Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Zivogosce, Bilo, dylemat:)?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
L&M
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 21.01.2010
Zivogosce, Bilo, dylemat:)?

Nieprzeczytany postnapisał(a) L&M » 21.01.2010 13:23

Znalazłam dwa potencjalne apartamenty w Zivogosce Blato, jeden za 30e za dobe, drugi za 25e (apartamenty 2 osobowe). Wyjazd planuję na 15.08. Nie wiem jednak czy zarezerwować ten apartament czy jechać w ciemno i liczyć że znajdę jeszcze tańszy niż 25e za apartament? Chodzi mi o dwie miejscowości: Zivogosce lub Bilo/Primosten. Ze stron które przeglądałam a było ich sporo:) plus oczywiście forum, które wiernie czytam od dłuższego czasu, ta oferta jest najtańsza. A przyznam że właśnie na tym mi głównie zależy, wystarczy mi mała kuchnia, łazienka i łóżka:) jakby było do plaży do 200m to już byłoby super. Wiem że wielu z Was preferuje wyjazdy w ciemno jednak czułabym się lepiej psychicznie rezerwując wcześniej, tym większa byłaby motywacja do uciułania pieniędzy na wyjazd:) poza tym boję się że mogłabym nie znaleźć już kwatery w cenie za którą mogłam zarezerwować:)

Dodam jeszcze że użyłam opcji szukam, lecz odpowiedzi na pytanie nie znalazłam, jeżeli źle szukałam to przepraszam.

może ma ktoś namiar na kwatery jeszcze tańsze niż te które znalazłam?
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 21.01.2010 14:10

Taniej niż 25E za app2 osobowy w sierpniu czyli najdroższym sezonie :?: Tylko w Erze :wink:
L&M
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 21.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) L&M » 21.01.2010 14:17

czyli brać za 25e?:) dużo taniej w ciemno pewnie i tak nie znajde?:)

dzięki za szybką odpowiedź Rysio:)
aggakk
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 11.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) aggakk » 21.01.2010 14:45

Tez się zastanawiałam nad Bilo, ale tutaj na forum, jakbyś poszukała, znalazłam zdjęcia pokazujące jak bardzo blisko głównej drogi leży ta miejscowość (dzielnica Primosten). I dla mnie to był wystarczający powód rezygnacji z brania pod uwagę tego miejsca. Chociaż osobiście nie byłam i być może zdjęcia mnie zmyliły:)
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 21.01.2010 14:49

Blato to w mojej opinii ciekawszy rejon niż Primosten :)
krakusowa
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6442
Dołączył(a): 08.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 21.01.2010 15:00

We wrześniu 2009 r. ( II połowa ) w Żiwogosce Blato za dwójkę ( b.ładny apartament ) płaciliśmy 20 euro.
Wcześniej ceny oscylowały ok 25 - 30 Euro
Polecam ŻB - bardzo urokliwa i cicha osada, a dala od Jadranki :D
loxia
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 10.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) loxia » 21.01.2010 15:48

a czy jako początkujący mocno cromaniac i planujący pierwszy wyjazd mogłabym prosić o namiary na takie apartamenty dla dwójki?
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

jedziemy w 1 połowie września.
vazyl
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 153
Dołączył(a): 15.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) vazyl » 21.01.2010 19:27

Blato jest fajne. Za taką cenę to już w ogóle cyrk. Od ostatnich domów do morza jest nie dalej niż 400 metrów. Na miejscu pizzeria, bardzo dobra knajpa i mały sklepik. Nie wiem jak w sezonie ale początkiem września już było pustawo. Dobra baza wypadowa do zwiedzania okolic.
krakusowa
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6442
Dołączył(a): 08.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 24.01.2010 13:36

loxia napisał(a):a czy jako początkujący mocno cromaniac i planujący pierwszy wyjazd mogłabym prosić o namiary na takie apartamenty dla dwójki?
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

jedziemy w 1 połowie września.

wysłałam Ci namiary na ten apartament i na inne :D
może się przydadzą
smok131
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1017
Dołączył(a): 24.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) smok131 » 24.01.2010 16:34

jeżeli jedziecie samochodem to proponuję w ciemno,ja od kilku lat tak jeżdżę i zawsze znajdę coś interesującego w dobrej cenie 2 razy miałem rezerwację i nie bardzo byłem zadowolony :D
new1984
Croentuzjasta
Posty: 260
Dołączył(a): 18.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) new1984 » 24.01.2010 17:24

aggakk napisał(a):Tez się zastanawiałam nad Bilo, ale tutaj na forum, jakbyś poszukała, znalazłam zdjęcia pokazujące jak bardzo blisko głównej drogi leży ta miejscowość (dzielnica Primosten). I dla mnie to był wystarczający powód rezygnacji z brania pod uwagę tego miejsca. Chociaż osobiście nie byłam i być może zdjęcia mnie zmyliły:)


Jeśli chodzi o Bilo, to jeżdżą tam moi znajomi. Domki są bardzo blisko, a Jardanka zostaje w górze. Więc kiedy siedzieli na plaży, słyszeli tylko odgłosy z drugiej strony zatoczki, a aut z drogi powyżej nie było słychać.
W tym roku miałem tam jechać, ale jedziemy z dwuletnim szkrabem i szukamy trochę większych plaż.
mikokrak
Odkrywca
Posty: 60
Dołączył(a): 22.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mikokrak » 04.02.2010 13:05

Fiolek, ja też bardzo proszę o fotki i namiary i z góry dziękuje. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Heterka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 461
Dołączył(a): 21.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Heterka » 04.02.2010 13:37

Czy można prosić namiary na te apartamenty - z góry dziękuję.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
gaceq
Croentuzjasta
Posty: 206
Dołączył(a): 13.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) gaceq » 04.02.2010 13:45

W Balto jest fajnie :) Superr pizzza w Leut :)) Polecam serdecznie !!!!
kaarool
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 11
Dołączył(a): 15.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaarool » 05.03.2010 21:38

Fiolek jak bym mógł prosić również o te na miary:) Z góry dziękuje. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Zivogosce, Bilo, dylemat:)?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone