napisał(a) pasażer » 24.10.2009 16:19
jacky6 napisał(a):uwzględniając późną porę faktycznej transmisji, wszak będzie sporo przekładanki reklamowej dojdzie jeszcze przesunięcie czasu o godzinę...
Na całą relację w teleexpressie chyba nie ma co liczyć, a powtórka to nie to.
I tej przekładanki nie lubię, w przerwie zawsze najładniejsze rzeczy pokazują
Gołota