Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ile kosztuje urlop w Chorwacji - dyskusja i komentarze

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 26.02.2018 22:15

Właściwie z zasady nie szukam ap. w większych miejscowościach, więc nie wiem, jak tam sytuacja wygląda.
Beata, a jak widzisz cenowo Sithonię? Bo w małych dziurach jakich zawsze szukam trafiałam tam właśnie na podobne ceny: 50-60E za ap. 2+2.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15664
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 26.02.2018 22:24

Na Sithonii małe dziury były tanie, taka trochę większa dziura Vourvourou to w 2016 ceny za 2+1 to było 40 eur - chyba już Ci pisałam.... W Epirze w małych wioskach podobne ceny.... a są i mniejsze dziury jak np. Paralia Sykia... ceny w lipcu...

A my lubimy większe miejscowości z wieczornymi możliwościami, więc na dziurach się nie koncentrowałam....
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 26.02.2018 22:27

Nie widzę zmiany tytułu wątku :wink: :roll:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15664
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 26.02.2018 22:30

To przecież dalej o cenie w Cro, czy tania czy nie.... :oczko_usmiech:

Ale żeby nie było, w zeszłym roku w Jelsie miałam fajne studio w lipcu za 40 eur za 2+1 :D Ale trochę szukania mnie to kosztowało.... nawet w połowie kwietnia można coś znaleźć ciekawego....ale coraz trudniej....
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 26.02.2018 22:36

piekara114 napisał(a):w zeszłym roku w Jelsie miałam fajne studio w lipcu za 40 eur za 2+1 :D Ale trochę szukania mnie to kosztowało.... nawet w połowie kwietnia można coś znaleźć ciekawego....ale coraz trudniej....

Najgorzej coś taniego wyszukać dla dwóch osób.
Brela Podrace (pierwsza linia brzegowa) A2 (lipiec, sierpień) - 90 euro :roll: :roll:
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 26.02.2018 22:38

Janusz Bajcer napisał(a):Brela Podrace (pierwsza linia brzegowa) A2 (lipiec, sierpień) - 90 euro :roll: :roll:

W d...się poprzewracało. :roll:
:mrgreen:
artwro
Odkrywca
Posty: 99
Dołączył(a): 17.06.2015
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) artwro » 26.02.2018 22:38

To już faktycznie przegięcie...
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 26.02.2018 22:42

piekara114 napisał(a): A my lubimy większe miejscowości z wieczornymi możliwościami, więc na dziurach się nie koncentrowałam....

No tak, my pewnie skupiamy się na innych, różniących się miejscach szukając apartamentów.
Choć tak jak i w Chorwacji, bywa że sąsiadujące domy oferują podobne ap. w bardzo różnych cenach...
Czyli Grecja już "klepnięta"? :wink:

Janusz, to cały czas na temat kosztów urlopu w Chorwacji, tylko w porównaniu do innych krajów... :wink:

Na Krku w zeszłym roku spędziłam dość niskobudżetowy urlop na przełomie czerwca i lipca - tydzień dla 6 osób kosztował w sumie ok. 3500zł, nie licząc tylko żywności na sam początek zabranej z Polski (bo aż tak szczegółowych wyliczeń nigdy nie robię) oraz mojego fishpicnicu. To był taki "dodatkowy" wakacyjny wyjazd wynikający z czystego sentymentu do Chorwacji, nie szaleliśmy, nie głodowaliśmy, obiad w knajpie był raz, a poza tym sami gotowaliśmy. Nowy Lidl w Krku - fajna sprawa. :wink:
Było całkiem przyjemnie. :) Koszt urlopu w dużej mierze zależy od wymagań lokalowo - żywieniowych. Nasze są niewielkie. :oczko_usmiech:
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 26.02.2018 23:01

Janusz Bajcer napisał(a):
piekara114 napisał(a):w zeszłym roku w Jelsie miałam fajne studio w lipcu za 40 eur za 2+1 :D Ale trochę szukania mnie to kosztowało.... nawet w połowie kwietnia można coś znaleźć ciekawego....ale coraz trudniej....

Najgorzej coś taniego wyszukać dla dwóch osób.
Brela Podrace (pierwsza linia brzegowa) A2 (lipiec, sierpień) - 90 euro :roll: :roll:

Powiem szczerze Januszu, że nie miałem z tym żadnego problemu i znalazłem w 5 min. ciekawe oferty za 16-18 euro od osoby w kwaterach 2 i 3 os. 100 i 200 m od morza.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 26.02.2018 23:29

anakin napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):Brela Podrace (pierwsza linia brzegowa) A2 (lipiec, sierpień) - 90 euro :roll: :roll:

W d...się poprzewracało. :roll:
:mrgreen:

artwro napisał(a):To już faktycznie przegięcie...

vila_dalmatia.jpg


Zapytałem ile kosztuje "ósemka" czyli A2 dostałem odpowiedź - 90 euro.
Odpisałem, że bardzo drogo, dostałem odpowiedź :wink:

Poštovani,

Apartmani se nalaze u najljepšem dijeu Makarske rivijere u Brelima ulica Podrače prvi red do mora.

Pozdrav
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 26.02.2018 23:38

Habanero napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):Najgorzej coś taniego wyszukać dla dwóch osób.

Powiem szczerze Januszu, że nie miałem z tym żadnego problemu i znalazłem w 5 min. ciekawe oferty za 16-18 euro od osoby w kwaterach 2 i 3 os. 100 i 200 m od morza.

Powiem szczerze Konradzie, że wierzę.
Znalazłem, może nie w 5 minut, ale 40 metrów od morza w lipcu studio 3 osobowe za 35 euro.
Tylko nie na Riwierze Makarskiej w Breli, ale w Dalmacji Północnej, nomem omen też w miejscowości na literę B :wink:
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 26.02.2018 23:57

Wolisz południe :D
Proszę Cię bardzo. 38 euro, połowa lipca na 10 dni i połowa sierpnia na 7.
Żuljana 60 m do morza :wink:
image_640.jpg
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 27.02.2018 00:00

Może i wolę, tylko dlaczego tam tak daleko .... :wink:
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 27.02.2018 00:11

Janusz Bajcer napisał(a):Może i wolę, tylko dlaczego tam tak daleko .... :wink:

Oj ciężko Ci dogodzić :roll:
A wiesz w ogóle gdzie chcesz jechać ?
Jak wiesz, napisz gdzie, to coś Ci znajdę :wink:
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 27.02.2018 08:34

Habanero napisał(a):Wolisz południe :D
Proszę Cię bardzo. 38 euro, połowa lipca na 10 dni i połowa sierpnia na 7.
Żuljana 60 m do morza :wink:
image_640.jpg


Zgadzam się,będę mieszkał dwa trzy domy w prawo od tej uciętej restauracji na zdjęciu,pierwsza linia.
P.Januszu jak to nr. na Podrace?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
Ile kosztuje urlop w Chorwacji - dyskusja i komentarze - strona 492
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone