić jeden dzień na wyspę Krk. Chciałbym zobaczyć Vrbnik, Krk, Baśkę i Starą Baśkę. Czy jest sens i czy jest to realne ?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży