Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie kupić rakije smakowe Primoszten im okolice.

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
krzysn
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 02.08.2007
Gdzie kupić rakije smakowe Primoszten im okolice.

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzysn » 30.08.2014 13:43

Witam. Siedzimy w Gebarsticy już tydzień i gospodarzowi skończła się Lozavica( bardzo dobra). Jako, że człowiek nie wielbłąd napić się musi proszę o info. gdzie można zdobić zakup" kontrolowany" domowej rakiji również smakowej( zwłaszcza smokvicy) koło Primoszten lub Rogoznicy. Pozdrwienia ( na sucho) z Gebarsticy.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 30.08.2014 14:51

krzysn napisał(a):Witam. Siedzimy w Gebarsticy już tydzień i gospodarzowi skończła się Lozavica( bardzo dobra). Jako, że człowiek nie wielbłąd napić się musi proszę o info. gdzie można zdobić zakup" kontrolowany" domowej rakiji również smakowej( zwłaszcza smokvicy) koło Primoszten lub Rogoznicy. Pozdrwienia ( na sucho) z Gebarsticy.


W Primosten co roku kupowałem u tego facia :P mijasz sklep Studenac, sklep mięsny Pivac i w lewo wchodzisz wąską uliczkę prowadzącą do posesji :P ma zajebistą oliwę, jeszcze lepsze wina, najlepszą rakiję, orahovice miał mieć gotową pod koniec sierpnia :P POLECAM!!!


Obrazek
Obrazek

https://www.google.pl/maps/@43.585842,1 ... CoOKDw!2e0

Pozdrawiam na mokro...z wrocka Daniel :wink:
krzysn
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 02.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzysn » 30.08.2014 15:11

Wielkie dzięki a już myślałem ,że wyschnę na wiór. Po 16 jedziemy na zakupy. Trzeba podlać dzisiejszy mecz "małych rycerzy". Może ktoś jeszcze poda jakieś namiary na rakije smakowe bo nasze "połówki" gustują w takowych oraz w proszku. Pozdrówka dla tych co już po wakacjach.
krzysn
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 02.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzysn » 30.08.2014 22:31

Witam.Przybyłem.Zobaczyłem. Zakupiłem.( Rakije, wisniówke. orzechówkę). Rakija spożyta za naszych małych wojowników. Gość zaczepiasty. Rakija b.dobra. Będziemy przed wyjazdem na pewno na "zakupach". Viva Polonia i z(dolny śląsk) . Pozdrówka.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 30.08.2014 23:52

krzysn napisał(a):Witam.Przybyłem.Zobaczyłem. Zakupiłem.( Rakije, wisniówke. orzechówkę). Rakija spożyta za naszych małych wojowników. Gość zaczepiasty. Rakija b.dobra. Będziemy przed wyjazdem na pewno na "zakupach". Viva Polonia i z(dolny śląsk) . Pozdrówka.

Na zdrowie :P
polleck
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 14.09.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) polleck » 14.09.2014 17:14

Witajcie.
Właśnie mam zamiar odwiedzić tego Pana, podpowiedzcie tylko po ile ma alkohole i oliwę? Ile pieniążków trzeba przygotować?

Z góry dzięki i pozdrawiam z Rogoznicy. Rafal Wroclaw ;)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 15.09.2014 12:41

polleck napisał(a):Witajcie.
Właśnie mam zamiar odwiedzić tego Pana, podpowiedzcie tylko po ile ma alkohole i oliwę? Ile pieniążków trzeba przygotować?

Z góry dzięki i pozdrawiam z Rogoznicy. Rafal Wroclaw ;)

Wina 40kuna
Rakija, Orahovica 60kuna
Oliwa 70kuna o ile pamiętam :roll: oczywiście za litrowe butelki 8)

:papa:

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Gdzie kupić rakije smakowe Primoszten im okolice.
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone