Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wróciłem z Hvaru i Ciovo przez Budapeszt i Wiedeń, pytajcie

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
zebronek
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 09.07.2008
Wróciłem z Hvaru i Ciovo przez Budapeszt i Wiedeń, pytajcie

Nieprzeczytany postnapisał(a) zebronek » 09.08.2008 02:36

Witajcie. Tak jak w tytule zwiedziłem w/w miejscowości, jechałem z Wrocławia poprzez Wiedeń (nocleg) na Wyspę Ciovo do Ivan Dolac. Potem na Wyspę Ciovo do miejscowości Okrug Gornji. Drogę powrotną przez Budapeszt (nocleg) oraz znowu Wiedeń(nocleg). Jechaliśmy w 2 osoby dorosłe i małe dziecko
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 09.08.2008 07:44

Ivan Dolac to chyba na Hvarze :wink: ...
A tak na serio.Skoro juz postanowiłeś założyć nowy temat, to wrzuć do niego coś, czego jeszcze na forum nie ma (żeby istnienie tego tematu miało sens). Napisz coś, czego jeszcze nikt nie napisał, bo nie wiedział, bo nie zauważył itp.Hvar i Čiovo to ogromnie popularne wśród Polaków wyspy i na ich temat na forum można zaleźć krocie info.
Ale jeśli masz do powiedzenia (napisania) coś, co nas zaskoczy lub poinformuje o nowościach, czy też chcesz podzielić się z nami swoim wrażeniami (zdać relację) to pisz proszę.
Pozdrawiam
Rdk79
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 11.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rdk79 » 11.08.2008 17:01

Witaj!
Którą trasę polecasz? I czym się kierowałeś?
Dzięki.
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003
Re: Wróciłem z Hvaru i Ciovo przez Budapeszt i Wiedeń, pytaj

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 11.08.2008 19:47

zebronek napisał(a):Witajcie. Tak jak w tytule zwiedziłem w/w miejscowości, jechałem z Wrocławia poprzez Wiedeń (nocleg) na Wyspę Ciovo do Ivan Dolac. Potem na Wyspę Ciovo do miejscowości Okrug Gornji. Drogę powrotną przez Budapeszt (nocleg) oraz znowu Wiedeń(nocleg). Jechaliśmy w 2 osoby dorosłe i małe dziecko


hmmmm...... byłeś,.... wróciłeś. Aleś teraz mądry. Każdemu możesz doradzić fachowo i profesjonalnie. :wink:
Tak nieskromnie się zapytam .... który to był z kolei wypad do Chorwacji. :?:
ps. znowu się czepiam. Dwa posty wyżej Kasia już napisała. ......
Posty "byłem... pytajcie" są delikatnie mówiąc bardzo zabawne.
Chcesz się podzielić informacjami, pisz relację, wklejaj zdjęcia. Zainteresowani nawet między wierszami znajdą szukane informacje. Jak nie będzie- zadadzą szczegółowsze pytania.
waldis
Croentuzjasta
Posty: 293
Dołączył(a): 06.07.2008
Re: Wróciłem z Hvaru i Ciovo przez Budapeszt i Wiedeń, pytaj

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldis » 11.08.2008 20:32

woka napisał(a):Posty "byłem... pytajcie" są delikatnie mówiąc bardzo zabawne.
Chcesz się podzielić informacjami, pisz relację, wklejaj zdjęcia. Zainteresowani nawet między wierszami znajdą szukane informacje. Jak nie będzie- zadadzą szczegółowsze pytania.


Niby racja, ale wtedy licznik postów nie drgnie z miejsca. A "wracaczom pytaczom" tylko o to chodzi.

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Wróciłem z Hvaru i Ciovo przez Budapeszt i Wiedeń, pytajcie
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone