Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gradac ????

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
MarcinG09
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 72
Dołączył(a): 24.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) MarcinG09 » 09.08.2015 18:40

VONPLES napisał(a):od 6 lat się urlopuję w Chorwacji....i uwierzcie, nie zabrałem żadnej kuny z Polski ( z wyjątkiem tych pozostałych z "ubiegłorocznych" wyjazdów)...płacę kartami.... Kuny wybieram w ostateczności z bankomatów...dzisiaj w tym "obszarze" Chorwacja niczym się nie różni od Polski!!



To chyba faktycznie była ostateczność :-( jak dobrze pamiętam to przy wymianie PLN/HRK wychodziło 0,58
tomasz97500
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 06.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomasz97500 » 06.07.2016 19:41

Witam, chciałem zapytać czy ktoś rozpoczyna wczasy w Gradac od 07.07.2016 ?
Miło by było się z kimś spotkać na miejscu. pozdrawiam
nadia2014
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 10.01.2018
Re: WRÓCIlIŚMY Z GRADAC

Nieprzeczytany postnapisał(a) nadia2014 » 10.01.2018 15:07

barkley10 napisał(a):Witam wszystkich,

Właśnie wróciliśmy z rodzinką z Gradacu. Mimo niezbyt wielu informacji oraz opinii na temat miejscowości na różnych forach, mogę z czystym sumieniem uznać wakacje AD 2015 za bardzo udane.

Gdyby ktoś miał pytania odnośnie samej miejscowości to pytajcie, chętnie podzielę się informacjami na temat miejscowości, atrakcji, plaż itp.

Pzdr.


witam
jesli to nie problem podaj namiary na twoja miejscowke
pozdrawiam i dziekuje :papa:
anka29
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 13.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) anka29 » 13.01.2018 16:27

Witam
mogę namiary na miejscówkę, szukamy dla 7 osób
anka29
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 13.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) anka29 » 13.01.2018 17:06

jakieś namiary na kwatery dla 7 osób z tarasem i pięknym widokiem na wodę i góry w adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
achtung
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 14.07.2006
Transport Gradac-Dubrovnik-Gradac

Nieprzeczytany postnapisał(a) achtung » 17.08.2018 12:26

Drodzy, czy ktos moze podpowiedziec gdzue szukac i jak w miare tanio znalezc busa tj. wyjechac wczesnie rano z Gradacu do Dubrovnika i jak wrocic do Gradaca wieczorem. Wg rozkladu jazdt ktory znalazlem w sieci, jest bus z Gradaca o 8.30 ale powrot juz o 15.30.Nieco za wczesnie.. Nic pozniejszego nie znalazlem... Czy ktos ma doswadczenie i moze cos podpowiedziec? :D Czy bedac w Dubvrovniku znajdziemy mimo wszystko busa powrotnego do Gradac w okolicach godzin wieczornych?
AgniesiaTomeczek
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 13.02.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) AgniesiaTomeczek » 29.12.2018 11:50

Witamy wszystkich:)
W 2019 roku wybieramy sie do Gradac, przeczytają caly wątek:) jesteśmy mile zaskoczeni tak pozytywna opinią na temat tej miejscowości:)

Jednak chcielibyśmy sie dowiedzieć czy byl ktos 2017-2018 rok ?
Czy ktoś by mógł polecić apartament, ville dla 2 osób z tarasem lub balkonem z widokiem na morze?
Czy nadal znajdują sie plaże dla nudystów?;)
Znaleźliśmy wypowiedź z 2015 roku ale wiadomo moglo sie cos zmienić:)
Czy z miejscowości jezdza autobusy do Dubrovika i w stronę Makarskiej ?

W tym roku bylismy w živogošće blato i mimo ze byl przystanek autobusowy zaden autobu sie nie zatrzymywal :(
Z gory dziekuje za wszelkie odpwowidzi:)
barkley10
Odkrywca
Posty: 74
Dołączył(a): 17.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) barkley10 » 31.12.2018 18:04

AgniesiaTomeczek napisał(a):Witamy wszystkich:)
W 2019 roku wybieramy sie do Gradac, przeczytają caly wątek:) jesteśmy mile zaskoczeni tak pozytywna opinią na temat tej miejscowości:)

Jednak chcielibyśmy sie dowiedzieć czy byl ktos 2017-2018 rok ?
Czy ktoś by mógł polecić apartament, ville dla 2 osób z tarasem lub balkonem z widokiem na morze?
Czy nadal znajdują sie plaże dla nudystów?;)
Znaleźliśmy wypowiedź z 2015 roku ale wiadomo moglo sie cos zmienić:)
Czy z miejscowości jezdza autobusy do Dubrovika i w stronę Makarskiej ?

W tym roku bylismy w živogošće blato i mimo ze byl przystanek autobusowy zaden autobu sie nie zatrzymywal :(
Z gory dziekuje za wszelkie odpwowidzi:)


Miejscówka jest całkiem duża, także myślę że każdy znajdzie coś dla siebie. W Gradacu jest bardzo dużo Czechów, chyba nawet jest jakieś ich biuro, które wynajmuje co najmniej dwa hotele. Kojarzy mi się są też knajpy gdzie leją tylko czeskie piwo.
Apartamentów jest dużo do wyboru, także wystarczy poszukać trochę po necie, a znajdziecie to czego szukacie. Generalnie miejscowość można podzielić na dwie części od górki z kościołem w lewo i prawo.
Plaża FKK jest jak się idzie w stronę Bristu.

Co do autobusów to niestety nie poradzę bo z nich nie korzystamy, ale z tego co pamiętam to przy hotelu Laguna był jakiś przystanek więc myślę że np. do Makarskiej jakieś kursy są.
Caro
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 07.01.2019
Re: Stari Grad-Arkada samochodem: moj pierwszy raz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Caro » 08.01.2019 09:26

Czesc! Niestety Baske mi ktoś zwinął i jedne co nam zaoferowano dla 2 rodzin w tym terminie to Gradac- Hotel Laguna. Bedzie to dla nas raczej baza typowo noclegowa, chcemy raczej pojezdzic i pozwiedzac. Mozecie mi cos polecic w okolicach? Interesuja nas zarówno widoki, jak i architektura, muzea...w zasadzie wszystko procz dyskotek ;)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 08.01.2019 09:34

Caro napisał(a):Czesc! Niestety Baske mi ktoś zwinął i jedne co nam zaoferowano dla 2 rodzin w tym terminie to Gradac- Hotel Laguna. Bedzie to dla nas raczej baza typowo noclegowa, chcemy raczej pojezdzic i pozwiedzac. Mozecie mi cos polecic w okolicach? Interesuja nas zarówno widoki, jak i architektura, muzea...w zasadzie wszystko procz dyskotek ;)

Witaj Caro.
Przeniosłem post do wątku o Gradac.
Przeczytaj wątek, a na dole strony masz podobne tematy o tej miejscowości.

Bonusy
https://gradac.hr/
https://croatia.hr/pl-PL/Destynacje/Reg ... ion-Splitu
Caro
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 07.01.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Caro » 08.01.2019 09:47

Dziekuje Janusz :) Pozdrawiam.

Chetnie dowiem sie tez czegos o jedzeniu, jedziemy po raz pierwszy z dziecmi...co warto sprobowac?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 08.01.2019 09:58

Caro napisał(a):Dziekuje Janusz :) Pozdrawiam.

Chetnie dowiem sie tez czegos o jedzeniu, jedziemy po raz pierwszy z dziecmi...co warto sprobowac?

W jedzeniu nie pomogę, w trakcie pobytów na kempingach (10 x) i kwaterach (5 x) nie korzystałem z restauracji.
Skoro macie zakwaterowanie w hotelu, to zapewne z wyżywieniem.
Może w menu będzie coś z dalmatyńskiej kuchni.
arturescu
zbanowany
Posty: 444
Dołączył(a): 22.11.2018
Re: Stari Grad-Arkada samochodem: moj pierwszy raz

Nieprzeczytany postnapisał(a) arturescu » 08.01.2019 10:59

Caro napisał(a):Czesc! Niestety Baske mi ktoś zwinął i jedne co nam zaoferowano dla 2 rodzin w tym terminie to Gradac- Hotel Laguna. Bedzie to dla nas raczej baza typowo noclegowa, chcemy raczej pojezdzic i pozwiedzac. Mozecie mi cos polecic w okolicach? Interesuja nas zarówno widoki, jak i architektura, muzea...w zasadzie wszystko procz dyskotek ;)


Czemu się tak upierasz na hotel, biorąc po uwagę, że baza apartamentów jest wielokrotnie większa i atrakcyjniejsza?

Jeżdżenie i zwiedzanie w sierpniu, to piękne plany, ale często bywa tak, że szybciutko się je rewiduje
po 2-3 wycieczkach w upale i tłumie. Zwłaszcza jak się jedzie z dziećmi. weź to pod uwagę.
Caro
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 07.01.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Caro » 08.01.2019 11:14

arturescu jak już pisalam jade po raz pierwszy, nigdy nie bylam za granicą. Korzystam z biura podrózy, chce sie czuc bezpiecznie. Pewnie nastepnym razem sama czego poszukam, w tej chwili jestem kompletnie "dzika".
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.04.2019 18:08

Mam nietypowe pytanie ;) a przynajmniej w wątku odpowiedzi nie znalazłam: czy przy plaży są toalety publiczne?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone