Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Igrane - Dubrovnik - Plitvice 2008

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 16.06.2009 22:32

Przeczytałam i obejrzałam prawie na jednym oddechu :)
Świetna relacja.

Oglądając zdjęcia z Plitvic przez chwilę pomyślałam sobie, że niby w wielu relacjach ogląda się te same zdjęcia ale mimo wszystko każde jest wyjątkowe i niepowtarzalne. Magiczne.
given2fly
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 33
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) given2fly » 18.06.2009 15:26

Ja również jednym tchem oglądnąłem i przeczytałem całą relację i dzięki owej relacji jestem nieco zły na siebie, że mimo tego iż 2 razy byłem na Chorwacji ani razu nie wybrałem się do pięknego Durbovnika mimo tego iż znajomi tak sobie chwalą to miasto.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 15.02.2010 10:47

ewa-irena napisał(a):Wybieramy program zwiedzania oznaczony literą C , czas jego trwania określono na 4-6 godzin - czy damy radę w dzieckiem ?


A z dzieckiem i wózkiem?
ewa-irena
Croentuzjasta
Posty: 434
Dołączył(a): 29.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa-irena » 20.02.2010 20:32

To nasze dziecko miało wówczas 5 lat, więc dał radę, chociaż czasami żądał odpoczynku, ale czasami to był daleko z przodu.
Czy z wózkiem da radę ? Miejscami mogą być problemy zwłaszcza na kładkach z grubych bali, trzeba by solidnie się namęczyć, aby wózek popchać. Widziałam ludzi z dziećmi na wózkach i dali radę. Jeśli szkrab mniejszy to dobrze mieć nosidełko na plecach. Gdzieś na forum był ten temat już poruszany.
Pozdrawiam Ewa
Ostatnio edytowano 20.02.2016 13:26 przez ewa-irena, łącznie edytowano 1 raz
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 21.02.2010 17:42

O dziwo nie czytałem tej relacji. Byłem w Igrane to tym bardziej ten temat mnie zainteresował. Poczułem się jakbym sam w nim uczestniczył. Tyle ma wspólnego z moim pobytem z rodziną i znajomymi. Bardzo ciekawa relacja. Pozdrawiam
Południowiec
Croentuzjasta
Posty: 131
Dołączył(a): 31.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Południowiec » 26.02.2010 00:01

ewa-irena napisał(a):Kto po raz pierwszy odwiedza Chorwację jest zaskoczony. Kto już tutaj był - powraca , bo już musi .
Chorwacja to jedno z najpiękniejszych miejsc w Europie, gdzie spotykają się kultury zachodnioeuropejska , śródziemnomorska oraz słowiańska . To kraj pełen magii , gdzie jedziemy przede wszystkim po słońce, ale i po malownicze krajobrazy .
To słodkie lenistwo na pięknych plażach i kąpiele w turkusowej wodzie .
Chorwacja to starożytne ruiny, przypominające historię średniowiecznych świątyń i renesansowych pałaców.
To tawerny , gdzie można zjeść najlepsze owoce morza i gdzie napić się rakiji.
I tak wracając myślami do moich dotychczasowych pobytów , wiem , że "wpadłam" już za pierwszym razem .
Teraz to już śpiewam razem z Tomislavem Bralic - Croatio iz duse te ljubim .
Czego z serca życzę wszystkim forumowiczom i gościom .
Cdn.



Pięknie powiedziane.
Aż się nie mogę doczekać wyjazdu.
Jak co roku Drasnice.
binkowskig
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 315
Dołączył(a): 16.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) binkowskig » 05.06.2010 09:54

Btk201
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 66
Dołączył(a): 10.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Btk201 » 09.06.2010 15:05

Pamiętam, że czytałem tą relację w zeszłym roku, ale wtedy jeszcze nie wiedziałem, że będzie to oddzwierciedlenie moich ostatecznych planów pierwszej podróży do Cro.

Apartament w Igrane, w planach jeden dzień na Dubrovnik i Plitivice w drodze powrotnej.

Wielkie dzięki za tą relację.

Obawiam się trochę spaceru w Plitvicach z 2-latkiem, ale moja determinacja wystarczy, musi :)

Pozdrawiam,
Bartek
binkowskig
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 315
Dołączył(a): 16.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) binkowskig » 09.06.2010 15:15

Btk201 napisał(a):
Obawiam się trochę spaceru w Plitvicach z 2-latkiem, ale moja determinacja wystarczy, musi :)

Pozdrawiam,
Bartek


Witam. Bez obaw. Byłem na Korculi z 13 miesięczną córką i nie było problemów...byleby było picie i coś na ząb. Z każdy rokiem było więcej marudzenia typu: kiedy dojedziemy, ja chcę nad morze, mnie już nie chce się siedziec itd. Małe dziecko to mały problem....faktem jest , że mieliśmy wózek-parasolkę i na dłuższe wyprawy braliśmy go. Kiedy jedziesz i na jaką kwaterę? Pozdrawiam grzegorz
Btk201
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 66
Dołączył(a): 10.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Btk201 » 09.06.2010 15:43

Jadę we Wrześniu.
Link do strony z apartamentem http://www.igrane.com/grgic/3_a4k2j.htm

Wózek typu parasolka już dawno zakupiony i na wyprawę będzie wzięty :)
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 09.06.2010 15:49

Spokojnie, ja po murach w Dubrowniku z 9 miesięczną córką urzędowałam. Fakt, wtedy chusta sprawdzała się znakomicie, 2 latka też można w chustę zamotać pytanie tylko czy się da :) Moja już nie chce o tym słyszeć :)

Dacie radę, najważniejsze to chcieć :)
Btk201
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 66
Dołączył(a): 10.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Btk201 » 09.06.2010 16:39

yskyerka napisał(a):Spokojnie, ja po murach w Dubrowniku z 9 miesięczną córką urzędowałam. Fakt, wtedy chusta sprawdzała się znakomicie, 2 latka też można w chustę zamotać pytanie tylko czy się da :) Moja już nie chce o tym słyszeć :)

Dacie radę, najważniejsze to chcieć :)


I takie właśnie mam nastawienie :)
Może nawet odważę się to później opisać..
ewa-irena
Croentuzjasta
Posty: 434
Dołączył(a): 29.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa-irena » 09.06.2010 22:12

Btk201 napisał(a):Jadę we Wrześniu.
Link do strony z apartamentem http://www.igrane.com/grgic/3_a4k2j.htm
Wózek typu parasolka już dawno zakupiony i na wyprawę będzie wzięty :)


Witam, ciesze się, że moja relacja niektórych być może naprowadziła na śliczne Igrane.
Widzę, że do apartamentu będziesz miał trochę pod górkę, ale za to widok z góry prześliczny, ja takiego nie miałam. Pozdrów moje Igrane. Chętnie bym tam pojechała spotkać się znów z Gordaną, porozmawiać przy jej dobrym winie .
Pozdrawiam Ewa
Ostatnio edytowano 20.02.2016 13:25 przez ewa-irena, łącznie edytowano 1 raz
binkowskig
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 315
Dołączył(a): 16.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) binkowskig » 09.06.2010 22:33

Witam , ciesze się , że moja relacja niektórych być może naprowadziła na śliczne Igrane .
Widzę , że do apartamentu będziedz miał trochę pod górkę , ale za to widok z góry prześliczny , ja takiego nie miałam . Pozdrów moje Igrane . Chętnie bym tam pojechała spotkać się znów z Gordaną , porozmawiać przy jej dobrym winie .
Pozdrawiam Ewa[/quote]

Ja będę w Villa Maslina który jest dom wcześniej... po tej samej stronie stronie ulicy ale w stronę centrum.
Btk201
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 66
Dołączył(a): 10.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Btk201 » 10.06.2010 08:28

ewa-irena napisał(a):
Btk201 napisał(a):Jadę we Wrześniu.
Link do strony z apartamentem http://www.igrane.com/grgic/3_a4k2j.htm
Wózek typu parasolka już dawno zakupiony i na wyprawę będzie wzięty :)


Witam , ciesze się , że moja relacja niektórych być może naprowadziła na śliczne Igrane .
Widzę , że do apartamentu będziedz miał trochę pod górkę , ale za to widok z góry prześliczny , ja takiego nie miałam . Pozdrów moje Igrane . Chętnie bym tam pojechała spotkać się znów z Gordaną , porozmawiać przy jej dobrym winie .
Pozdrawiam Ewa


Dzieki Twojej relacji uznalem Igrane za miejscowosc
spokojna, ze wszystkim co potrzebne na miejscu.
Na pewno ja od Ciebie pozdrowie :)
Moze poszukam tez gospodyni, u ktorej byliscie to ja
tez od Ciebie pozdrowie. Ciekawe czy by pamietala..
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Igrane - Dubrovnik - Plitvice 2008 - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone