Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gradac ????

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
wusia
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 03.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) wusia » 06.07.2009 10:53

Jeszcze raz bardzo dziękuję za odpowiedzi i czekam pod koniec lipca na relację z urlopu w Gradacu. ,kolegi SLAPOL-SLAPOLA :D :roll: :oops:
avensis
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 203
Dołączył(a): 21.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) avensis » 06.07.2009 15:56

W tym roku w czerwcu po raz 3 zagościliśmy do Grdaca. Miasteczko bardzo fajne jest wieczorem gdzie pochodzić. Albo w strone miasta na promenade ze sklepikami i knajpkami, albo w strone Bristu jest fajna promenada (z roku na rok ulepszana). Co do plaż to powiem szczerze ze jezdzilismy do Zaostrog. Plaza przy hotelach jest bardzo fajna ale niestety tłoczna, troche dalej bardziej kamienista. Jeśli macie autko to zaraz za Gradacem jest fajna zatoczka nie widoczna z drogi, ale łatwo ja znależć gdyż przy drodze jest parking nas kilka aut. Miedzy hotelami jest kilka apartamentów w jedny mz nich gospodarz sprzedaje wino i nalewki bardzo dobre i tanio. W miescie litrowa flaszka nalewki kosztuje 55 kuna a u niego 35 naprawde polecam.
wusia
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 03.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) wusia » 06.07.2009 22:40

Avensis a możesz podać przykładowe ceny w knajpkach .np.dania z owoców morza?I czy przypadła Wam do gustu jakaś restauracja z dobrym jedzeniem :P
sylvi
Globtroter
Posty: 52
Dołączył(a): 28.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) sylvi » 06.07.2009 23:05

Witam! Do Bristu-miejscowość obok jedziemy po raz 5. Do Gradacu chodzimy wieczorem promenada wzdłuż morza. Gradac jest miejscowością bardzo tłoczna, z kamienista plażą. Dzieci na pewno nie będą nudziły się w tej miejscowości. Pomiędzy Gradacem a Bristem jest jedna z słynniejszych dyskotek w Dalmacji-Pineta. Ponieważ nasz nocleg jest z wyżywieniem to nie jadamy w knajpkach, ale bardzo polecamy drinki w barze w Gradacu-chyba to jest Bistro!-pyszne. W naszym hoteliku jest restauracja, gdzie podają pyszne chorwackie dania-ale hotelik jest w Briscie-nazywa się Villa Lidus-polecam!
avensis
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 203
Dołączył(a): 21.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) avensis » 07.07.2009 01:46

Witam.
Cen w knajpach dokładnie nie pamiętam, ale napewno nie były zbyt wygórowane (w Zaostrog za rybe zapłaciłem o wiele wiecej niż w Gradacu) jest kilka knajp przy hotelach oraz po drugiej stronie na promenadzie. Na pewno jest w czym wybierać i mozna tanio zjeść. Co do Pinety to jest to napewno bardzo fajna knajpka, ale ceny do tanich nie należą. W połowie czerwca wieczorami świeciła pustkami a za piwo wołali chyba 19 kun.
wusia
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 03.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) wusia » 07.07.2009 12:09

Pytanie jeszcze do Salpola i Avensis czy zamawialiście kwatery czy jechaliście (jedziecie Salpol) w ślepo? I czy można (jesli to nie tajemnica) jaka kwatera czy hotel i jaki koszt.Przepraszam że tak wypytuję ale nie chcę popełnić jakiś ''finansowych'' błędów. :wink:
avensis
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 203
Dołączył(a): 21.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) avensis » 07.07.2009 14:01

Ja jechałem w ciemno, a kwatere znalazłem bez problemu. Było to w połowie czerwca koszt to 30 euro za 3 osoby (gospodarz chciał 40 ale że zrobiłem u niego spore zakupy nalewek to spuścił z ceny). Jeśli będziesz w Gradacu to polecam zajśc do jego piwniczki i pokosztować wina oraz nalewek (apartament miedzy hotelami przy drodze)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.07.2009 14:51

Ja od 6 lat jeżdżę w ciemno (od czasu, gdy przez net zarezerwowałem pobyt przy jadrance i odpoczywałem w hałasie :lol: ), tak będzie i tym razem. Avensis, czy jakieś namiary na "Twoją" kwaterkę mógłbyć podrzucić?
Z góry dzięki
Pozdravki
wusia
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 03.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) wusia » 07.07.2009 22:52

Avensis może wkleisz jakieś zdjęcia :?: 8)
avensis
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 203
Dołączył(a): 21.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) avensis » 08.07.2009 01:30

Witam.
Jutro podam maila do właściciela kwatery. Co do zdjęc to niestety nie przeszedłem kursu wklejania fotek :?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 08.07.2009 12:11

avensis napisał(a):Witam.
Jutro podam maila do właściciela kwatery. Co do zdjęc to niestety nie przeszedłem kursu wklejania fotek :?

Jutro, to ja już będę w trasie :cry: , może jakiś adresik :?:
ven
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 05.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ven » 08.07.2009 12:35

ja się wybieram do bristu będę tam 3-go sierpnia, myślę że to dobry wybór po zeszłorocznej crikvenicy-dramalj :D
avensis
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 203
Dołączył(a): 21.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) avensis » 08.07.2009 14:01

slapol napisał(a):
avensis napisał(a):Witam.
Jutro podam maila do właściciela kwatery. Co do zdjęc to niestety nie przeszedłem kursu wklejania fotek :?

Jutro, to ja już będę w trasie :cry: , może jakiś adresik :?:

Witaj Slapol
Jak bedziesz wjeżdzał do Gradaca skręc odrazu na hotele miniesz Labinece i po prawej stronie bedziesz miał domek z tabliczką Vino, Brandy. Zapukaj i dowiesz sie czy są wolne miejsca. Polecam też zakup nalewek (na mieście litrowa flaszka 55 kuna u niego 35).
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 08.07.2009 14:45

Dzięki bardzo :lol:
wusia
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 03.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) wusia » 08.07.2009 16:43

Slapol zrób zdjęcia kwatery ,,a jak się załapiesz na tą o której mówi avensis to tym bardziej proszę :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone