Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gradac ????

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bosm@n
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 380
Dołączył(a): 28.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bosm@n » 25.07.2010 23:04

A ma kotś z mapkę miasta (Gradac, Brist) z ulicami? Jadę w ciemno, muszę już zaplanować gdzie się zatrzymać i zacząć szukać:-)
izunia23
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 30
Dołączył(a): 19.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) izunia23 » 10.08.2010 19:04

Mapka miasta http://www.gradac.hr/?show=15033 Po lewej stronie wybierz miasto i naciśnij Plan Mjesta


A co do samej miejscowości to muszę powiedzieć, że bardzo sympatyczna. Byłam tam w zeszłym roku i bardzo mi się podobało. Fajnie, że jest podzielona na dwie części. Ta od wschodu bardziej tłoczna (w tej części mieszkałam) natomiast od zachodu dużo spokojniejsza. Można znaleźć sobie ustronne miejsce na skałkach ale wiadomo trzeba pochodzić troszeczkę na pieszo :)
wikol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1903
Dołączył(a): 19.07.2013
GRADAC 2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikol » 27.05.2014 13:56

Witam,
W tym roku będzie brany na widelec GRADAC. Kto jedzie pod koniec sierpnia ?
Wstępnie mam zarezerwowany apartman na ul. Biokovskiej.
Jakieś polecane knajpki, lokale w Gradacu?

W zeszłym roku był Tucepi też pod koniec sierpnia.
mjr
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 13.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mjr » 29.05.2014 22:46

Cześć,
Odwiedził bym po 11 latach Gradac.

Czy ktoś mi podpowie jakiś dobry kontakt.
Chciał bym blisko morza i dalej od knajp.

Mój mail:
major77(at)wp.pl
wikol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1903
Dołączył(a): 19.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikol » 30.05.2014 09:18

Ja znalazłem tak:
www.gradac.hr, dalej zakładka apartmani sobe.
Masz chyba z 15 stron z mailami do właścicieli apartmanów.
mjr
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 13.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mjr » 30.05.2014 10:01

Bardzo Ci dziękuję.
Brutaka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 183
Dołączył(a): 26.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Brutaka » 11.06.2014 08:12

Nie chcę tworzyć nowego tematu odnośnie Gradac i będę wdzięczny za info od tych, którzy znają to miasteczko odnośnie dzikich - spokojnych (w przeciwieństwie do głównej) plaż. Gdzieś kiedyś wyczytałem, że trzeba podreptać w stronę Brist i trafimy na fajną, spokojną (dziką) plażę, z dala od miejskiego zgiełku. Możecie pomóc i wskazać dokładną lokację?
luks
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 109
Dołączył(a): 26.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) luks » 11.06.2014 12:48

Brutaka napisał(a):Nie chcę tworzyć nowego tematu odnośnie Gradac i będę wdzięczny za info od tych, którzy znają to miasteczko odnośnie dzikich - spokojnych (w przeciwieństwie do głównej) plaż. Gdzieś kiedyś wyczytałem, że trzeba podreptać w stronę Brist i trafimy na fajną, spokojną (dziką) plażę, z dala od miejskiego zgiełku. Możecie pomóc i wskazać dokładną lokację?


W stronę Brist jest deptak nad morzem więc i tak pewnie przez cały czas ktoś się "nad głową" kręci ale na pewno są tam "cichsze" miejsca niż w samym Gradac
Brutaka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 183
Dołączył(a): 26.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Brutaka » 11.06.2014 20:13

Dzięki. O resztę wypytam gospodarzy :)
Pestro
Odkrywca
Posty: 93
Dołączył(a): 24.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pestro » 11.06.2014 23:16

wusia napisał(a):Witam jestem tu nowa więc najpierw witam i pozdrawiam wszystkich. :P
Czytam Wasze forum juz jakiś czas i jestem pod wrażeniem ,piękne zdjęcia ,relacje przydatne podpowiedzi.Skromnie poproszę o radę ,zdjęcia i cokolwiek związane z Gradacem.Jedziemy pierwszy raz do Cro i padło właśnie na Gradac .Wiem że jest wiele innych miejsc mniej lub bardziej ciekawszych ale mnie właśnie chodzi o ta miejscowość.Czy ktoś tam spędzał urlop ,jakie jest to miasteczko ,,a może macie zdjęcia bo wszędzie są ale głównie hoteli i deptaka.,,a ja chciałabym zdjęcie jakiegos zakątka albo coś co jest godne uwagi z tej miejscowości,.Czy tam jest tylko ta wielka plaża czy są jakieś sympatyczne zatoczki.Prosze o odpowiedz.Pozdrawiam Wusia


Nie oglądaj fotek przed wyjazdem, bylismy tam dwa razy z rodzinką a wróciłbym tam ponownie, ale nie jestem sam :roll:
ps. wybierz się do Dubrownika, tylko pamiętaj, iż przez Bośnię możesz albo i nie legitymować się zieloną kartą, my osobiście 3 razy jechaliśmy i na tranzycie do Dubrownika nie żądane jej od nas.
Pestro
Odkrywca
Posty: 93
Dołączył(a): 24.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pestro » 11.06.2014 23:24

Brutaka napisał(a):Nie chcę tworzyć nowego tematu odnośnie Gradac i będę wdzięczny za info od tych, którzy znają to miasteczko odnośnie dzikich - spokojnych (w przeciwieństwie do głównej) plaż. Gdzieś kiedyś wyczytałem, że trzeba podreptać w stronę Brist i trafimy na fajną, spokojną (dziką) plażę, z dala od miejskiego zgiełku. Możecie pomóc i wskazać dokładną lokację?

"Miejski zgiełk" osobiście przy tej linii brzegowej w Cro, to każdy znajdzie coś dla siebie.
ps. zawsze coś znajdziecie dla siebie, jest wybór miejsca i do popływania i do wylegiwania się w słońcu, nawet bez tekstyliów.
Brutaka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 183
Dołączył(a): 26.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Brutaka » 13.06.2014 18:34

Dzięki Pestro ... zgadzam się, wszak Gradac ma największą (rozpiętościowo) plażę w całej Cro i myślę, że nie będzie problemu znaleźć dla siebie kawałem ustronnego miejsca.
maci78
Odkrywca
Posty: 96
Dołączył(a): 27.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) maci78 » 13.06.2014 19:43

Byliśmy 2 lata temu. Jak to wszędzie bywa. W centrum tłum - wystarczy odejść 10 - 15 minut i masz super malutkie plaże bez tłumu. owszem jest deptak za plecami ale byłem na przełomie lipca i sierpnia i za dużo osób nie drepta nad głową.

ogólnie Gradac bardzo ciepło wspominam i z chęcią bym wrócił ale na razie Brela (Scit) drugi raz pod rząd :)
psyho99
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 04.07.2013
Gradac - prośba o obiektywne porównanie

Nieprzeczytany postnapisał(a) psyho99 » 10.07.2014 09:57

W tym roku wybieramy się po raz 5 do Chorwacji i tym razem mamy największy problem z wyborem celu...
Na pewno będzie to południowa Dalmacja i prawdopodobnie Gradac.

Stąd prośba jeśli by ktoś mógł porównać tą miejscowość do Tucepi - gdzie byliśmy w zeszłym roku, bądź do Podgory gdzie byliśmy 2 lata temu. Obie te miejscowości były dość mocno zaludnione ale w sumie to nam tak nie przeszkadzało bo lubimy jak coś się dzieje i jest gdzie pochodzić wieczorami, oby tylko było miejsce na plaży :roll:

Chodzi mi o zaludnienie na plażach, ilość wolnych apartmani, ilość atrakcji i ogólne wrażenia w porównaniu do Tucepi czy Podgory. Te miejscowości znamy i mielibyśmy jakiś obraz o Gradacu. Z góry bardzo dziękuję :D
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 15.07.2014 00:23

Przyłączam się do pytania bo tez padło w tym roku może na Gradac. Wyjazd w środę 16.07 wiec zostało nie wiele czasu na decyzje
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone