Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kartą na bramkach W Cro

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 15.05.2010 19:34

Bahama napisał(a):A mówią że posiadanie kart kredytowych - bezcenne jest... i że może zjednać ci wielu przyjaciół...

No jak bezcenne? :):) Za obsługę trzeba płacić, nie? :)
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 15.05.2010 19:37

AndrzejJ. napisał(a):
darek1 napisał(a):
Bocian napisał(a):
darek1 napisał(a):
jasio napisał(a):
Bocian napisał(a):Trzy moje i trzy żony. Bank Pekao S.A.
Bocian przepraszam za ciekawość ale po co Wam 6 kart z tego samego banku :?:


Ciekawe skąd miał 6 kart - pewnie ukradł.

Teraz napisze ci już bez żadnych skrótów : pierdol się ty żałosny kutasie, forumowy pojebie. Pozdrawiam.



Wulgarność kolegi Bociana przeszła wszelkie granice. Za powiedzenie na kolegę cytuję " Byłeś palantem, jesteś palantem i do końca życia będziesz palantem" otrzymałem żółtą kartkę.

Wobec powyższego oczekuję od Administratora natychmiastowej reakcji czyli wręczenia kartki stosownego koloru. Myślę, że w tym przypadku żółta to za mało. Z poważaniem dla kolegi Bociana, kulturalny cromaniak Darek1

Myślę,że powinni zbananować ciebie.W ,,kulturalny'' sposób napisałeś,że bocian ukradł karty.Żenada.


Przygadał kocioł garnkowi.
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 15.05.2010 19:38

Bocian napisał(a):
darek1 napisał(a):
Bocian napisał(a):
darek1 napisał(a):
jasio napisał(a):
Bocian napisał(a):Trzy moje i trzy żony. Bank Pekao S.A.
Bocian przepraszam za ciekawość ale po co Wam 6 kart z tego samego banku :?:


Ciekawe skąd miał 6 kart - pewnie ukradł.

Teraz napisze ci już bez żadnych skrótów : pierdol się ty żałosny kutasie, forumowy pojebie. Pozdrawiam.



Wulgarność kolegi Bociana przeszła wszelkie granice. Za powiedzenie na kolegę cytuję " Byłeś palantem, jesteś palantem i do końca życia będziesz palantem" otrzymałem żółtą kartkę.

Wobec powyższego oczekuję od Administratora natychmiastowej reakcji czyli wręczenia kartki stosownego koloru. Myślę, że w tym przypadku żółta to za mało. Z poważaniem dla kolegi Bociana, kulturalny cromaniak Darek1

Pmwd.[/quote]

No cóż innego mogłem się spodziewać. Kolega nie emanuje inteligencją.
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 15.05.2010 19:44

darek1 napisał(a):
AndrzejJ. napisał(a):
darek1 napisał(a):
Bocian napisał(a):
darek1 napisał(a):
jasio napisał(a):
Bocian napisał(a):Trzy moje i trzy żony. Bank Pekao S.A.
Bocian przepraszam za ciekawość ale po co Wam 6 kart z tego samego banku :?:


Ciekawe skąd miał 6 kart - pewnie ukradł.

Teraz napisze ci już bez żadnych skrótów : pierdol się ty żałosny kutasie, forumowy pojebie. Pozdrawiam.



Wulgarność kolegi Bociana przeszła wszelkie granice. Za powiedzenie na kolegę cytuję " Byłeś palantem, jesteś palantem i do końca życia będziesz palantem" otrzymałem żółtą kartkę.

Wobec powyższego oczekuję od Administratora natychmiastowej reakcji czyli wręczenia kartki stosownego koloru. Myślę, że w tym przypadku żółta to za mało. Z poważaniem dla kolegi Bociana, kulturalny cromaniak Darek1

Myślę,że powinni zbananować ciebie.W ,,kulturalny'' sposób napisałeś,że bocian ukradł karty.Żenada.


Przygadał kocioł garnkowi.

Żaden z ciebie garnek.Młot po prostu.
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 15.05.2010 20:00

darek1 napisał(a):
Bocian napisał(a):
darek1 napisał(a):
jasio napisał(a):
Bocian napisał(a):Trzy moje i trzy żony. Bank Pekao S.A.
Bocian przepraszam za ciekawość ale po co Wam 6 kart z tego samego banku :?:


Ciekawe skąd miał 6 kart - pewnie ukradł.

Teraz napisze ci już bez żadnych skrótów : pierdol się ty żałosny kutasie, forumowy pojebie. Pozdrawiam.



Wulgarność kolegi Bociana przeszła wszelkie granice. Za powiedzenie na kolegę cytuję " Byłeś palantem, jesteś palantem i do końca życia będziesz palantem" otrzymałem żółtą kartkę.

Wobec powyższego oczekuję od Administratora natychmiastowej reakcji czyli wręczenia kartki stosownego koloru. Myślę, że w tym przypadku żółta to za mało. Z poważaniem dla kolegi Bociana, kulturalny cromaniak Darek1


Czego się spodziewałeś po swoim wystąpieniu :?: że ktoś Ci brawa będzie bił :?: Gdybyś podobny tekst zapodał osobiście dostałbyś najzwyczajniej w świecie po pysku. Proponuję na przyszłość abyś myślał zanim zaczniesz nap...ć w klawiaturę albo po prostu po pijaku nie włączaj komputera. To jest moja sugestia do której proponuję się zastosować w przeciwnym razie będziemy zmuszeni Ci w tym pomóc.

Proszę wszystkich o powrót do tematu :idea:
jasio
Cromaniak
Posty: 747
Dołączył(a): 02.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jasio » 15.05.2010 21:20

Rysio Ty nie strasz tylko działaj .

Czynności niedozwolone
Zabronione jest używanie zwrotów obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz).
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 15.05.2010 21:39

[quote="jasio"]Rysio Ty nie strasz tylko działaj .

Czynności niedozwolone
Zabronione jest używanie zwrotów obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz).[/
quote]

Kogo Ty Rysiu straszysz. Sam nie przestrzegasz regulaminu. Zaprzeczasz sam sobie. Definitywnie się kompromitujesz.
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 15.05.2010 21:43

Rysio napisał(a):
darek1 napisał(a):
Bocian napisał(a):
darek1 napisał(a):
jasio napisał(a):
Bocian napisał(a):Trzy moje i trzy żony. Bank Pekao S.A.
Bocian przepraszam za ciekawość ale po co Wam 6 kart z tego samego banku :?:


Ciekawe skąd miał 6 kart - pewnie ukradł.

Teraz napisze ci już bez żadnych skrótów : pierdol się ty żałosny kutasie, forumowy pojebie. Pozdrawiam.



Wulgarność kolegi Bociana przeszła wszelkie granice. Za powiedzenie na kolegę cytuję " Byłeś palantem, jesteś palantem i do końca życia będziesz palantem" otrzymałem żółtą kartkę.

Wobec powyższego oczekuję od Administratora natychmiastowej reakcji czyli wręczenia kartki stosownego koloru. Myślę, że w tym przypadku żółta to za mało. Z poważaniem dla kolegi Bociana, kulturalny cromaniak Darek1


Czego się spodziewałeś po swoim wystąpieniu :?: że ktoś Ci brawa będzie bił :?: Gdybyś podobny tekst zapodał osobiście dostałbyś najzwyczajniej w świecie po pysku. Proponuję na przyszłość abyś myślał zanim zaczniesz nap...ć w klawiaturę albo po prostu po pijaku nie włączaj komputera. To jest moja sugestia do której proponuję się zastosować w przeciwnym razie będziemy zmuszeni Ci w tym pomóc.

Proszę wszystkich o powrót do tematu :idea:




Jako moderator jesteś spalony, nie nadajesz się na tą funkcję. Brak ci charyzmy i predyspozycji. Nie jesteś obiektywny w działaniu. Ostrzegasz mnie, a nie osoby które użyły wulgarnych słów typu kutasie pojebany itp. Sam poddajesz się emocjom mówiąc, że po pijaku napierdalam w klawiaturę. No kolego Moderatorze kogo jak kogo ale ciebie obowiązuje trzeżwy umysł, a ty stajesz się zwierzyną łowną Bociana, Andrzeja. Przykre ale prawdziwe. Straciłem do Ciebie zaufanie.
Ostatnio edytowano 15.05.2010 22:11 przez darek1, łącznie edytowano 1 raz
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 15.05.2010 21:44

Kolego Moderatorze czy strach cię sparaliżował ??????
Teraz już nie masz wyjścia musisz brnąć w bagnie.
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 15.05.2010 21:45

darek1 napisał(a):
Rysio napisał(a):
darek1 napisał(a):
Bocian napisał(a):
darek1 napisał(a):
jasio napisał(a):
Bocian napisał(a):Trzy moje i trzy żony. Bank Pekao S.A.
Bocian przepraszam za ciekawość ale po co Wam 6 kart z tego samego banku :?:


Ciekawe skąd miał 6 kart - pewnie ukradł.

Teraz napisze ci już bez żadnych skrótów : pierdol się ty żałosny kutasie, forumowy pojebie. Pozdrawiam.



Wulgarność kolegi Bociana przeszła wszelkie granice. Za powiedzenie na kolegę cytuję " Byłeś palantem, jesteś palantem i do końca życia będziesz palantem" otrzymałem żółtą kartkę.

Wobec powyższego oczekuję od Administratora natychmiastowej reakcji czyli wręczenia kartki stosownego koloru. Myślę, że w tym przypadku żółta to za mało. Z poważaniem dla kolegi Bociana, kulturalny cromaniak Darek1


Czego się spodziewałeś po swoim wystąpieniu :?: że ktoś Ci brawa będzie bił :?: Gdybyś podobny tekst zapodał osobiście dostałbyś najzwyczajniej w świecie po pysku. Proponuję na przyszłość abyś myślał zanim zaczniesz nap...ć w klawiaturę albo po prostu po pijaku nie włączaj komputera. To jest moja sugestia do której proponuję się zastosować w przeciwnym razie będziemy zmuszeni Ci w tym pomóc.

Proszę wszystkich o powrót do tematu :idea:




Jako moderator jesteś spalony, nie nadajesz się na tą funkcję. Brak ci charyzmy i predyspozycji. Nie jesteś obiektywny w działaniu. Ostrzegasz mnie, a nie osoby które użyły wulgarnych słów typu kutasie pojebany itp.

A czyż nie jesteś kutasem pojebanym ? nie jesteś lotnikiem tylko handlarzem skarpetek i to już każdy wie
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 15.05.2010 21:54

Kolejna wypowiedz odważny Moderatorze Rysiu. Skoro tak wolno to i ja zacznę co poniektórych poustawiać na forum wulgarnymi słowami. Brak reakcji ze strony Moderatora to twoja słabość.
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 15.05.2010 21:56

Jestem cierpliwy, poczekam trochę.
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 15.05.2010 21:58

darek1 napisał(a):Kolego Moderatorze czy strach cię sparaliżował ??????
Teraz już nie masz wyjścia musisz brnąć w bagnie.

Pewnie darku 1 jesteś złodziejem i zboczeńcem. :D Pewnie,więc pewnie nie jesteś. :D
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 15.05.2010 22:14

Poczekam kolego na wypowiedz Admina, Janusza Bajcera, a najlepiej gdyby wypowiedział sie Morski Pas. Do niego mam wielki szacunek. Mów dalej, a zobaczymy czym to się zakończy. Do trzech razy sztuka ???
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 15.05.2010 22:18

darek1 napisał(a):Poczekam kolego na wypowiedz Admina, Janusza Bajcera, a najlepiej gdyby wypowiedział sie Morski Pas. Do niego mam wielki szacunek. Mów dalej, a zobaczymy czym to się zakończy. Do trzech razy sztuka ???

A do Morskiego masz? a do Bociana nie bo to prawdopodobnie złodziej?
taa...młocie
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Kartą na bramkach W Cro - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone