Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Noclegi w Fazana - poszukiwane

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Rafani
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 10.05.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafani » 10.05.2018 12:49

Dzień dobry.

Dołączając się do tematu proszę o jakieś namiary na pokoje lub apartamenty dla 4 osób - rdzina z dwójką dzieci w wieku 10 i 12 lat na zachodzie Istri, oczywiście może być i Fazana.

Wiadmosci proszę na priv.

Dziękuje
Rafani
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 10.05.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafani » 10.05.2018 13:09

Bardzo proszę o namiary i ew. foto oraz krótki opis wraz z proponowaną ceną od tej Pani/na
pau.man
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 13.05.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) pau.man » 13.05.2018 12:21

Również poszukuję noclegów w Fazanie dla 8 osób (4 pokoje). Jeśli ktoś ma namiar prosiłabym o przesłanie na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Mario440
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 21.05.2018
Noclegi w Fazana - poszukiwane

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mario440 » 21.05.2018 18:35

Witam ,
Dołączając się do tematu proszę o jakieś namiary na pokoje , campingi lub apartamenty dla 2+1 na Fazana. mogą być inne mniejsze miejscowości na Istrii.Proszę o info na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Piratez
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 13.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piratez » 17.07.2018 11:51

Witam wszystkich,

Mam pytanie czy w sierpniu można jechać w okolicę Fazany w ciemno? chętnie bym wynajął kwaterę na miejscu jak to robiłem zawsze w Dalmacji.
Roms
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 18.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roms » 18.07.2018 19:54

Witam,

Czy polecicie noclegi w Fazanie?
Proszę o podesłanie namiarów
Pozdrawiam
Roman
ghost41
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 01.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ghost41 » 24.07.2018 13:55

Posiada ktoś namiary na noclegi dla 2 osób w Fazanie ?
Krzysztof 77
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 03.08.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzysztof 77 » 03.08.2018 11:08

Hej masterb,bardzo proszę o namiar adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Krzysztof 77
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 03.08.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzysztof 77 » 03.08.2018 11:17

Witam wszystkich,ma ktoś jakieś doświadczenia z poszukiwania noclegu w Fazanie na tzw. ciemno,czy w sezonie jest z tym problem czy nie ma się czego obawiać,pozdrawiam
juzeff
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 09.09.2018
Re: Koszt urlopu w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) juzeff » 09.09.2018 22:21

trzeci napisał(a):Nasze podsumowanie kosztów urlopu w 2018 :
- termin : 20-29.08
- miejscowość : Fazana (Istria)

wrzuć mi proszę PW z namiarami na Twoje lokum jeśli to nie problem. Z góry dzięki.
_alicja:)_ napisał(a):FAZANA -Istria
apartament 2+2 z tarasem, klimą

wrzuć mi proszę PW z namiarami na Twoje lokum jeśli to nie problem. Z góry dzięki.

Przepraszam za ten post, ale nie mogę pisać PW.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107678
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.09.2018 22:29

PW można pisać po 4 postach.
JacekPiętka
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 23.10.2018
Valbandon - czy warto

Nieprzeczytany postnapisał(a) JacekPiętka » 24.10.2018 12:18

Jak pisałem w innym wątku dopiero rozpoczynam przygodę z Chorwacją. Wstępnie planujemy wyjazd na Płw. Istria. Pierwsze typy to Fazana i jej okolice. I tu pojawia się pytanie gdzie w Fazanie najlepiej szukać noclegu, w której części. Czy Valbandon to dobry wybór?

Jeśli wg. Was Fazana to nie najlepsza opcja to proszę powiedzieć gdzie warto wybrać się z rodziną.
Pozdrawiam
Jacek
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Valbandon - czy warto

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 24.10.2018 22:49

JacekPiętka napisał(a):Jak pisałem w innym wątku dopiero rozpoczynam przygodę z Chorwacją. Wstępnie planujemy wyjazd na Płw. Istria. Pierwsze typy to Fazana i jej okolice. I tu pojawia się pytanie gdzie w Fazanie najlepiej szukać noclegu, w której części. Czy Valbandon to dobry wybór?

Jeśli wg. Was Fazana to nie najlepsza opcja to proszę powiedzieć gdzie warto wybrać się z rodziną.
Pozdrawiam
Jacek

No, musiałam sobie sama poszukać informacji, co to za rodzina... Ale dalej nie wiem, w jakim wieku są dzieci... :roll: oraz co w praktyce dla Ciebie oznacza najlepsza opcja... 8)
Rozumiem, że nie masz na myśli campingu Bi Village tylko jakiś apartament w samym Valbandonie? Jeśli tak, to przejdź sobie wirtualnie drogę do plaży - nawet na ekranie będziesz miał dość... :wink:
Gdybym szukała noclegu w Fažanie, skoncentrowałabym się raczej na zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link W miarę blisko zarówno do morza z plażą odpowiednią dla dzieci, jak i do centrum. Namiar na lokum sprawdzone przez znajomych z dziećmi - na PW.
Ale jeśli wolicie wypasiony camping, to rozumiem. Chyba... :wink:
JacekPiętka
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 23.10.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) JacekPiętka » 28.10.2018 11:02

Mikromir, dziękuję za PW.
Dzieci w wieku 7 i 9 lat tzn. tyle będą mieli w wakacje :) Dodatkowo zabieramy małego psa (york).

Namiar który dostałem w PW znam i nawet wszedłem w kontakt z właścicielem.

Valbandon już sobie odpusciłem po sprawdzeniu realnej odległości od apartamentu do plaży.

Mikromir, ponieważ nie mogę pisać PW mam pytanie. Czy możesz się zorientować czy grile widoczne na zdjęciach przy konkretnych apartamentach są dla wszystkich gosci, czy dla gosci apartamentu przy którym są ustawione?

Pozdrawiam
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 01.11.2018 09:51

Po weekendzie zapytam znajomą. A Ty odwołasz twierdzenie, że nikt tu nie pomaga. :boss: :mrgreen:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Noclegi w Fazana - poszukiwane - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone