Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Apartmani Mirela Zivogosce

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
krzysiek_78
Podróżnik
Apartmani Mirela

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzysiek_78 » 17.01.2013 17:47

Witam mam pytanie czy ktoś może był w apartamencie Mirela Zivogosce Porat ? Jeśli tak to jaką macie opinię na jego temat
dzanas7
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) dzanas7 » 24.01.2013 20:08

Witam
Czy był ktoś z państwa w tym apartamencie. Jeśli tak to proszę o opinie.
Dziękuję
Monia169
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monia169 » 07.01.2014 17:23

Witam serdecznie,
Mam wielka prośbę, czy może byłeś w apartamencie Mirela w Zivogosce? Wybieramy się z mężem w tym roku, i nie za bardzo wiemy czego możemy się tam spodziewać. Szukamy jakiejś opinii o nim i nic.
Będę wdzięczna za informację,
Pozdrawiam,
Monika,
agni25
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) agni25 » 22.06.2014 17:26

Byłam z mężem w ubiegłym roku, we wrześniu. Zdjęcia odzwierciedlają stan faktyczny. Sama miejscowość o tej porze wyludniona, więc trochę było nudno. Często chodziliśmy do pobliskiego Igrane. Mężuś codziennie rano chodził po kawusię z lodziarni obok apartamentów (z filiżankami) :D
tomi3
Plażowicz
Apatament Mirela Żivogośce-Porad

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomi3 » 25.06.2015 22:00

Witam wszystkich . Mam pytanie , jedziemy z rodziną w sierpniu do apartamentu Mirela w Żivogśce-Porad .
Szukam opisu tego miejsca , jaki to apartament , co warto zwiedzić w okolicy ........ :papa: Z góry bardzo dziękuję .
JoannaMaxel
Cromaniak
Re: Apatament Mirela Żivogośce-Porad

Nieprzeczytany postnapisał(a) JoannaMaxel » 25.06.2015 22:05

:papa: My byliśmy w zeszłe wakacje dom nad Mirellą :D
JoannaMaxel
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) JoannaMaxel » 25.06.2015 22:07

cro-milosc-od-pierwszego-wejrzenia-drugie-spotkanie-t45911.html

tu opisałam nasz pobyt ;-)
za 10 dni wracamy ...
Margo87
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) Margo87 » 15.02.2020 17:13

Witam podbijam post. Proszę o opinie o apartamentach Morela. Planujemy pierwszą połowę czerwca.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019