Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gradac ????

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
banalna77
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 153
Dołączył(a): 24.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) banalna77 » 16.04.2015 22:56

czytałam :oczko_usmiech: ale kontakt z właścicielką trwa długo, tzn.odpisuje po długim czasie, chodzi mi konkretnie o apartament dla 4 osób, może widziałeś? Właścicielka tych apartamentów odpisała że są, tylko nie wiem czy to są dwa pokoje , czy typu studio , że kuchnia i jeden pokój cztero osobowy.. na stronie zdjecia, ale gubie się w nich( no może nie kumata jestem:) bo ze zdjęc wychodzi że tak jak wyżej pisałam, a pani odpisała, sypialnia i pokój i nie wiem jak naprawde jest..?
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 16.04.2015 23:09

banalna77 napisał(a):czytałam :oczko_usmiech: ale kontakt z właścicielką trwa długo, tzn.odpisuje po długim czasie, chodzi mi konkretnie o apartament dla 4 osób, może widziałeś? Właścicielka tych apartamentów odpisała że są, tylko nie wiem czy to są dwa pokoje , czy typu studio , że kuchnia i jeden pokój cztero osobowy.. na stronie zdjecia, ale gubie się w nich( no może nie kumata jestem:) bo ze zdjęc wychodzi że tak jak wyżej pisałam, a pani odpisała, sypialnia i pokój i nie wiem jak naprawde jest..?



Dwie linijki wyżej masz napisane że my tam mieszkaliśmy, wiec.... ? 8O 8O

Co do Twojego pytania Ana miała rożne konfiguracje pokoi, ale to najlepiej napisz do niej konkretnie czego potrzebujesz. My mieliśmy dwa niezależne pokoje, każdy ze swoją łazienką i aneksem kuchennym.

P.S. studio to mi się wydaje ze są to dwie sypialnie ze wspólną łazienką chyba ze się mylę.
banalna77
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 153
Dołączył(a): 24.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) banalna77 » 16.04.2015 23:15

Napisałam, tylko czekam na odpowiedz, czytałam wątek , ale właśnie chodziło mi o to czy ktoś był w apartamencie 4 osobowym, i może powiedzieć jaki układ tego apartamentu:) bo naprawde nie moge załapać:) a jeszcze jedno pytanie, czy do apartamentu z plaży , bardzo pod górke?
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 16.04.2015 23:26

banalna77 napisał(a):Napisałam, tylko czekam na odpowiedz, czytałam wątek , ale właśnie chodziło mi o to czy ktoś był w apartamencie 4 osobowym, i może powiedzieć jaki układ tego apartamentu:) bo naprawde nie moge załapać:) a jeszcze jedno pytanie, czy do apartamentu z plaży , bardzo pod górke?


Nie jest bardzo pod górkę, normalnie jak to ulica która się wznosi ale nie jest to jak w Breli schodami w gore ;-) np. Zresztą przechodzi się przez teren hotelu Neptun
banalna77
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 153
Dołączył(a): 24.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) banalna77 » 16.04.2015 23:31

Dziękuje za info, mam nadzieje że jakoś "dogadam" się z właścicielką i zrozumiemy się obie o co chodzi, czyli jak najbardziej polecasz tą miejscówke? wiem że bylo wyżej, ale wiesz ja kobitka jestem i musze jeszcze raz zapytac.. :D
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 17.04.2015 08:26

banalna77 napisał(a):Dziękuje za info, mam nadzieje że jakoś "dogadam" się z właścicielką i zrozumiemy się obie o co chodzi, czyli jak najbardziej polecasz tą miejscówke? wiem że bylo wyżej, ale wiesz ja kobitka jestem i musze jeszcze raz zapytac.. :D


Najważniejsze ze jest super czysto, że nowy dom , że nie śmierdzi, że gospodarze są super sympatyczni, że jak dobrej rakij to nie piłem nigdy i tak dobrej oliwy która jeszcze używamy do surówek. Dobra lokalizacja, bo w tej części miasta gdzie jest ciszej, a zarazem blisko na nogach do wszelkich atrakcji. Polecam Ci jeśli chcesz mieć luz na plaży udać się w prawo jak dojdziesz do bulwaru aż za taki hotel, tam są plaże już puste i woda mniej zmącona od kąpiących się a jeszcze dalej masz plaże gdzie można się opalać bez tekstyliów i nabrać równej opalenizny całego ciała od Chorwackiego słońca. Jeśli zależy Ci aby było blisko do lodów i piwa to wybieraj miejscówkę na wprost albo skręć w lewo i tam tez robi się nieco luźniej na plaży. Nie polecam plażowanie od strony portu czyli za kościołkiem, bo mi tam normalnie ropa woda śmierdziała. Zona tego nie czuła, ale ja jestem bardzo wrażliwy na zapachy.

Pozdrawiam i przyjemności życzę.
banalna77
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 153
Dołączył(a): 24.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) banalna77 » 17.04.2015 10:02

Dzięki za konkretne informacje :D
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 17.04.2015 10:15

banalna77 napisał(a):Dzięki za konkretne informacje :D



Napisz mi na PW swoje imię i nazwisko i termin o który się pytasz napisze do Any żeby Ci wyjaśniła dokładnie o co Ci chodzi
grzpaw
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 03.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzpaw » 03.05.2015 20:47

Witam, filip122 vel Darek mógłbym Cię także prosić o kontakt z Apartamenty Slavena, bo nigdzie nie mogę znaleźć ich adresu e-mail ?
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 03.05.2015 21:49

Proszę Cie bardzo adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl pozdrów Anę od Ewy i Darka :D
grzpaw
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 03.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzpaw » 04.05.2015 20:31

Serdecznie dziękuję za namiar, w zeszłym roku byliśmy w Makarskiej i bardzo nam sie podobały te rejony. Wynajętym skuterem dotarliśmy aż do Drvenika, czym dalej tym ładniej. O Gradaciu słyszałem dużo pozytywnych opinii i chce w tym roku się tam wybrać w sierpniu.
P.S. gdybyś się chciał wybrać do Primosten mam dobre namiary na apartament z miłymi gospodarzami i tak jak u Ciebie z pyszną rakiją oliwą z oliwek i winem. Pozdrawiam i przekażę pozdrowienia.
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 11.05.2015 10:13

Witam pisałem Ci zapytanie o ten namiar na Promosten na PW ale nie dostałem odpowiedzi. Możesz napisać adres i podać lokalizacje na mapach Bing albo Google tego apartamentu.
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 11.05.2015 21:28

Podam jeszcze raz. Generalnie Ana odpisuje szybko, napisz jeszcze raz może Twój mail wpadł do spamu
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
SylwiaK
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 08.06.2015
Gradac - opinie

Nieprzeczytany postnapisał(a) SylwiaK » 09.06.2015 17:16

Cześć cro-ludki :)

Powolutko staję się cromaniaczką, tego lata odwiedzę Chorwację drugi raz, pierwszy był 2 lata temu na wyspie Rab. Dzieci były małe, więc piasek+płycizna były niezbędne. Samo miejsce piękne, mała wyspa, autem bez problemu można było przemieszczać się samochodem na wybrane plaże ( to takie nasze małe wakacyjne hobby :-)).
W tym roku dzieci mają ponad 4 lat i postanowiliśmy jechać bardziej na południe, jako, że ja uparta osóbka popierałam Riwierę Makarską to padło losowo, przyznaję, na Gradac. Dlaczego? Bo bardziej na południe, bo bliżej do Dubrownika, bo dużo palm i takie tam moje małe kobiece fanaberie :D

Tych co mają doświadczenie w spędzeniu wakacji na Chorwacji prosiłabym o wszelkie praktyczne wskazówki dotyczące miasta Gradac:
- gdzie najmniej zatłoczone plaże?
- które miejsca warto zobaczyć?
- gdzie pojechać a może popłynąć?
- gdzie dobre jedzenie w dobrej cenie?
- co omijać a gdzie koniecznie zatrzymać się ?

Jak najszybciej dostać się z Katowic w to miejsce. Jedziemy w drugiej połowie sierpnia br.

Będę bardzo wdzięczna za jakąkolwiek odpwiedź :)
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Gradac - opinie

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 09.06.2015 17:47

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone