Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Hvar bez samochodu

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
goonia
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 17.07.2014
Hvar bez samochodu

Nieprzeczytany postnapisał(a) goonia » 13.08.2014 13:40

Witam,

W II połowie września planujemy wyjazd do Chorwacji. Będziemy lecieć samolotem do Splitu, a z portu promem na wyspę. Czy ktoś orientuje się, gdzie w samym mieście Hvar znajduje się dworzec autobusowy? Czytałam kilka waszych wątków odnośnie plaż na wyspie, że te najlepsze są poza miasteczkami, ale będąc bez samochodu chcielibyśmy plażować w mieście. Która część Hvaru ma w miarę przyzwoitą plażę? Czytałam, że w sezonie z przystani odpływają taksówki wodne na wyspy piekielne. Czy podobnie jest w II połowie września?
Będę wdzięczna za wszelkie informacje.

Pozdrawiam
torreso
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 79
Dołączył(a): 26.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) torreso » 13.08.2014 13:48

goonia napisał(a):Witam,

W II połowie września planujemy wyjazd do Chorwacji. Będziemy lecieć samolotem do Splitu, a z portu promem na wyspę. Czy ktoś orientuje się, gdzie w samym mieście Hvar znajduje się dworzec autobusowy? Czytałam kilka waszych wątków odnośnie plaż na wyspie, że te najlepsze są poza miasteczkami, ale będąc bez samochodu chcielibyśmy plażować w mieście. Która część Hvaru ma w miarę przyzwoitą plażę? Czytałam, że w sezonie z przystani odpływają taksówki wodne na wyspy piekielne. Czy podobnie jest w II połowie września?
Będę wdzięczna za wszelkie informacje.

Pozdrawiam


Szczerze jak dla mnie to pobyt na Hvarze bez auta mija się z celem i może być bardzo uciążliwy.
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 13.08.2014 16:27

torreso napisał(a):
goonia napisał(a):Witam,
W II połowie września planujemy wyjazd do Chorwacji. Będziemy lecieć samolotem do Splitu, a z portu promem na wyspę. Czy ktoś orientuje się, gdzie w samym mieście Hvar znajduje się dworzec autobusowy? Czytałam kilka waszych wątków odnośnie plaż na wyspie, że te najlepsze są poza miasteczkami, ale będąc bez samochodu chcielibyśmy plażować w mieście. Która część Hvaru ma w miarę przyzwoitą plażę? Czytałam, że w sezonie z przystani odpływają taksówki wodne na wyspy piekielne. Czy podobnie jest w II połowie września?
Będę wdzięczna za wszelkie informacje.
Pozdrawiam
Szczerze jak dla mnie to pobyt na Hvarze bez auta mija się z celem i może być bardzo uciążliwy.
Popieram. Tym bardziej w drugiej połowie września, kiedy upał nie powinien już być tak uciążliwy i można sobie "poeksplorować" wyspę .....Wypożyczcie sobie auto lub skuter....MTB na dzień czy dwa..
Rozkład jazdy autobusów klik; przystanek autobusowy w Hvarze jest w samym centrum, koło parkingu, nie sposób przegapić.
goonia
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 17.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) goonia » 13.08.2014 19:31

Dziękuje za pomoc.
Skuter to bardzo fajny pomysł. A jaki jest koszt takiego wypożyczenia?
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 13.08.2014 21:14

goonia napisał(a):Dziękuje za pomoc.
Skuter to bardzo fajny pomysł. A jaki jest koszt takiego wypożyczenia?
Mam wrażenie, że nawet nie zajrzałaś na stronę TZ Hvar.... a to absolutna podstawa klik

tu namiary na agencje turystyczne m.Hvar, w tym namiar na wypożyczalnie pojazdów....klik

Powrót do Alternatywne środki lokomocji



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone