Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

krótkie filmiki z Czarnogóry

Całkowita liczba ludności w Czarnogórze to 623 000 osób, przy czym gęstość zaludnienia w tym kraju wynosi 45 osób na jeden kilometr kwadratowy. Kraj ten jest aż 23 razy mniejszy od Polski. Aż 231 osób w przeliczeniu na 1000 osób w Czarnogórze posiada broń palną.
Andrzej G
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 203
Dołączył(a): 29.07.2005
krótkie filmiki z Czarnogóry

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andrzej G » 19.01.2008 20:15

w ubiegłym roku we wrześniu spędziłem 2 tygodnie w Czarnogórze .Poniżej link do strony gdzie zamieściłem na razie trzy krótkie filmy
http://pl.youtube.com/profile?user=azalg

miłego oglądania

pozdrav
Andrzej
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 19.01.2008 21:13

Z jednej strony dzięki za filmy, bardzo mi się te trasy podobają, z drugiej to nie jestem zadowolony, że je umieściłeś ( " Z Lovcen przez Njegusi do Kotoru", i "Wzdłuż jeziora Szkoderskiego" ) bo po ich oglądnięciu moja małżonka powiedziała, że tą trasą chyba nie pojedzie. :( (nawet jako pasażer)

A myślałem, że w tym roku zaliczymy Czarnogórę z tymi trasami.

Pozdrav :D
Ryszard_K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 615
Dołączył(a): 27.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ryszard_K » 19.01.2008 21:30

to lubię, przy tych zdjęciach droga na Hvarze to "bułka z masłem"
Andrzeju, jaką kamerą kręciłeś?
mam sporo filmów robionych DV i nie wiem jak będzie z jakością a chciałbym je zamieścić na forum . jeszcze nie korzystałem z YOUTUBE
Andrzej G
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 203
Dołączył(a): 29.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andrzej G » 20.01.2008 12:52

Ryszard_K napisał(a):to lubię, przy tych zdjęciach droga na Hvarze to "bułka z masłem"
Andrzeju, jaką kamerą kręciłeś?
mam sporo filmów robionych DV i nie wiem jak będzie z jakością a chciałbym je zamieścić na forum . jeszcze nie korzystałem z YOUTUBE


JVC GZ-MG77E-dwa lata temu się wykosztowałem ale teraz nie żałuję.Ale ty się nie przejmuj, oryginał z tej kamery dużo traci na jakości bo aby umieścić 10 min na YouTube muszę przetwarzać w niskiej rozdzielczości

ps droga na Hvarze to autustrada :lol:

pozdr
Andrzej G
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 203
Dołączył(a): 29.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andrzej G » 20.01.2008 13:16

krakuscity napisał(a):Z jednej strony dzięki za filmy, bardzo mi się te trasy podobają, z drugiej to nie jestem zadowolony, że je umieściłeś ( " Z Lovcen przez Njegusi do Kotoru", i "Wzdłuż jeziora Szkoderskiego" ) bo po ich oglądnięciu moja małżonka powiedziała, że tą trasą chyba nie pojedzie. :( (nawet jako pasażer)

A myślałem, że w tym roku zaliczymy Czarnogórę z tymi trasami.

Pozdrav :D


Nie jest tak zle jak to wygląda na filmie ...fakt trzeba mieć samochód ze 100% sprawnym układem chłodniczym i hamulcowym.Jest bardzo bezpiecznie na tych drogach i niech żona się nie obawia.Zjazd do zatoki kotorskiej pozostawia niezapomniane przeżycie...jest o zjazd o długości 12 km z wysokości chyba 1000 m serpentyną z 25 zakrętami.REWELACJA.My jechaliśmy przed zachodem słońca ...dzięki temu przeżywaliśmy przepiękny zachód słońca nad zatoką Kotorską.Na pewno w przyszłości powtórzę tą trasę rano kiedy słońce będzie za plecami.Moja żona też trochę strachliwa ale się nie bała...no może nad szkoderskim raz zasłoniła oczy...ale pewnie to było dla żartu.Jak przed chwilą powiedziała trochę się bała wjazdu do Monastyru Ostrog.
Powiem krótko ,Czarnogóra jest przecudowna swoimi górami.Chorwacja przecudowna swoimi wyspami i parkami krajobrazowymi.Filmy zamieściłem dla zachęty aby tam pojeżdzić bo warto

pozdrav
Kacper111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1144
Dołączył(a): 04.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kacper111 » 31.05.2008 16:37

no droga nie jest za ciekawa ale za to jakie widoki...
Aglaia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1610
Dołączył(a): 03.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aglaia » 02.06.2008 10:08

krakuscity napisał(a): bo po ich oglądnięciu moja małżonka powiedziała, że tą trasą chyba nie pojedzie. :( (nawet jako pasażer)



Ja tam strachliwa jestem (szczególnie jak jeżdżę jako pasażer) a zjazd do Kotoru przeżyłami i uważam, że było warto :lol: . Raz tylko poczułam się nie zaciekawie jak zobaczyłam jadący za nami autokar Neckermana :roll: .

Powrót do Czarnogóra - Црна Гора



cron
krótkie filmiki z Czarnogóry
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone