Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Igrane

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Daniello74
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 24.01.2011
Igrane

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daniello74 » 13.07.2012 21:25

Witam.

Prosiłbym o informacje od osób które odwiedziły już ten ponoć piękny zakątek przepięknej Croati...
Czytam dużo na forum ale wiadomo jak zawsze wszystkiego się nie doczyta.
Jeśli można prosić o informacje:
- czy znajde tam "dziką" skalistą "plaże" tzn. aby w spokoju można było się rozłożyć rodzinnine i wejście do morza było by spokojne...(bo nie interesują mnie zaludnione plaże publiczne).
- czy jest tam bankomat- pytam ponieważ nie zawsze chce sie jeździć gdzieś dalej aby wybrać lub dobrać pieniążki (wiem że można wybrać po drodze ale bez komentarzy prosze bo nie o to chodzi ... ;-) )
- czy są sklepy typu studenak lub inne w których można zapłacić kartą...
pytania prozaiczne ale dlatego że czytam i w większości ludzie opisują że to mała mieścinka więc się "asekuruje" tymi właśnie pytankami i myśle że nikt nie będzie miał mi tego za złe... a komuś kto przeczyta tego posta to też się to przyda.

Pozdrawiam.
binkowskig
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 315
Dołączył(a): 16.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) binkowskig » 13.07.2012 21:35

Daniello74 napisał(a):Witam.

Prosiłbym o informacje od osób które odwiedziły już ten ponoć piękny zakątek przepięknej Croati...
Czytam dużo na forum ale wiadomo jak zawsze wszystkiego się nie doczyta.
Jeśli można prosić o informacje:
- czy znajde tam "dziką" skalistą "plaże" tzn. aby w spokoju można było się rozłożyć rodzinnine i wejście do morza było by spokojne...(bo nie interesują mnie zaludnione plaże publiczne).
- czy jest tam bankomat- pytam ponieważ nie zawsze chce sie jeździć gdzieś dalej aby wybrać lub dobrać pieniążki (wiem że można wybrać po drodze ale bez komentarzy prosze bo nie o to chodzi ... ;-) )
- czy są sklepy typu studenak lub inne w których można zapłacić kartą...
pytania prozaiczne ale dlatego że czytam i w większości ludzie opisują że to mała mieścinka więc się "asekuruje" tymi właśnie pytankami i myśle że nikt nie będzie miał mi tego za złe... a komuś kto przeczyta tego posta to też się to przyda.

Pozdrawiam.

Witam.
Oprócz małej plaży miejskiej są i dzikie plaże...z obu stron miasteczka.
W sumie kilkanaście minut poświęconego na dojście. Kilknij na Youtube lub googlach - jest sporo filmów i fotek
W zeszłym roku nie było bankomatu, najblższy jest w hotelu Nimfa w Zivogśce...30 minut spaceru lokalną drogą ( nie Jadranką) lub 5 minut samochodem. Walutę można wymienić w kilku miejscach: poczta, hotel, jakieś biuro turystyczne przy plaży.
Być może bankomat będzie w tym roku w hotelu Punta w Igrane...ale tego nie wiem.
Jest jeden market spożywczy , w którym można płacić kartą.
Obok znajduje się poczta a pod nim informacja turystyczna z możliwością darmowego skorzystania z internetu.
Miasteczko fajne i świetny punkt wypadowy. Sam mam zamiar je odwiedzić w sierpniu.
heca7
Cromaniak
Posty: 624
Dołączył(a): 03.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) heca7 » 13.07.2012 21:43

Bankomat : forum/viewtopic.php?t=37385&highlight=igrane

Relacja o Igrane: forum/viewtopic.php?t=35554&highlight=igrane
Druga relacja o Igrane: forum/viewtopic.php?t=35140&highlight=igrane
I jeszcze tu: forum/viewtopic.php?t=24086&highlight=igrane
Na "dziką plażę" jest trochę trudne zejście dla dzieci. I na końcu tej plaży opalają się naturyści :wink: Łatwo trafić bo są tabliczki.
albe
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 120
Dołączył(a): 13.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) albe » 15.07.2012 20:27

Witam,
jest bankomat w hotelu Punta
binkowskig
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 315
Dołączył(a): 16.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) binkowskig » 15.07.2012 20:33

albe napisał(a):Witam,
jest bankomat w hotelu Punta

Dobrze wiedzieć, w tym roku przyda się.
albe
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 120
Dołączył(a): 13.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) albe » 16.07.2012 08:33

No przyda się, jeszce tylko 3 tygodnie!!! :lol: :lol: :lol: już odliczam dni a w pracy się dłuuuuuży jak cholera :twisted: .
Pozdrawiam
krombocher
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 647
Dołączył(a): 07.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) krombocher » 16.07.2012 09:07

heca7 napisał(a): Na "dziką plażę" jest trochę trudne zejście dla dzieci. I na końcu tej plaży opalają się naturyści :wink: Łatwo trafić bo są tabliczki.


Ale tylko trochę trudne :wink: Widzę, że teraz to komfort, bo kilka lat temu zejście było tylko dla wtajemniczonych 8)
heca7
Cromaniak
Posty: 624
Dołączył(a): 03.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) heca7 » 16.07.2012 09:16

Ja byłam 2 lata temu w Igrane (2010) i spokojnie trafiliśmy po tabliczkach. Mój 5-latek po skałkach schodził sam tylko 3,5 latek miał problemy i mąż go częściowo wnosił pod górę- ze schodzeniem było lepiej. Szliśmy prawie na sam koniec bo tam zwykle więcej miejsca w cieniu było. No i mniej wczasowiczów drepczących przed nosem :wink: bo ta dzika plaża jest dość wąska.
viltob08
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 09.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) viltob08 » 16.07.2012 09:16

Ruszamy dzisiaj :D Jutro już na plaży w Igrane :hut: :papa:
heca7
Cromaniak
Posty: 624
Dołączył(a): 03.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) heca7 » 16.07.2012 09:17

A ja jeszcze 3,5 tygodnia czekać na wyjazd muszę :evil:
binkowskig
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 315
Dołączył(a): 16.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) binkowskig » 16.07.2012 09:27

Czy wiecie coś na temat kamerki internetowej w Igrane? Ta co działała nie jest aktywna....a popatrzyłoby się na plaże...jeszcze 32 dni
savic
Croentuzjasta
Posty: 217
Dołączył(a): 22.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) savic » 20.07.2012 14:52

co do bankomatu to nie wiem jak w tym roku ale w tamtym w Puncie ani w Igrane nie było żadnego bankomatu najbliższy w Nimfie w Żivogoszcach
sneer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 725
Dołączył(a): 19.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) sneer » 20.07.2012 15:17

savic napisał(a):co do bankomatu to nie wiem jak w tym roku ale w tamtym w Puncie ani w Igrane nie było żadnego bankomatu najbliższy w Nimfie w Żivogoszcach


Właśnie, czytam tu sprzeczne opinie na ten temat :) Jeśli ktoś jest / był w tym roku w Igrane proszę o definitywne rozstrzygnięcie "kwestii bankomatu". Buk zapłać.
filipekROW
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 36
Dołączył(a): 09.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) filipekROW » 22.07.2012 18:36

Hej, czy moze ktos powiedziec w jakim terminie odbywa sie festyn ryby i wina w Igrane?
pozdrawiam
Rero
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 630
Dołączył(a): 14.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rero » 22.07.2012 21:51

1.8.2012
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone