Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gradac ????

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
SylwiaK
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 08.06.2015
Re: Gradac - opinie

Nieprzeczytany postnapisał(a) SylwiaK » 09.06.2015 18:50

dziękować z całego serca !!!

Jakie polecacie książkowe przewodniki po Dalmacji ?? :D
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Gradac - opinie

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 09.06.2015 19:07

SylwiaK
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 08.06.2015
Re: Gradac - opinie

Nieprzeczytany postnapisał(a) SylwiaK » 09.06.2015 20:39

Zapoznałam się z zawartością forum, ale postów jest tak dużo, że czasowo lepiej odpowiedzieć na moje cztery pytania konkretnie aniżeli szperać dniami i szukać odpowiedzi na każde pytanie, choć takie grzebanie też ma swoje uroki, przyznaję ;-) Brak czasu powoduje, że idę na łatwiznę i pytam Was....

Wiem, że dzięki temu pytania i odpowiedzi się dublują, ale pewnie to nie pierwsza i nie ostatnia taka sytuacja.

Zmieniam ładnie temat na.....polskie podarunki dla właścicieli apartamentów, co lubią dostawać ?
Choć pewnie to nie ten wątek.. :oczko_usmiech:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Gradac - opinie

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 09.06.2015 20:49

SylwiaK napisał(a):polskie podarunki dla właścicieli apartamentów, co lubią dostawać ?
Choć pewnie to nie ten wątek.. :oczko_usmiech:

Oczywiście, że nie.

grzecznosciowy-prezent-dla-gospodarzy-t32476.html

Zawsze zadziwia mnie, jak zasłaniając się własnym brakiem czasu z rozkosznym wdziękiem można szastać cudzym.

Wyszukiwarka jest w prawym górnym rogu strony.

Ja stąd znikam. Mam swoje obowiązki. Zarobiona jestem. :mrgreen:
SylwiaK
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 08.06.2015
Re: Gradac - opinie

Nieprzeczytany postnapisał(a) SylwiaK » 09.06.2015 21:36

No cóż, szkoda, że tyle ironii w tych postach. Ale na szczęście potrafię sobie z tym poradzić.
Co do szastania cudzym czasem to istnieje coś takiego jak pomoc drugiej osobie, w woli przypomnienia jedno z drugim ma związek, od zawsze :-)
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Gradac - opinie

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 09.06.2015 21:38

Podałam Ci na tacy 25 stron odpowiedzi na Twoje pytanie o prezent dla gospodarzy. Naprawdę nie musisz aż tak wylewnie dziękować za pomoc.
SylwiaK
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 08.06.2015
Re: Gradac - opinie

Nieprzeczytany postnapisał(a) SylwiaK » 09.06.2015 21:44

Z niecierpiwością czekam na opinie o Gradacu od innych forumowiczów :)
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5792
Dołączył(a): 30.05.2010
Re: Gradac - opinie

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 12.06.2015 13:33

Mikromir napisał(a):Podałam Ci na tacy 25 stron odpowiedzi na Twoje pytanie o prezent dla gospodarzy. Naprawdę nie musisz aż tak wylewnie dziękować za pomoc.

A ja myślę, że trochę empatii by się czasem przydało :? Chwała Ci za to, że zalinkowałaś wątek będący odpowiedzią na zadane pytanie... ale komentarz był już zupełnie zbyteczny.
simon_pol
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 20.02.2015
Gradac - co polecacie?

Nieprzeczytany postnapisał(a) simon_pol » 06.07.2015 11:54

Wybieram się na 2 tygodnie do Gradaca. I jak zwykle nie planuję spędzać całego urlopu na plaży.
Czy możecie polecić jakieś "perełki" warte zobaczenia (oczywiście poza oczywistym Dubrovnikiem, Splitem czy wyspą Hvar)?
Brutaka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 183
Dołączył(a): 26.05.2013
Re: Gradac - co polecacie?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Brutaka » 10.07.2015 02:04

simon_pol napisał(a):Czy możecie polecić jakieś "perełki" warte zobaczenia (oczywiście poza oczywistym Dubrovnikiem, Splitem czy wyspą Hvar)?


Bezwzględnie Mostar (BiH), wręcz musowo - niesamowity klimat!
Rzut beretem od Gradaca wodospady Kravice (BiH) wodospady-kravice-t20032-75.html
omoz
Odkrywca
Posty: 70
Dołączył(a): 28.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) omoz » 10.07.2015 06:03

Po drodze do Mostaru polecam Blagaj(BiH)
barkley10
Odkrywca
Posty: 74
Dołączył(a): 17.04.2008
WRÓCIlIŚMY Z GRADAC

Nieprzeczytany postnapisał(a) barkley10 » 26.07.2015 12:00

Witam wszystkich,

Właśnie wróciliśmy z rodzinką z Gradacu. Mimo niezbyt wielu informacji oraz opinii na temat miejscowości na różnych forach, mogę z czystym sumieniem uznać wakacje AD 2015 za bardzo udane.

Gdyby ktoś miał pytania odnośnie samej miejscowości to pytajcie, chętnie podzielę się informacjami na temat miejscowości, atrakcji, plaż itp.

Pzdr.
PiotrekS
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 162
Dołączył(a): 29.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) PiotrekS » 26.07.2015 22:40

Jeśli możesz odpowiedzieć to pytam:
- jak z dostępnością apartamentów?
- jakie ceny? (najchętniej takie 2+1, 2+2)
- czy dużo ludzi na plażach i jak z czystością?
- jak z zakupami na miejscu?
Na razie tyle ;-)
zoolwik
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 31.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) zoolwik » 27.07.2015 09:09

Ja mam jedno pytanie, czy w Gradac jest jakiś fajny targ/stragan gdzie można kupić dobre owoce i to w rozsądnych cenach ? :)
krzysiek bb
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 117
Dołączył(a): 23.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzysiek bb » 27.07.2015 10:22

zoolwik napisał(a):Ja mam jedno pytanie, czy w Gradac jest jakiś fajny targ/stragan gdzie można kupić dobre owoce i to w rozsądnych cenach ? :)


Kiedy byłem w Gradacu (2 lata) temu owoce można było nabyć jedynie na pojedynczych stoiskach wzdłuż morza. Jednego dużego targu tam nie było.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone