Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

kemping z psem

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kaska33
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 28.01.2010
kemping z psem

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaska33 » 28.01.2010 13:12

witam serdecznie
jestem nowa na forum i prosze nie linczowac mnie na wstepie ze źle zamiescilam temat czy nie doczytałam archiwum.Forum jest tak bardzo obszerne i dla osoby takiej jak ja która NIGDY jeszcze nie byla w Chorwacji zebranie tylu roznych wypowiedzi tak od siebie sie rozniacych ..sami wiecie..
W te wakacje mamy plany wybrac sie z przyczepa do Chorwacj (dwojka dzieci i pies) .Chialam zapytac czy ktos polecilby takie kempingi gdzie mozna miec psa i oczywiscie nie jest tłoczno i nie bardzo drogo.Nie zalezy nam rowniez na jakims specjalnym zwiedzaniu w tym roku dla dzieci liczy sie morze....poza tym psiak.Dlatego rejony nie musza byc bardzo na poludniu.Gdzie najlepiej i jak szukac.
I mala podpowiedz na czym najlepiej sie skupic przed taka wyprawa...
dziekuje zo odpowiedzi i pomoc
:)
mutiaq
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1892
Dołączył(a): 19.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutiaq » 28.01.2010 13:32

Cześć imienniczko ;)
może ten link pomoże...
Tu m.in. można ze zwierzami:
1
2
3
4
5
6
i myślę, że na większość kampów, również można :)
Pozdrawiam!
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.01.2010 00:54

kaska33 napisał(a):witam serdecznie
jestem nowa na forum i prosze nie linczowac mnie na wstepie ze źle zamiescilam temat czy nie doczytałam archiwum.Forum jest tak bardzo obszerne i dla osoby takiej jak ja która NIGDY jeszcze nie byla w Chorwacji zebranie tylu roznych wypowiedzi tak od siebie sie rozniacych ..sami wiecie..
W te wakacje mamy plany wybrac sie z przyczepa do Chorwacj (dwojka dzieci i pies) .Chialam zapytac czy ktos polecilby takie kempingi gdzie mozna miec psa i oczywiscie nie jest tłoczno i nie bardzo drogo.Nie zalezy nam rowniez na jakims specjalnym zwiedzaniu w tym roku dla dzieci liczy sie morze....poza tym psiak.Dlatego rejony nie musza byc bardzo na poludniu.Gdzie najlepiej i jak szukac.
I mala podpowiedz na czym najlepiej sie skupic przed taka wyprawa...
dziekuje zo odpowiedzi i pomoc
:)


Linczować Cię nie będę, ale ogonków w poście brakuje
(jest jeden w słowie nomen omen "źle" :wink: )

Co do kempingów gdzie nie jest tłoczno, nie bardzo drogo oraz gdzie można z pieskiem, to polecam Sveti Petar na Moru.

Szczegóły w relacji z 2006 roku - zapraszam
Ostatnio edytowano 29.01.2010 22:43 przez Janusz Bajcer, łącznie edytowano 1 raz
kaska33
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 28.01.2010
witam

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaska33 » 29.01.2010 22:29

Dziękuje bardzo za odpowiedź
relacja z pobytu ciekawa i fajnie napisana, teoretycznie wiem o co chodzi ale szukalam w necie strony tego campu i nie ma chyba ....jak w takim razie wygląda sprawa z rezerwacja czy takowa jest potrzebna....zreszta nie ukywam troche malo zdjec i co bardzo wazne dla mnie nie chce by byla ,,betonowa,, płyta na plazy zwirek, kamyki jak najbardziej ale nie beton...a tam chyba (moze sie myle) tak jest.
Poza tym panie Januszu o co dokladnie chodzi z tymi wtyczkami....przejsciówki rozumie w Polsce nie do kupienia...(?)O ile doczytalam to ma Pan dzieci w UK to powinien Pan wiedziec a sprawa wyglada tak ze mam przyczepe z UK i jak z tamtymi wtyczkami ...czy tez trzeba jakies pzrejsciówki?
pozdr i dziekuje
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.01.2010 22:41

Strony kempingów w Sveti Petar nie ma, bo to są małe przydomowe kempingi i jest ich tam kilka. Rezerwować nie trzeba.

Plaże w Sveti Petar są częściowo betonowe częściowo żwirowe.

Przejściówka do podłączenie prądu jest potrzebna na większości kempingów.

PS Synowie już są w Polsce.
m_cowboy
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 116
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) m_cowboy » 30.01.2010 13:48

A ja poleciłbym Ci ten camp: www.jasenowo.hr. Byłem tam w 2009. Trzeba rezerwować.
Jest dokładnie taki jak piszesz, że Ci się wymarzył:) W spokojnej okolicy, nieduży, ładna żwirowa i kamienista plaża. Łagodne zejście do morza.
Głównie rodziny z dziećmi. Zwierzaki też. Jest niedrogi.
W najbliższej okolicy nie ma nic do zwiedzania, natomiast: 10 min. - Szibenik (zwiedzanie i tanie zakupy), 30 min. NP KRKA, 20 min. Primoszten, 1h - Trogir
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: witam

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 30.01.2010 14:20

kaska33 napisał(a):Poza tym panie Januszu o co dokladnie chodzi z tymi wtyczkami...


W sprawie wtyczek i innych kempingowych patentów poczytaj ten temat
kaska33
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 28.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaska33 » 30.01.2010 20:38

Dziękuje :D za odpowiedzi


Janusz czy mógłbys mi podesłac kilka fotek samego kampingu i plazy przy nim , chodzi ten camp Sveti Petar który polecasz, a trudno jakies zdjecia jak nie ma strony www
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

z góry dziękuje

Zaciekawiły mnie jeszcze bardzo przychylne opinie na temat autocampu Puntica (Rażanac).....wiesz cos na ten temat ? :) oczywiscie forum przegladalam juz ale widze ze przemierzyles Chorwacje ,,z góry na dół...,,

pozdr :)
SVIBANJ
Croentuzjasta
Posty: 374
Dołączył(a): 31.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) SVIBANJ » 31.01.2010 13:28

kaska33 napisał(a):
Janusz ... Zaciekawiły mnie jeszcze bardzo przychylne opinie na temat autocampu Puntica (Rażanac).....wiesz cos na ten temat ? :) oczywiscie forum przegladalam juz ale widze ze przemierzyles Chorwacje ,,z góry na dół...,,


Mnie one nie tylko zaciekawiły ,ale nawet zadziwiły.Kamp ten miał być naszą bazą wypoczynkowo - wypadową do zwiedzania Pagu. Kilkanaście minut na tym kampie to było wszystko co byłem w stanie udźwignąć. Zdecydowanie nie mój klimat.Bardzo jestem ciekaw Januszu Twojej opinii o tym kempingu.
kaska33
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 28.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaska33 » 31.01.2010 13:47

SVIBANJ napisał(a):
kaska33 napisał(a):
.Kamp ten miał być naszą bazą wypoczynkowo - wypadową do zwiedzania Pagu. Kilkanaście minut na tym kampie to było wszystko co byłem w stanie udźwignąć. Zdecydowanie nie mój klimat..


a mozesz napisac w jamim sensie..? co było nie tak?
wiesz zbieram narazie wszelkie info by jak najlepiej sie przygotowac do wyjadu
:)
mruczycho
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 90
Dołączył(a): 04.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mruczycho » 31.01.2010 14:22

Ten camping to Ponta 2 własciciel to Bożko przyjazna dusza.
Pobyt z przyczepą , dobrze jest zarezerwować miejsce telefonicznie
tak robią Słoweńcy.Niemcy,Holendrzy.
Zdjecia Panoramio
Punta 2
Pies
Lokalizacja
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 31.01.2010 15:12

kaska33 napisał(a):Dziękuje :D za odpowiedzi

Janusz czy mógłbys mi podesłac kilka fotek samego kampingu i plazy przy nim , chodzi ten camp Sveti Petar który polecasz, a trudno jakies zdjecia jak nie ma strony www


Wszystkie zdjęcia jakie posiadam są w relacji, kempingu Puntica nie znam, ale tam plaże są bardziej przyjazne dzieciom, choć te w Sveti Petar też. (nie ma ostrych skał)
SVIBANJ
Croentuzjasta
Posty: 374
Dołączył(a): 31.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) SVIBANJ » 31.01.2010 15:15

kaska33 napisał(a):
... a mozesz napisac w jamim sensie..? co było nie tak?
wiesz zbieram narazie wszelkie info by jak najlepiej sie przygotowac do wyjadu
:)


Każdy z nas ma inne oczekiwania i przez pryzmat oczekiwań ocenia ten kamp.Bardzo wiele osób jest z niego zadowolonych, jest to naturalne i ja to rozumiem. Mnie jednak on zdecydowanie nie pasował z kilku powodów. Po pierwsze dojazd.Wjeżdżasz pomiędzy małe domki, bardzo wąską uliczkę i w pewnym momencie musisz po prostu wjechać komuś na podwórko. Ludzie chodzą spacerują , jadą a Ty się przeciskasz.
Po drugie ciasnota. Może mieliśmy pecha ale ilość namiotów przyczep i kamperów była naprawdę imponująca a wszyscy stłoczeni jak na parkingu przed supermarketem. Pomiędzy niektórymi namiotami było dosłownie pół metra wolnej przestrzeni.Może i on jest "mały i rodzinny" , ale mnie bardziej przypominał obóz uchodźców. Trzecia sprawa to cień.Generalnie jest z tym bardzo słabo i trzeba mieć wyjątkowego farta aby załapać sie pod jakieś rachityczne drzewko. Ja nie miałem. :D
No i plaża. Nie wiem na pewno,ale mam wrażenie,że plaża nie należy do kempingu ale jest po prostu plażą miejską.Miejsca do plażowania bardzo mało i poprzez to każdy skrawek "gęsto zaludniony".

Do tej pory w Cro nie podobały mi sie tylko dwie rzeczy. Ilość ludzi na plaży w Makarskiej i właśnie ten kamp. Pamiętaj,że jest to tylko moja, subiektywna ocena.Jest naprawdę wiele osób którym to miejsce pasuje i którzy z pobytu tam są bardzo zadowoleni. Może ja najzwyczajniej w świecie miałem pecha :D a może po prostu jestem marudą :D :D :D .
Całe szczęście jednym z ogromnych plusów "namiotowania" jest to,ze w każdej chwili możemy zebrać nacze "zabawki" i przenieść się do innej "piaskownicy"

Pozdrawiam serdecznie :papa:
kaska33
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 28.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaska33 » 31.01.2010 15:47

chyba ten camp Puntica sobie odpuszcze zdecydowanie ...nie sadze zeby moj malzoniek chcial sie przeciskac przyczepą przez taka ciasnote :lol: skoro tak źle dojechac , a cien tez priorytetem ... ;)

dzieki :)
dariuszsx
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) dariuszsx » 07.02.2010 13:58

Można spojrzeć tutaj Camping Planik

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
kemping z psem
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone