Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku Brač

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
tyniolek
Cromaniak
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyniolek » 17.04.2018 17:56

Jak czytam Twoje relacje, to zawsze mnie nachodzi ochota, żeby odwiedzić miejsca, w których byłaś. Jak na Lefkadę mnie wyciągnęłaś, to Brać już w sumie małe piwo przed śniadaniem :D

Ech marzy mi się :hearts:
Katerina
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 17.04.2018 18:23

Na Odmorište Krka ostatnio w drodze powrotnej miałam straszny kryzys - usiadłam pod oliwką koło restauracji i zalałam łzami :oops: :oczko_usmiech: Chyba muszę robić postoje w jakichś mniej urodziwych miejscach :wink:

A Gospa od Puta - przez swoją urodę i nazwę została przez nas przechrzczona na Matkę Boską od Uchodźców.

P8103789.JPG

Jeszcze raz dzięki , będzie mi tu smutno samej :wink: , wpadnij czasem do mnie na jakieś dobre jedzonko :P :papa:
AdamZ
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamZ » 17.04.2018 18:47

Podziękuję za piękną relację z mojej ulubionej wyspy w rytmie hiciora z lat osiemdziesiątych :)
Przyjemnie było powspominać Brackie widoczki :papa: :hut:
gusia-s
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 18.04.2018 08:22

dids76 napisał(a):Dzięki za podróż po wyspie :wink:
Jeszcze trochę ponad dwa miesiące i znów tam będę :papa:
Szczęściarz :)

Buber napisał(a):Gusiu przewesoła i miła relacja...
To zasługa miłych gości :)

Buber napisał(a): ... Wracać w taką piekną pogodę to męka, współczuję...
W dodatku bez klimy przez ten wredny nawiew :evil:

Buber napisał(a): ...Dopiero za tunelem można się uspokoić :D ...
O tak, za tunelem to już prawie jak w domu :mrgreen:

Magda O. napisał(a):Bardzo dziękuję za fajną relację. Powspominałam sobie Brač i postanowiłam sobie, że tym roku nie ma zmiłuj! Zatrzymamy się na Odmorište Krka choćbym miała symulować chorobę! :oczko_usmiech: ...
Tak zrób :mrgreen:
U nas też byłyby nici z przystanku raptem 80 km od zjazdu z promu, trzeba się uciekać do sposobów czasem :mrgreen:

beatabm napisał(a):... Szkoda wyjeżdżać, ja bym tam została. Trzeba było szybko na autostradzie zawrócić i zostać w swoim małym domku :wink:
Gdyby to było takie proste. W drodze powrotnej Macieju przejął kierownice a on umie tylko do przodu jechać :mrgreen:

beatabm napisał(a): ... Pięknie było, wesoło. A teraz to nie pozostaje mi nic innego jak czekać na Twoja kolejną, wrześniową podróż. Mam nadzieję że mi umilisz oczekiwanie na wyjazd, co? :wink: Nie każ sie prosić :oczko_usmiech:
Na razie brak mocy przerobowych, może po majówce ;)
A Ty już gotowa na wyjazd? Toż to tuż, tuż.

CROnikiCROpka napisał(a):Twoja relacja to mój tegoroczny przewodnik - dziękuję :)
A proszę bardzo, bierz co chcesz :mrgreen: No i się streszczaj ze swoim Hvarem, który może moim przewodnikiem się stanie ;)

Habanero napisał(a):Dzięki Gusiu, było rewelacyjnie i pięknie :hearts:
Twoja kolejna bardzo dobra relacja :idea:
Bez wątpienia pomoże wszystkim,
którzy wybiorą Brać na wakacje :papa:
Powstała też trochę dzięki Tobie, no bo kto wykonał dla mnie ten zwiad kempu? :smo:

megidh napisał(a):Szkoda że już koniec.
Fajnie było tu zaglądać.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy niestety, ale idzie nowy sezon i będzie świeża krew do spijania :mrgreen:

su-petar napisał(a): ... W niedzielę zaproponowałem żonie, by na majówkę pojechać w Bieszczady :D . Niestety dostałem kosza, "nie ma mowy, znowu będzie lać i będzie zimno" - odpowiedziała :( ...
No niestety, na majówkę zapowiada się gorsza pogoda niż ta którą mamy od 2 tygodni :( ale też nie jakaś tragiczna :)

tyniolek napisał(a):Jak czytam Twoje relacje, to zawsze mnie nachodzi ochota, żeby odwiedzić miejsca, w których byłaś. Jak na Lefkadę mnie wyciągnęłaś, to Brać już w sumie małe piwo przed śniadaniem :D
Ech marzy mi się :hearts:
Trzeba spełnić zatem marzenie :)

Katerina napisał(a):Na Odmorište Krka ostatnio w drodze powrotnej miałam straszny kryzys - usiadłam pod oliwką koło restauracji i zalałam łzami :oops: :oczko_usmiech:
Obrazek
Katerina napisał(a): ... Chyba muszę robić postoje w jakichś mniej urodziwych miejscach :wink:
To już lepiej wcale. Zamknąć oczy i przed siebie a małż niech prowadzi :roll:

Katerina napisał(a): Jeszcze raz dzięki , będzie mi tu smutno samej :wink: , wpadnij czasem do mnie na jakieś dobre jedzonko :P :papa:
Wpadam cały czas :)
Wczoraj wpadłam na hiszpańsko-włoski wieczór do knajpki. Objadłam się okrutnie a tylko po ździebku próbowałam i tak wszystkiego nie dałam rady popróbować :(
Rewelacyjna była zupka czosnkowa i deserki Obrazek

AdamZ napisał(a):Podziękuję za piękną relację z mojej ulubionej wyspy w rytmie hiciora z lat osiemdziesiątych :)
Przyjemnie było powspominać Brackie widoczki :papa: :hut:
Dla mnie to również była ogromna przyjemność wrócić do tamtych chwil :)
Kapitańska Baba
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 18.04.2018 08:35

Na razie brak mocy przerobowych, może po majówce ;)
A Ty już gotowa na wyjazd? Toż to tuż, tuż.

Przygotowania w trakcie :oczko_usmiech: Większosć zakupów już zrobiona, jeszcze trzeba poszykować jedzonko - biorę sie za to chyba w sobotę, wszystko popakować :roll: Nie wiem jak my się zmieścimy do samochodu z tym wszystkim - ubrań więcej niż na lato - jakieś pianki, sztormiaki, czapki :roll: :mrgreen:
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 18.04.2018 13:30

Gusiu, było przemiło i bardzo wesoło :D
Dzięki za piękną relację z jednej z moich ulubionych wysp ;)
pomorzanka zachodnia
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) pomorzanka zachodnia » 18.04.2018 20:15

Super relacja z Supetaru. Bardzo przydatna a zarazem zabawna. Następnym razem też z Wami jadę :papa:
Igłą pinii
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Igłą pinii » 18.04.2018 21:51

Gusiu, dziękuję za możliwość przecztania tak fajnej, ciepłej, rodzinnej relacji. Zaglądając tu codziennie przez kilka tygodni, zżyłam się z Wami niesamowicie! No i przypomniałaś mi też miejsca z moich fantastycznych wakacji na wyspie. Trochę mi smutno, że to już koniec. Pocieszam się, że już za minutkę otwarcie nowego sezonu wyjazdów :lol:
gusia-s
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 19.04.2018 06:51

maslinka napisał(a):Gusiu, było przemiło i bardzo wesoło :D
I ja dziękuję za obecność :)
Skręca mnie z ciekawości czy w tym roku zdradzicie Cro ;)

pomorzanka zachodnia napisał(a):Super relacja z Supetaru. Bardzo przydatna a zarazem zabawna. Następnym razem też z Wami jadę :papa:
Już zapraszam :) choć jeszcze nie wiem kiedy wystartuje, ale zapewne w tym wątku pojawi się link :)

Igłą pinii napisał(a):Gusiu, dziękuję za możliwość przecztania tak fajnej, ciepłej, rodzinnej relacji. Zaglądając tu codziennie przez kilka tygodni, zżyłam się z Wami niesamowicie! No i przypomniałaś mi też miejsca z moich fantastycznych wakacji na wyspie. Trochę mi smutno, że to już koniec. Pocieszam się, że już za minutkę otwarcie nowego sezonu wyjazdów :lol:
Relacja trwała 3 m-ce i 1 dzień :) Ja też się zżyłam z tymi, którzy aktywnie brali w niej udział :) Na szczęście jak piszesz ... nowy sezon przed nami ... będzie używanie po powrotach jak ruszą nowe relacyjki :) Dzięki nim mamy okazję zobaczyć i dowiedzieć się dużo więcej o różnych zakątkach Cro i wybrać coś dla siebie :)
agata26061
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 19.04.2018 09:58

Ja również podpinam się do podziękowań za relację. Czekam na relację z wrześniowej Chorwacji, więc nie ociągaj się i zaczynaj kolejną podróż. Już tak niewiele zostało do majówki i kolejnych wakacyjnych wyjazdów do Cro, że mam nadzieję niedługo zasypać się relacjami ;) Na Twoje czekam z niecierpliwością :D
gusia-s
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 19.04.2018 10:51

agata26061 napisał(a):Ja również podpinam się do podziękowań za relację. Czekam na relację z wrześniowej Chorwacji, więc nie ociągaj się i zaczynaj kolejną podróż. Już tak niewiele zostało do majówki i kolejnych wakacyjnych wyjazdów do Cro, że mam nadzieję niedługo zasypać się relacjami ;) Na Twoje czekam z niecierpliwością :D
:) Muszę mieć chwilę wytchnienia, na stworzenie jakiegoś planu majówkowego bo chcemy wystartować za 8 dni dokładnie :)
Tym razem tylko we dwoje. Z grubsza pomysł jest taki ... Praga, Adršpašskoteplické skály, Wrocław. Mamy na to 9 dni :) Kolejność dowolna ale chyba zaczniemy od Pragi i będziemy się cofać. Oby tylko pogoda nam nie pokrzyżowała planów :) Na razie jak na złość pierwsze 3 dni majówki w miejscach na naszej trasie nie zapowiadają się ciekawie :evil:
Kapitańska Baba
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 19.04.2018 10:52

gusia-s napisał(a):
agata26061 napisał(a):Ja również podpinam się do podziękowań za relację. Czekam na relację z wrześniowej Chorwacji, więc nie ociągaj się i zaczynaj kolejną podróż. Już tak niewiele zostało do majówki i kolejnych wakacyjnych wyjazdów do Cro, że mam nadzieję niedługo zasypać się relacjami ;) Na Twoje czekam z niecierpliwością :D
:) Muszę mieć chwilę wytchnienia, na stworzenie jakiegoś planu majówkowego bo chcemy wystartować za 8 dni dokładnie :)
Tym razem tylko we dwoje. Z grubsza pomysł jest taki ... Praga, Adršpašskoteplické skály, Wrocław. Mamy na to 9 dni :) Kolejność dowolna ale chyba zaczniemy od Pragi i będziemy się cofać. Oby tylko pogoda nam nie pokrzyżowała planów :) Na razie jak na złość pierwsze 3 dni majówki w miejscach na naszej trasie nie zapowiadają się ciekawie :evil:

Gusia wyjście z tego jest jedno - dalej na południe, jakiś Szybenik czy cuś :mrgreen:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.04.2018 11:01

gusia-s napisał(a):
maslinka napisał(a):Gusiu, było przemiło i bardzo wesoło :D
I ja dziękuję za obecność :)
Skręca mnie z ciekawości czy w tym roku zdradzicie Cro ;)

:roll:
Znając życie dowiemy się :arrow:
...
...
...
...
...
Po powrocie :oczko_usmiech:
:papa:
gusia-s
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 19.04.2018 11:07

beatabm napisał(a): ... Gusia wyjście z tego jest jedno - dalej na południe, jakiś Szybenik czy cuś :mrgreen:
Różnicy poza kilometrami wielkiej nie ma :mrgreen:
Praga
Praga.jpg

Szybenik
szybenik.jpg

:mrgreen:
Kapitańska Baba
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 19.04.2018 11:13

Trochę cieplej :mrgreen: Zresztą, prognoza na za dwa tygodnie to i tak zwykłe wróżenie z fusów :roll:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku Brač - strona 6...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019