Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Istria 2014 nie polecam!!!!!

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 30.07.2014 17:25

No, dobra poddaję się :D :D :D :D :D :D
, taka jest prawdziwa pogoda :!: , nie wiem, czy polar wystarczy :?:

Data wykonania przez mnie fotki własnej rodziny:
Data i godzina (oryginalne) 2014:07:11 10:48:23

Obrazek
nuciak115
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 11.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) nuciak115 » 30.07.2014 18:36

Lednice napisał(a):
nuciak115 napisał(a):Witam jesteśmy właśnie z rodziną w Rovinj,miasto przepiękne,plaże super,przyjazne dzieciom,ale pogoda na maxa chu..wa!!!! na tydzień pobytu plażowaliśmy jeden raz!!! na przemian burze,lekki deszcz,wiatry,niebo prawie cały czas zachmurzone,zimne wieczory,słońce czasem wyjdzie na chwilę...,podobno taki stan trwa już kilka tygodni.


Od 13 do 20 lipca padało raz, kilka godzin, była burza

zawsze było bardzo ciepło, nawet wtedy, gdy padało,
wiec proszę nie tworzyć bajek :cry:


Lednice nie tworzę bajek,mówię jak jest to nasza 2ga wizyta w Cro poprzednio byliśmy w Omiś i przez 2 tygodnie było piękne słońce i super ciepłe wieczory i z takim też nastawieniem jechaliśmy tym razem.Moim oczywistym błędem było że nie sprawdziłem pogody ale jakoś tak sobie że zakodowałem w głowie że jak Cro to musi być słońce.Napisałem ten post nie dlatego że należę do części społeczeństwa narzekającego na wszystko i wszędzie tylko dlatego że uważam że jak ktoś przez pół Europy i wydaje niemałą kasę na wakacje to chce spędzić ten czas w aurze wakacyjnej/słonecznej.Więc proszę mnie nie linczować...
Pozwolę sobie jeszcze opisać dzisiejszą sytuacje:
Rano w Rovinj padał deszcz były gęste chmury i było dość chłodno,pojechaliśmy więc do parku Kamenjak a tam pięne słońce wróciliśmy przed chwilą do Rovinj a tu pogoda taka jak rano i nie przesadzam....
para-35-38
Croentuzjasta
Posty: 175
Dołączył(a): 20.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) para-35-38 » 30.07.2014 19:21

Takie spostrzeżenia ....

Egipt ( od Hurghady w dół ) - 100% dobrej pogody
Dalmacja ( od Primostenu w dół ) - 80% dobrej pogody
Wyspy Chorwacji ( nawet Kvarner ) - 60% dobrej pogody
Istria - brak gwarancji pogody , nawet w szczycie sezonu !
Bałtyk - kompletna loteria ( ale od 2 lat szczęśliwe lata )
Eunike1984
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1407
Dołączył(a): 30.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Eunike1984 » 30.07.2014 19:38

Tytuł wątku brzmi, jakby chciano odradzić wyjazdu do Chorwacji, natomiast treść jest śmiechu warta... Odradzać, bo nie ma pogody... Każdy decyduje za siebie i większość obecnych na forum raczej na bieżąco śledzi pogodę tam, a nie zwala na kogoś, że go łaskawie nikt nie poinformował, że pogoda będzie tragiczna... Szkoda słów. O co ten żal? I do kogo? Chyba tylko do siebie... Chociaż tak naprawdę to żaden człowiek nie jest winny temu, że w Chorwacji pada... :wink:
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 30.07.2014 19:56

Bocian napisał(a):Masz farta :) Albo malkontent albo świetojebliwiec :lol: Albo masz dar przyciągania takich :)


Abstrahuję od pretensji autora do forum za złą pogodę bo to jest akurat niepoważne i dziecinne.


Natomiast cromaniactwo w starym zobowiązuje........... wciąż.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 30.07.2014 19:58

Flaki z olejem także.
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 30.07.2014 20:01

Nihil novi .........
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 30.07.2014 20:03

Obrazek
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 30.07.2014 20:04

A już się przestraszyłem, że nie daj Boże zmieniłeś się .... na lepsze :mrgreen: Uff Chwała Bogu, że nie :mrgreen:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 30.07.2014 20:08

Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 30.07.2014 20:56

nuciak115 napisał(a):
Lednice napisał(a):
nuciak115 napisał(a):Witam jesteśmy właśnie z rodziną w Rovinj,miasto przepiękne,plaże super,przyjazne dzieciom,ale pogoda na maxa chu..wa!!!! na tydzień pobytu plażowaliśmy jeden raz!!! na przemian burze,lekki deszcz,wiatry,niebo prawie cały czas zachmurzone,zimne wieczory,słońce czasem wyjdzie na chwilę...,podobno taki stan trwa już kilka tygodni.


Od 13 do 20 lipca padało raz, kilka godzin, była burza

zawsze było bardzo ciepło, nawet wtedy, gdy padało,
wiec proszę nie tworzyć bajek :cry:


Lednice nie tworzę bajek,mówię jak jest to nasza 2ga wizyta w Cro poprzednio byliśmy w Omiś i przez 2 tygodnie było piękne słońce i super ciepłe wieczory i z takim też nastawieniem jechaliśmy tym razem.Moim oczywistym błędem było że nie sprawdziłem pogody ale jakoś tak sobie że zakodowałem w głowie że jak Cro to musi być słońce.Napisałem ten post nie dlatego że należę do części społeczeństwa narzekającego na wszystko i wszędzie tylko dlatego że uważam że jak ktoś przez pół Europy i wydaje niemałą kasę na wakacje to chce spędzić ten czas w aurze wakacyjnej/słonecznej.Więc proszę mnie nie linczować...
Pozwolę sobie jeszcze opisać dzisiejszą sytuacje:
Rano w Rovinj padał deszcz były gęste chmury i było dość chłodno,pojechaliśmy więc do parku Kamenjak a tam pięne słońce wróciliśmy przed chwilą do Rovinj a tu pogoda taka jak rano i nie przesadzam....


No, ale to nieprawda, że taka pogoda jest na Istrii od kilku tygodni 8)
Od 13 do 20 lipca było słonecznie i bardzo ciepło
Zdarzały się burze, co jest zjawiskiem normalnym o tej porze roku


Koło Puli było dla nas tak, upał, słoneczko, lampa :lol: :
Obrazek
W Rovinj byliśmy, był straszny upał, żar lał się z nieba :mrgreen:


A kilka dni wcześniej w Alpach było tak:
Obrazek


W lipcu :!: :D

Co wcale nie jest tam zjawiskiem normalnym, bo normalnie w lipcu nie ma tam śnieżycy i są tylko resztki śniegu

Chmury z Alp zeszły nad Jadran i popsuły w niektórych miejscach pogodę :roll:
Ostrzegano w prognozach pogody, że 22 lipca będzie załamanie pogody. No i było.
Polara na pewno nikt na Istrii nie potrzebuje, nawet jak tam pada, jest ciepło.
No, chyba, że ktoś jest wychowany na Saharze i poza Saharą zawsze mu zimno :mrgreen:
Sorry, taki teraz mamy klimat :roll:
ologaw
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 25.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ologaw » 31.07.2014 10:40

Lednice, nie matacz zdjęciami i nierób z siebie idioty. Właśnie poznać kto mataczy. Zdjęcia z 13 lipca to mogę zamieścić i pokazać, mogę również zamieścić zdjęcia z 14, 15 i 16 lipca gdzie pogoda nie była plażowa tylko do zwiedzania. Więc nie kręć. Nadajesz się do naszego rządu bo kłamać i mataczyć potrafisz. Czy tak trudno powiedzieć, że w tym roku jak na Chorwację pogoda faktycznie była nie za bardzo. Całe tłumy ludzi jeżdżą aby prażyć się w 35 stopniach na plaży w słońcu, kąpać się w wodzie co ma 26-27 stopni i siedzieć nocami na tarasach popijając sobie co nieco. W tym roku w te warunki nie były do końca spełnione.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 31.07.2014 11:42

No, coś nerwowy jesteś :? Za nerwowy :?

Byłeś, z tego co piszesz gdzie indziej, na Riwierze Makarskiej, a my koło Puli.
Chorwacja to nie jest jedna wioska i czasem jest tak, że koło Puli jest słoneczko, a na Makarskiej w tym samym czasie pada deszcz. O dziwo nie tylko tak jest w Chorwacji 8)
W Gdańsku może być słoneczko, w Krakowie w tym samym czasie leje.

Chorwacka pogoda w tym roku jest zmienna, ale to nie oznacza, że wszyscy mają podstawy do narzekania.
Jedni trafili cały czas na słoneczko, inni mieli kilka dni pochmurnych, mogło popadać.
Zdarza się i nie ma podstaw do histerii 8)
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 31.07.2014 11:53

Lednice napisał(a):W Gdańsku może być słoneczko, w Krakowie w tym samym czasie leje.

Eeeee do dooopy porównanie , jak byś porównał Chorwację za tunelem , a przed. :D
W Gdańsku może być słoneczko , a w Kołobrzegu w tym samym czasie leje. :oczko_usmiech:
Lednice napisał(a):Chorwacka pogoda w tym roku jest zmienna, ale to nie oznacza, że wszyscy mają podstawy do narzekania.Jedni trafili cały czas na słoneczko, inni mieli kilka dni pochmurnych, mogło popadać.
Zdarza się i nie ma podstaw do histerii 8)

Dokładnie , pogody nikt nie jest w stanie przewidzieć.
Chcecie mieć bankowo słońce.......... to do Turcji lub Egiptu.
paulr
Cromaniak
Posty: 1029
Dołączył(a): 19.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) paulr » 31.07.2014 12:49

nie tylko na istrii...
my przyjechaliśmy do Tribunj 12 lipca i poszliśmy się kąpać do wieczora pogoda idealna,
ale już 13 , 14, 15 i połowę 16 nie dało się "plażować" a 13 i 14 to lało cały dzień.... żona już pytała czy my przypadkiem nad Bałtyk nie przyjechali. Ale na szczęście od 16 popołudnia do 26 padało jeszcze tylko raz...przez jakaś godzinę, ale tak mocno że w tribunj na parkingu auta stały w wodzie tak że prawie cała felga pod wodą:)
A dodałem zdjęcie na którym widać że przez pierwsze dni naszego przyjazdu lało tylko w chorwacji... znajomi nad bałtykiem mieli upały w tym czasie:)
Załączniki:
pogoda.jpg
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Istria 2014 nie polecam!!!!! - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone