Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku Brač

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
tyniolek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 850
Dołączył(a): 30.12.2014
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyniolek » 17.04.2018 17:56

Jak czytam Twoje relacje, to zawsze mnie nachodzi ochota, żeby odwiedzić miejsca, w których byłaś. Jak na Lefkadę mnie wyciągnęłaś, to Brać już w sumie małe piwo przed śniadaniem :D

Ech marzy mi się :hearts:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 17.04.2018 18:23

Na Odmorište Krka ostatnio w drodze powrotnej miałam straszny kryzys - usiadłam pod oliwką koło restauracji i zalałam łzami :oops: :oczko_usmiech: Chyba muszę robić postoje w jakichś mniej urodziwych miejscach :wink:

A Gospa od Puta - przez swoją urodę i nazwę została przez nas przechrzczona na Matkę Boską od Uchodźców.

P8103789.JPG


Jeszcze raz dzięki , będzie mi tu smutno samej :wink: , wpadnij czasem do mnie na jakieś dobre jedzonko :P :papa:
AdamZ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1618
Dołączył(a): 27.08.2012
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamZ » 17.04.2018 18:47

Podziękuję za piękną relację z mojej ulubionej wyspy w rytmie hiciora z lat osiemdziesiątych :)
Przyjemnie było powspominać Brackie widoczki :papa: :hut:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 18.04.2018 08:22

dids76 napisał(a):Dzięki za podróż po wyspie :wink:
Jeszcze trochę ponad dwa miesiące i znów tam będę :papa:
Szczęściarz :)

Buber napisał(a):Gusiu przewesoła i miła relacja...
To zasługa miłych gości :)

Buber napisał(a): ... Wracać w taką piekną pogodę to męka, współczuję...
W dodatku bez klimy przez ten wredny nawiew :evil:

Buber napisał(a): ...Dopiero za tunelem można się uspokoić :D ...
O tak, za tunelem to już prawie jak w domu :mrgreen:

Magda O. napisał(a):Bardzo dziękuję za fajną relację. Powspominałam sobie Brač i postanowiłam sobie, że tym roku nie ma zmiłuj! Zatrzymamy się na Odmorište Krka choćbym miała symulować chorobę! :oczko_usmiech: ...
Tak zrób :mrgreen:
U nas też byłyby nici z przystanku raptem 80 km od zjazdu z promu, trzeba się uciekać do sposobów czasem :mrgreen:

beatabm napisał(a):... Szkoda wyjeżdżać, ja bym tam została. Trzeba było szybko na autostradzie zawrócić i zostać w swoim małym domku :wink:
Gdyby to było takie proste. W drodze powrotnej Macieju przejął kierownice a on umie tylko do przodu jechać :mrgreen:

beatabm napisał(a): ... Pięknie było, wesoło. A teraz to nie pozostaje mi nic innego jak czekać na Twoja kolejną, wrześniową podróż. Mam nadzieję że mi umilisz oczekiwanie na wyjazd, co? :wink: Nie każ sie prosić :oczko_usmiech:
Na razie brak mocy przerobowych, może po majówce ;)
A Ty już gotowa na wyjazd? Toż to tuż, tuż.

CROnikiCROpka napisał(a):Twoja relacja to mój tegoroczny przewodnik - dziękuję :)
A proszę bardzo, bierz co chcesz :mrgreen: No i się streszczaj ze swoim Hvarem, który może moim przewodnikiem się stanie ;)

Habanero napisał(a):Dzięki Gusiu, było rewelacyjnie i pięknie :hearts:
Twoja kolejna bardzo dobra relacja :idea:
Bez wątpienia pomoże wszystkim,
którzy wybiorą Brać na wakacje :papa:
Powstała też trochę dzięki Tobie, no bo kto wykonał dla mnie ten zwiad kempu? :smo:

megidh napisał(a):Szkoda że już koniec.
Fajnie było tu zaglądać.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy niestety, ale idzie nowy sezon i będzie świeża krew do spijania :mrgreen:

su-petar napisał(a): ... W niedzielę zaproponowałem żonie, by na majówkę pojechać w Bieszczady :D . Niestety dostałem kosza, "nie ma mowy, znowu będzie lać i będzie zimno" - odpowiedziała :( ...
No niestety, na majówkę zapowiada się gorsza pogoda niż ta którą mamy od 2 tygodni :( ale też nie jakaś tragiczna :)

tyniolek napisał(a):Jak czytam Twoje relacje, to zawsze mnie nachodzi ochota, żeby odwiedzić miejsca, w których byłaś. Jak na Lefkadę mnie wyciągnęłaś, to Brać już w sumie małe piwo przed śniadaniem :D
Ech marzy mi się :hearts:
Trzeba spełnić zatem marzenie :)

Katerina napisał(a):Na Odmorište Krka ostatnio w drodze powrotnej miałam straszny kryzys - usiadłam pod oliwką koło restauracji i zalałam łzami :oops: :oczko_usmiech:
Obrazek
Katerina napisał(a): ... Chyba muszę robić postoje w jakichś mniej urodziwych miejscach :wink:
To już lepiej wcale. Zamknąć oczy i przed siebie a małż niech prowadzi :roll:

Katerina napisał(a): Jeszcze raz dzięki , będzie mi tu smutno samej :wink: , wpadnij czasem do mnie na jakieś dobre jedzonko :P :papa:
Wpadam cały czas :)
Wczoraj wpadłam na hiszpańsko-włoski wieczór do knajpki. Objadłam się okrutnie a tylko po ździebku próbowałam i tak wszystkiego nie dałam rady popróbować :(
Rewelacyjna była zupka czosnkowa i deserki Obrazek

AdamZ napisał(a):Podziękuję za piękną relację z mojej ulubionej wyspy w rytmie hiciora z lat osiemdziesiątych :)
Przyjemnie było powspominać Brackie widoczki :papa: :hut:
Dla mnie to również była ogromna przyjemność wrócić do tamtych chwil :)
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12068
Dołączył(a): 16.12.2016
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 18.04.2018 08:35

Na razie brak mocy przerobowych, może po majówce ;)
A Ty już gotowa na wyjazd? Toż to tuż, tuż.

Przygotowania w trakcie :oczko_usmiech: Większosć zakupów już zrobiona, jeszcze trzeba poszykować jedzonko - biorę sie za to chyba w sobotę, wszystko popakować :roll: Nie wiem jak my się zmieścimy do samochodu z tym wszystkim - ubrań więcej niż na lato - jakieś pianki, sztormiaki, czapki :roll: :mrgreen:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 18.04.2018 13:30

Gusiu, było przemiło i bardzo wesoło :D
Dzięki za piękną relację z jednej z moich ulubionych wysp ;)
pomorzanka zachodnia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1447
Dołączył(a): 18.08.2017
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) pomorzanka zachodnia » 18.04.2018 20:15

Super relacja z Supetaru. Bardzo przydatna a zarazem zabawna. Następnym razem też z Wami jadę :papa:
Igłą pinii
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 728
Dołączył(a): 28.03.2013
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) Igłą pinii » 18.04.2018 21:51

Gusiu, dziękuję za możliwość przecztania tak fajnej, ciepłej, rodzinnej relacji. Zaglądając tu codziennie przez kilka tygodni, zżyłam się z Wami niesamowicie! No i przypomniałaś mi też miejsca z moich fantastycznych wakacji na wyspie. Trochę mi smutno, że to już koniec. Pocieszam się, że już za minutkę otwarcie nowego sezonu wyjazdów :lol:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 19.04.2018 06:51

maslinka napisał(a):Gusiu, było przemiło i bardzo wesoło :D
Dzięki za piękną relację z jednej z moich ulubionych wysp ;)
I ja dziękuję za obecność :)
Skręca mnie z ciekawości czy w tym roku zdradzicie Cro ;)

pomorzanka zachodnia napisał(a):Super relacja z Supetaru. Bardzo przydatna a zarazem zabawna. Następnym razem też z Wami jadę :papa:
Już zapraszam :) choć jeszcze nie wiem kiedy wystartuje, ale zapewne w tym wątku pojawi się link :)

Igłą pinii napisał(a):Gusiu, dziękuję za możliwość przecztania tak fajnej, ciepłej, rodzinnej relacji. Zaglądając tu codziennie przez kilka tygodni, zżyłam się z Wami niesamowicie! No i przypomniałaś mi też miejsca z moich fantastycznych wakacji na wyspie. Trochę mi smutno, że to już koniec. Pocieszam się, że już za minutkę otwarcie nowego sezonu wyjazdów :lol:
Relacja trwała 3 m-ce i 1 dzień :) Ja też się zżyłam z tymi, którzy aktywnie brali w niej udział :) Na szczęście jak piszesz ... nowy sezon przed nami ... będzie używanie po powrotach jak ruszą nowe relacyjki :) Dzięki nim mamy okazję zobaczyć i dowiedzieć się dużo więcej o różnych zakątkach Cro i wybrać coś dla siebie :)
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 19.04.2018 09:58

Ja również podpinam się do podziękowań za relację. Czekam na relację z wrześniowej Chorwacji, więc nie ociągaj się i zaczynaj kolejną podróż. Już tak niewiele zostało do majówki i kolejnych wakacyjnych wyjazdów do Cro, że mam nadzieję niedługo zasypać się relacjami ;) Na Twoje czekam z niecierpliwością :D
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 19.04.2018 10:51

agata26061 napisał(a):Ja również podpinam się do podziękowań za relację. Czekam na relację z wrześniowej Chorwacji, więc nie ociągaj się i zaczynaj kolejną podróż. Już tak niewiele zostało do majówki i kolejnych wakacyjnych wyjazdów do Cro, że mam nadzieję niedługo zasypać się relacjami ;) Na Twoje czekam z niecierpliwością :D
:) Muszę mieć chwilę wytchnienia, na stworzenie jakiegoś planu majówkowego bo chcemy wystartować za 8 dni dokładnie :)
Tym razem tylko we dwoje. Z grubsza pomysł jest taki ... Praga, Adršpašskoteplické skály, Wrocław. Mamy na to 9 dni :) Kolejność dowolna ale chyba zaczniemy od Pragi i będziemy się cofać. Oby tylko pogoda nam nie pokrzyżowała planów :) Na razie jak na złość pierwsze 3 dni majówki w miejscach na naszej trasie nie zapowiadają się ciekawie :evil:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12068
Dołączył(a): 16.12.2016
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 19.04.2018 10:52

gusia-s napisał(a):
agata26061 napisał(a):Ja również podpinam się do podziękowań za relację. Czekam na relację z wrześniowej Chorwacji, więc nie ociągaj się i zaczynaj kolejną podróż. Już tak niewiele zostało do majówki i kolejnych wakacyjnych wyjazdów do Cro, że mam nadzieję niedługo zasypać się relacjami ;) Na Twoje czekam z niecierpliwością :D
:) Muszę mieć chwilę wytchnienia, na stworzenie jakiegoś planu majówkowego bo chcemy wystartować za 8 dni dokładnie :)
Tym razem tylko we dwoje. Z grubsza pomysł jest taki ... Praga, Adršpašskoteplické skály, Wrocław. Mamy na to 9 dni :) Kolejność dowolna ale chyba zaczniemy od Pragi i będziemy się cofać. Oby tylko pogoda nam nie pokrzyżowała planów :) Na razie jak na złość pierwsze 3 dni majówki w miejscach na naszej trasie nie zapowiadają się ciekawie :evil:

Gusia wyjście z tego jest jedno - dalej na południe, jakiś Szybenik czy cuś :mrgreen:
Użytkownik usunięty
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.04.2018 11:01

gusia-s napisał(a):
maslinka napisał(a):Gusiu, było przemiło i bardzo wesoło :D
Dzięki za piękną relację z jednej z moich ulubionych wysp ;)
I ja dziękuję za obecność :)
Skręca mnie z ciekawości czy w tym roku zdradzicie Cro ;)

:roll:
Znając życie dowiemy się :arrow:
...
...
...
...
...
Po powrocie :oczko_usmiech:
:papa:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 19.04.2018 11:07

beatabm napisał(a): ... Gusia wyjście z tego jest jedno - dalej na południe, jakiś Szybenik czy cuś :mrgreen:
Różnicy poza kilometrami wielkiej nie ma :mrgreen:
Praga
Praga.jpg


Szybenik
szybenik.jpg


:mrgreen:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12068
Dołączył(a): 16.12.2016
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 19.04.2018 11:13

Trochę cieplej :mrgreen: Zresztą, prognoza na za dwa tygodnie to i tak zwykłe wróżenie z fusów :roll:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku Brač - strona 6...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone