Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

gdzie na obiad w Czechach

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
swiniakk
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 129
Dołączył(a): 29.06.2005
gdzie na obiad w Czechach

Nieprzeczytany postnapisał(a) swiniakk » 06.07.2005 21:36

witam. gdzie można coś fajnego zjeść i co takiego w Czechach i w jakiej cenie?. najlepiej okolice Brna. pozdrawiam a dodam że 2 dorosłych i dziecko
Mariusz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 316
Dołączył(a): 19.04.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mariusz » 06.07.2005 23:24

Stary Jicin. Restauracja Zamecek.
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 06.07.2005 23:41

Ja w Czechach jadałem w knajpkach przy autostradzie. Może było trochę drożej ale jedzenie smaczne. Jest ich sporo. Ceny podobnie jak w Polsce. Jedno tylko mnie wk...ło. Cały czas słyszałem tylko brrrrrrzzzzzzzz, brrrrzzzzzzzz czyli odgłosy z autostrady.


Pozdrawiam
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 07.07.2005 06:56

Ja mam zastrzeżenia co do restauracji położonej bezpośrednio przy stacji beznynowej Shell w Mikulovie (bezpośrednio przed granicą).
Podczas ubiegłorocznego wyjazdu po przeszło 3h od zamówienia posiłku, uznaliśmy, że raczej go nie otrzymamy .....Przynajmniej kawę przynieśli i można było przez ten czas odpocząć.
Stefek
Croentuzjasta
Posty: 212
Dołączył(a): 22.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stefek » 07.07.2005 07:46

ally napisał(a):Ja mam zastrzeżenia co do restauracji położonej bezpośrednio przy stacji beznynowej Shell w Mikulovie (bezpośrednio przed granicą).
Podczas ubiegłorocznego wyjazdu po przeszło 3h od zamówienia posiłku, uznaliśmy, że raczej go nie otrzymamy .....Przynajmniej kawę przynieśli i można było przez ten czas odpocząć.


Zastrzeżenia!!!!! Ty masz Ally chyba anielską cierpliwość :lol:
Jacunio
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1645
Dołączył(a): 13.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacunio » 07.07.2005 07:57

Tylko nie idźcie do MacDonalda!
Menu dokładnie takie samo jak w PL, ale smaki zupełnie inne... :?

PozdraV
J.
dzidas
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 91
Dołączył(a): 20.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) dzidas » 07.07.2005 08:00

Jacunio napisał(a):Tylko nie idźcie do MacDonalda!
Menu dokładnie takie samo jak w PL, ale smaki zupełnie inne... :?

PozdraV
J.

Tutaj akurat się zgodzę, próbowałem tego czegoś w Frydek Mistek i tylko zgadzają się nazwy, smak już nie.
Pozdr.
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 07.07.2005 08:27

Stefek napisał(a):
ally napisał(a):Ja mam zastrzeżenia co do restauracji położonej bezpośrednio przy stacji beznynowej Shell w Mikulovie (bezpośrednio przed granicą).
Podczas ubiegłorocznego wyjazdu po przeszło 3h od zamówienia posiłku, uznaliśmy, że raczej go nie otrzymamy .....Przynajmniej kawę przynieśli i można było przez ten czas odpocząć.


Zastrzeżenia!!!!! Ty masz Ally chyba anielską cierpliwość :lol:


Z zasady posiadam.
W czasie wakacyjnym staram się zwiększyć ją do maximum :D Najgorsze było to, że miałam taką ogromną ochotę na samżeny syr. No cóż nie było mi dane. Jedno jest pewne w tym roku, w tym miejscu nie zarobią na mnie złamanej korony :wink:
frome
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 146
Dołączył(a): 09.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) frome » 07.07.2005 08:40

Zgadzam się z restauracją Zameczek w Starym Jicine, ale bliżej Brna jest ok. 5km za Prostejovem po lewej stronie (jadąc do Brna) fajna knajpka. Albo Rohlenka tuż przed samym Brnem.
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 07.07.2005 08:47

Jacunio napisał(a):Tylko nie idźcie do MacDonalda!
Menu dokładnie takie samo jak w PL, ale smaki zupełnie inne... :?

PozdraV
J.

Ja tego unikam jak ognia, w Polsce też. Co to za jedzenie -zestawy frytki z pepsi, słodkawa bułka z mięsem, szkoda że jeszcze nie podają kremówki ze schabowym - zresztą nie będę im podpowiadał bo jeszcze ten pomysł podchwycą. :lol:


Pozdrawiam
swiniakk
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 129
Dołączył(a): 29.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) swiniakk » 07.07.2005 08:49

a co dobrego podają jak ktoś pamięta jak to się nazywało to jeszcze lepiej bo coś zamówić i potem zastanawiać się czy człowiek doleci do kibelka no to wiecie............ 8O
frome
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 146
Dołączył(a): 09.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) frome » 07.07.2005 08:55

Większość zamawia smazeny syr a hranolky (mogę polecić), ale smazeny rizek i brambory (kotlet z ziemniakami) jest też dobry wybór.
swiniakk
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 129
Dołączył(a): 29.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) swiniakk » 07.07.2005 08:58

a ten syr to ser smażony w panierce???
frome
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 146
Dołączył(a): 09.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) frome » 07.07.2005 09:15

Tak. Życzę smacznego. A jeżeli zobaczysz knajpkę, gdzie stoi dużo ciężarówek, możesz spokojnie wejść. Kierowcy Tirów są najlepszą wizytówką dobrego jedzenia.
Stefek
Croentuzjasta
Posty: 212
Dołączył(a): 22.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stefek » 07.07.2005 09:19

swiniakk napisał(a):a ten syr to ser smażony w panierce???


Tak. To jest ser żółty panierowany tak jak kotlet schabowy. Bardzo dobry. Polecam.

hranolky = frytki
brambory = ziemniaki lub kartofle jak wolą niektórzy :lol:
Następna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone