Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nasze chorwackie powroty 2014 i 2015

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
JoannaMaxel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 583
Dołączył(a): 16.12.2013
Nasze chorwackie powroty 2014 i 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) JoannaMaxel » 06.07.2014 12:35

SPIS TREŚCI
Przed relacja : str 1 -2
Relacja 2014: od str 3 do str 9
Relacja 2015 od str 10 do ....
Obrazek


Jeszcze 4 dni do wyjazdu, czekałam na ten moment cały rok, planowałam, czytałam forum (i nie tylko) , liczyłam, kalkulowałam i szukałam idealnego miejsca. Te chwile poszukiwań dawały miłe wytchnienie po całym dniu pracy.
Przez Google Maps zwiedziłam już chyba całą Chorwację ;-) Mąż śmieje się ze mnie, że ja to już właściwie nie muszę jechać :-)

W zeszłym roku byliśmy w okolicach Omiś i w Parku Jezior Plitwickich. Już przekraczając granicę w Lucko wiedziałam, że muszę tam wrócić. Wiedzieliśmy, też w którym rejonie chcemy spędzić kolejne wakacje. Przez przypadek znaleźliśmy się w Tucepi - i to miejsce sprawiło, że wpadliśmy jak śliwki w kompot.
Ale studiując forum dowiedziałam się, że nasze Tucepi w terminie, w którym teraz jedziemy może być przeludnione, a nam zależy na ciszy i spokoju, wolimy małe wioski. ALE... na pewno będziemy gościć w Tucepi nie raz i nie dwa :-)
Więc plan na ten rok przedstawia się tak:
Zivogośće Porat od 12.07 do 21.07

PS. Lawenda ze zdjęcia, moja ogrodowa hodowla :-)
Test nowego aparatu i sprawdzenie umiejętności dodawania zdjęć na forum ;-) chyba dam radę, co?
Ostatnio edytowano 17.11.2015 19:30 przez JoannaMaxel, łącznie edytowano 5 razy
nimm2
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 204
Dołączył(a): 21.08.2010
Re: CRO - miłość od pierwszego wejrzenia, drugie spotkanie..

Nieprzeczytany postnapisał(a) nimm2 » 06.07.2014 18:40

napewno dasz...
loverosa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 750
Dołączył(a): 22.07.2012
Re: CRO - miłość od pierwszego wejrzenia, drugie spotkanie..

Nieprzeczytany postnapisał(a) loverosa » 06.07.2014 18:49

Ciekawie się zapowiada:) Lawendę kocham♥
JoannaMaxel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 583
Dołączył(a): 16.12.2013
Re: CRO - miłość od pierwszego wejrzenia, drugie spotkanie..

Nieprzeczytany postnapisał(a) JoannaMaxel » 06.07.2014 19:49

Niestety na prawdziwą relację z wakacji, przyjdzie Wam poczekać. Opiszę wszystko po powrocie, bo plan jest, rezerwacja jest, ale z nami, to już nigdy nic nie wiadomo. Więc nie będę wyprzedzała faktów :-)
OLAMELA
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 23.11.2012
Re: CRO - miłość od pierwszego wejrzenia, drugie spotkanie..

Nieprzeczytany postnapisał(a) OLAMELA » 06.07.2014 20:32

No to czekam...
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012
Re: CRO - miłość od pierwszego wejrzenia, drugie spotkanie..

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 08.07.2014 13:47

Hehe mój mąż też się ze mnie śmieje, że ja to już nie muszę jechać na wakacje, bo całą Chorwację już zjeździłam wzdłuż i w szerz na google street view.
W tym roku będę w Tucepi, ale dopiero we wrześniu, a może i Zivogosce odwiedzę :D
Pozdrawiam :D
Eunike1984
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1407
Dołączył(a): 30.06.2014
Re: CRO - miłość od pierwszego wejrzenia, drugie spotkanie..

Nieprzeczytany postnapisał(a) Eunike1984 » 08.07.2014 14:05

No to czekamy na relację ;) pozdrawiam :)
JoannaMaxel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 583
Dołączył(a): 16.12.2013
Re: CRO - miłość od pierwszego wejrzenia, drugie spotkanie..

Nieprzeczytany postnapisał(a) JoannaMaxel » 08.07.2014 21:17

agata26061 napisał(a):Hehe mój mąż też się ze mnie śmieje, że ja to już nie muszę jechać na wakacje, bo całą Chorwację już zjeździłam wzdłuż i w szerz na google street view.
W tym roku będę w Tucepi, ale dopiero we wrześniu, a może i Zivogosce odwiedzę :D
Pozdrawiam :D


Mam nadzieję, że będę Cię mogła szczerze zachęcić. Na pewno tak będzie, póki co pakowanie, pakowanie - ale to nawet lubię :-)
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012
Re: CRO - miłość od pierwszego wejrzenia, drugie spotkanie..

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 08.07.2014 22:53

JoannaMaxel napisał(a):
Mam nadzieję, że będę Cię mogła szczerze zachęcić. Na pewno tak będzie, póki co pakowanie, pakowanie - ale to nawet lubię :-)


OOOOOO ja pakowanie również lubię, bo to już taki przedsmak wakacji. Teraz już mam przygotowaną listę rzeczy do zabrania. Robię ją tak wcześnie, bo niemal codziennie coś mi do głowy przychodzi co zabrać, a że jedziemy z dwulatkiem to wolę mieć niezbędne rzeczy ze sobą :D
Eunike1984
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1407
Dołączył(a): 30.06.2014
Re: CRO - miłość od pierwszego wejrzenia, drugie spotkanie..

Nieprzeczytany postnapisał(a) Eunike1984 » 08.07.2014 22:54

Popieram powyższe wypowiedzi :D Też uwielbiam się pakować. Dużo wcześniej robię listę. Czuję wtedy, że niebawem wyjazd :D
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012
Re: CRO - miłość od pierwszego wejrzenia, drugie spotkanie..

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 08.07.2014 23:17

JoannaMaxel napisał(a):
PS. Lawenda ze zdjęcia, moja ogrodowa hodowla :-)
Test nowego aparatu i sprawdzenie umiejętności dodawania zdjęć na forum ;-) chyba dam radę, co?


...jasne że dasz radę , mogą być nawet większe...co by ci w laptopach lepiej widzieli :D

02cedbc6f69492ecmed.jpg
Kryniu
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 89
Dołączył(a): 23.07.2008
Re: CRO - miłość od pierwszego wejrzenia, drugie spotkanie..

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kryniu » 09.07.2014 11:25

Czekam i ja na relację.
Andzia*
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4553
Dołączył(a): 23.05.2014
Re: CRO - miłość od pierwszego wejrzenia, drugie spotkanie..

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andzia* » 09.07.2014 11:34

Coś z tymi mężami nie tak ! Śmieją się , że cały dzień coś szukam, sprawdzam na mapie a potem no to gdzie jedziemy? w którą stronę skręcić ? apartament zarezerwowany ? itd itp no cóż ktoś to musi ogarnąć i padło na ŻONY :wink:
trajano
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 320
Dołączył(a): 27.07.2007
Re: CRO - miłość od pierwszego wejrzenia, drugie spotkanie..

Nieprzeczytany postnapisał(a) trajano » 09.07.2014 11:54

Coś w tej Chorwacji jest, byliśmy już w Hiszpanii i bardzo do Chorwacji podobnej, Grecji. Ale mimo to jedyne miejsce, do którego chcemy wracać po raz n-ty to właśnie Chorwacja. Jeśli wszystko się powiedzie, to i w tym roku tam jedziemy, całkowicie na ślepo, nawet miejscowości nie określiliśmy. Mniej więcej część Chorwacji i dalej zobaczymy jak będzie ;-)
Magdalena S.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 920
Dołączył(a): 03.06.2008
Re: CRO - miłość od pierwszego wejrzenia, drugie spotkanie..

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magdalena S. » 09.07.2014 12:43

Andzia* napisał(a):Coś z tymi mężami nie tak ! Śmieją się , że cały dzień coś szukam, sprawdzam na mapie a potem no to gdzie jedziemy? w którą stronę skręcić ? apartament zarezerwowany ? itd itp no cóż ktoś to musi ogarnąć i padło na ŻONY :wink:


Ha ha, u nas tak samo :D
Oczywiście zapisuję się do czytania relacji... :papa:
Następna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Nasze chorwackie powroty 2014 i 2015
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone