Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Hotel Brzet Omiś

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
arten
Croentuzjasta
Posty: 212
Dołączył(a): 08.06.2002
Hotel Brzet Omiś

Nieprzeczytany postnapisał(a) arten » 01.10.2005 17:02

Czy był ktoś w (lub obok) hotelu Brzet w Omiś ?Jeśli tak proszę odezwij się Forumowiczu Forumianko (niepotrzebne skreślić) :)
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 01.10.2005 18:05

Dobry hotel.Po remoncie.Dobre jedzenie.Piechotą do Omiśa 10 minut.
mariusz76
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 27.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz76 » 01.10.2005 21:04

arten napisał(a):Czy był ktoś w (lub obok) hotelu Brzet w Omiś ?Jeśli tak proszę odezwij się Forumowiczu Forumianko (niepotrzebne skreślić) :)

Możesz podać namiary na ten hotet i powiedzieć coś o cenach bo szukam coś w Omisiu na czerwiec 2006
pozd
arten
Croentuzjasta
Posty: 212
Dołączył(a): 08.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) arten » 01.10.2005 21:57

Przepraszam kolego Platon ze zapytam:byłeś tam czy znasz to miejsce z drugiej ręki? Moja dociekliwość wynika z faktu ,że byłem w Omisiu a hotelu nie widziałem-i interesuje mnie w związku z tym czy jest dość dalego od "tego całego zgiełku" centrum miasta,dyskotek i czy to tyko hotel czy są tam też bungalowy z kuchenką itp bo takiego miejsca szukam.
A jesli chodzi o namiary to:
http://www.hotels-omis.com/index.html
pozdrawiam :D
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 01.10.2005 22:08

Hotel Bzet to hotel. Apartamenty i bungalowy są trochę dalej w Ruskamen.Są kuchnie .I fajna plaża.I wogóle fajnie tam jest.
arten
Croentuzjasta
Posty: 212
Dołączył(a): 08.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) arten » 01.10.2005 22:14

OK dzieki za info :lol:
Euzebiusz
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 16
Dołączył(a): 23.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Euzebiusz » 24.11.2005 23:18

No my ze szwagierkiem to w tym Omisu byli,ale w jakim hotelu to ja nie pamiętam. Ale na plaży jakasik smola była,bo rzem se gatki pokleil. Bylimy na takiej wyspie,co to sie statkiem plynie,a tak taka wielgaśna twierdza byla. No fajne to bylo. Tak my se chodzili uliczkami. A te domy to stare kurdeczka jak cholera byly. I jeszcze na murach armaty. A,i przewodnik muwił, ze tak jakiś Polo sie urodził,co to wielkim podróznikiem był. Chyba film o tym był. I jeszcze bylismy w drugiej twierdzy, ale ta to kurdeczka wielka była,ze aż mnie dziw wział. Ona jest w Dubrowniku,nawet żem se zdjecie komoreczka zrobił. Z takiej gory,co to rozpierdzielona kolejka jest.
Jacunio
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1645
Dołączył(a): 13.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacunio » 24.11.2005 23:57

A który to taki dowcipny? 8)

PozdraV
J.
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 25.11.2005 00:41

No właśnie Jacuniu - widać, że to "stary " forumowicz. Tylko Omis mu się z Orebicem pomylił bo tam była smoła :lol: no ale to na "O" i to na "O".


Pozdrawiam :wink:

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone